MapleStory 2

Jak wiecie MapleStory 2 już dawno zostało zapowiedziane na premierę Globalną, już po premierze dochodziły do nas słuchy o tłumaczeniu gry - sam GM Nexona w grudniu 2015 powiedział mi że gra jest ''u nich''. Jednak pipeline który był ostatnio w newsie mówił o CMS2 nie o GMS2 (było użyte chińskie logo), w dodatku na pipeline pojawiają się tylko rzeczy które będą miały swoją oficjalną premierę a nie wejdą do bety także beta MapleStory 2 u nas jest bardzo możliwa w tym roku oraz bety innych gier jak Peria Choronicles (raczej tylko w Korei) jeśli ktoś jest tym tytułem bardziej zainteresowany. Spadow który jest znany w community MS udostępnił kilka zdjęć MapleStory 2 z angielskimi napisami mówi on że pochodzą z Angielskiej lokalizacji oraz będą dostępne inne języki, wszystko zostało udostępnione kilka dni temu.

Wycieki z prawdopodobnej strony internetowej:

Z gry, UWAGA! nie jest to nasza wersja gry ale jest to KMS2 z rzekomymi plikami z GMS2.

Spadow mówi, że dostał to od swojego ''kontaktu'', to nie było by pierwszy raz kiedy zapowiada coś wcześniej od samego Nexona i wszystko zawsze było w 100% prawdziwe. Jeśli ktoś ma jakieś pytania na temat MS2 to chętnie odpowiem bo już grałem.

Planowałem zagrać no koreńcu ostatnimi czasy, ale nie mam żadnego znajomego koreańczyka, który by mi konto założył ;_;. A wymagany jest koreański numer to aktywacji... Mam nadzieje, że w końcu wyjdzie bo z chęcią bym poklikał.

Chińskie MapleStory 2 (MXD2) rozpoczęło swoją OBT wczoraj oto wybór języków dubbingu:

DIgz0lfXYAI4ySa.jpg

- Koreański

- Japoński

- Angielski

- Chiński

Z tego co wiem działa tam tylko opcja z językiem Chińskim ale to oznacza, że Nexon testuje i opracowuje wersje Japońską i naszą co więcej prace muszą dziać się w dużej mierze w Korei więc nasz Nexon ma małe pole do popisu a raczej do zniszczenia czegoś z tłumaczeniem itp.

Jak wiecie MapleStory 2 już dawno zostało zapowiedziane na premierę Globalną, już po premierze dochodziły do nas słuchy o tłumaczeniu gry - sam GM Nexona w grudniu 2015 powiedział mi że gra jest ''u nich''. Jednak pipeline który był ostatnio w newsie mówił o CMS2 nie o GMS2 (było użyte chińskie logo), w dodatku na pipeline pojawiają się tylko rzeczy które będą miały swoją oficjalną premierę a nie wejdą do bety także beta MapleStory 2 u nas jest bardzo możliwa w tym roku oraz bety innych gier jak Peria Choronicles (raczej tylko w Korei) jeśli ktoś jest tym tytułem bardziej zainteresowany. Spadow który jest znany w community MS udostępnił kilka zdjęć MapleStory 2 z angielskimi napisami mówi on że pochodzą z Angielskiej lokalizacji oraz będą dostępne inne języki, wszystko zostało udostępnione kilka dni temu.

Wycieki z prawdopodobnej strony internetowej:

Z gry, UWAGA! nie jest to nasza wersja gry ale jest to KMS2 z rzekomymi plikami z GMS2.

Spadow mówi, że dostał to od swojego ''kontaktu'', to nie było by pierwszy raz kiedy zapowiada coś wcześniej od samego Nexona i wszystko zawsze było w 100% prawdziwe. Jeśli ktoś ma jakieś pytania na temat MS2 to chętnie odpowiem bo już grałem.

Cos cicho tutaj a tymczasem MS2 startuje 9 Maja z Closed Betą na EU :smiley: Ktoś bedzie grał?

Dziś została wysłana pierwsza fala zaproszeń do bety, ja swoje dostałem więc na pewno będę grał.

Tez mam. Bedzie wipe po becie wiec warto sobie potestować wtedy czym sie najlepiej gra. Ale chyba jak 80% ludzi zagram priestem :wink:

Jak dostać zaproszenie do bety? Może ktoś ma 2 konta z takowym zaproszeniem to byłbym wdzięczny :slight_smile:
Pozdrawiam

Mam parę pytań. @Luxorris czy mógłbym Cię pomęczyć na PW?
Zapraszam na kanał disc :wink: https://discord.gg/BXnJnm9

Kupie Kluczyk/Alt Maila z kluczem do MS2

ciekawą rzecz trafiłem w jednym filmku gość porównawał item shop trove do tego z maple story 2 powiedział że zrobienie postaci na endgame kosztuje 100 dolców w maple story 2 a trove 300 dolców.

To jakieś 10x taniej niż w BDO ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skoro enchanting nie psuje przedmiotów to nie widze problemu z P2W po prostu ludzie płacący będą mieli szybciej. Zresztą nie znamy jeszcze sklepu wiec cieżko sie wypowiadać. Wszystko zalezy od tego ile grindu bedzie potrzeba na scrolle i gemy. Ponoć tu jest najwiekszy bonus do statystyk.

A wiadomo jest kiedy będzie Open Beta? Bez wipe itp.

Pewnie podadzą po zakonczeniu tej closed bety czyli za tydzień.