Którą grę wybrać?

Cześć, tak jak w temacie mam zamiar kupić sobie nową grę i mój wybór padł na Diablo 3 z dodatkiem albo Dark and Light.

W diablo nigdy nie grałem i chciałbym spróbować ale nie wiem czy warto. Jeśli chodzi o Dark and Light to wiem, że jest to early acess ale na tą grę też mam ochotę. I dlatego mam dylemat i nie wiem co wybrać, może ktoś grał w obie gry i jest w stanie doradzić.

A po co bawić się w early acces, wspierać ten beznadziejny model finansowania produkcji. Męczyć się z niedorobionym produktem.

Diablo 3 to świetny tytuł, nie na 1000h, ale na 100-200h spokojnie starczy ci atrakcji. Grałem świetnie się bawiłem, po czasie znudziłem i sprzedałem.

Pchanie się w wszelkie early acces to jak podrywanie małolat w lokalach, kto wie może w przyszłości będzie okej, ale teraz to ani ładne, ani brzydkie, nawet nie pogadasz bo i głupie. Jako takie dziwne porównanie ale dobrze oddaje temat.

Zagraj w poe jak sie spodoba kup diablo jak nie kup day and light

Zagraj w poe jak sie spodoba kup diablo jak nie kup day and light

W poe kiedyś trochę grałem i jakoś mi nie przypad do gustu.

diabolo można chyba wypróbować za darmo

więc spróbuj jak się spodoba to kup

W poe kiedyś trochę grałem i jakoś mi nie przypad do gustu.


No to gorszej jego wersji tym bardziej nie kupuj.
A D&L jest PODOBNO typowym, early accesowym crapem. Tak wiec ciekawe produkcje wybrales.

Spróbuj dema diabolo, ja kupiłem i bawiłem się dobrze przez wiele godzin. W early accesy bawić się nie polecam.

@Martinpl87

Nie słuchaj tych wypowiedzi typu "Diablo to gorsza wersja Path of Exile" albo "POE to darmowa wersja Diablo" ponieważ to są dwie różne gry. Fakt obie to H&S ale na tym kończy się ich podobieństwo.

Masz darmowego triala w Diablo tak więc ściągaj i sobie pograj trochę. Zobaczysz czy warto.

Dzięki za pomoc, już ściągnąłem Diablo i nawet mi się spodobał ale jutro jeszcze zobacze D&L bo okazało się że kumpel kupił i będę mógł sobie przetestować. Jeśli chodzi o Diablo to wydaję mi się że w Diablo jakoś przyjemniej się walczy niż w PoE. Jeszcze raz dzięki.

Jakby co to temat można zamknąć.

Dokładnie, bo tak na serio to D3 jest tą lepszą wersją. Przynajmniej pod względem walki, a o to chodzi w tym gatunku. A innych się nie słuchaj, bo tylko najwięksi fanboy'e będą mówić że lepiej się walczy w PoE :P

Diablo 3: lepsza walka , grafika , animacje, Nastawienie precyzyjnie mówiące nam czy ten item się nadaje do naszego buildu czy nie.

PoE: większy content, więcej buildów , rodaków potworów, większe skomplikowanie gry.

więc mogło cię to odrzucić. osobiście wolę diablo 3 ale gdyby ulepszyli walkę w poe to był by to nr1.

co do tej drugiej gry. nie grałem nie wypowiem się. jeśli jest na steam. to może niech ci kumpel zrobi udostępnianie biblioteki steam. wtedy "i wilk syty i owca cała" czyli masz obie gry. a w podzięce kumplowi też mu udostępnij swoją.

Cześć, tak jak w temacie mam zamiar kupić sobie nową grę i mój wybór padł na Diablo 3 z dodatkiem albo Dark and Light.

W diablo nigdy nie grałem i chciałbym spróbować ale nie wiem czy warto. Jeśli chodzi o Dark and Light to wiem, że jest to early acess ale na tą grę też mam ochotę. I dlatego mam dylemat i nie wiem co wybrać, może ktoś grał w obie gry i jest w stanie doradzić.