Kiritika Online?

Siemka. Wie ktoś moze czy w ogole tytul zyje i sa ludzie?

Wczoraj pobrałem i grałem parę godzin, parę ludzików zawsze się przez miasto przewija, co chwilę wyskakuje wiadomość ze ktoś nabił max level, no i był news, że gra się objawi na steamie niedługo. Jak chcesz bezmyślnej nawalanki, w którą możesz spokojnie grać samemu to sprawdzaj

Grają ludzie, ale nie polecam gdyż gra jest źle zoptymalizowana, mam kartę graficzną intel hd 3000 i ciężko było o stałe 30 klatek, a na gtx 1080 wszystko można podobno odpalić na full i nie mieć żadnych ścinek co jest bez sensu bo ja mam 3000 a gtx tylko 1080.

Aktualnie z tego co wiem to 3/4 kart HD jest do d*py bo sprzęt nie jest do nich dostosowany- pewnie dlatego ciezko Ci o stale FPS

U mnie fps stabilne a potwora to ja nie mam, posiekać można, ludzi troszkę było jak grałem. Przestałem bo brakowało mi jakiś większych customizacji. 22lvl wygląda niemal identycznie jak 1. Baaa max levele też, chyba, że w is władują.

Ja również nie mam problemów z ilością klatek, a mój sprzęt z najwyższej półki nie jest.

Zgadzam się z przedmówcą, że ludzi w grze można spotkać, ale mogłoby ich równie dobrze nie być. Sama gram póki co tylko po to, żeby dostać mounta w Terze, chociaż przyznam, że Kritika sama w sobie jest przyjemna i nawet nie zauważyłam, kiedy zaczęłam wbijać levele. Zdecydowanie posiada motyw "jeszcze jednej instancji".

Aktualnie z tego co wiem to 3/4 kart HD jest do d*py bo sprzęt nie jest do nich dostosowany- pewnie dlatego ciezko Ci o stale FPS

U mnie fps stabilne a potwora to ja nie mam

Ja również nie mam problemów z ilością klatek, a mój sprzęt z najwyższej półki nie jest.

Przecież ten ziomek trolluje XD

Co do tematu: również zastanawiałem się nad popykaniem w gierkę ;d

@Mandrahlol dopiero co przeczytałem jego komentarz jeszcze raz, to co napisał tsubaki mnie zmyliło :^))

To jak co pisać, mozna razem

Siemka. Wie ktoś moze czy w ogole tytul zyje i sa ludzie?