Gra dla mnie i kolegi

Cześć. Z kolegą gramy wspólnie już ponad 4 lata (osobno po 9) w jeden tytuł MMORPG. W gruncie rzeczy mimo, że osiągneliśmy już dość sporo (choć nadal nie wszystko czego chcieliśmy) gra sama w sobie dalej nas kręci. Mimo to chcemy pomału z aktywnej gry się wycofywać i przejść na coś mniej zobowiązującego. Jak to często bywa z tego typu rzeczami wkręciliśmy się za mocno i gra pochłaniała nas obu za bardzo. Grać lubimy i na pewno hobby jako takiego zmieniać nie zamierzamy, niemniej samą grę - jak najbardziej - na coś co wymaga przede wszystkim skilla a nie włożonego w grę czasu (tak wiem, że poniekąd jedno na drugie się przekłada). Osobiście lubię dążyć do bycia możliwie najlepszym, a nie chcę tracić na to czasu i być zmuszanym do gry poprzez daily questy czy niepowtarzalne itemy eventowe także MMORPG raczej odpada.

Co pasuje mi:

Gatunek: FPS, Wyścigi, Symulatory (najlepiej wcześniej wymienionych, lecz tu pojawia się problem z brakiem sprzętu u kolegi)
Sprzęt: [tutaj podajesz parametry swojego komputera] i7-6700k, gtx 1070, 16gb ram
Cechy: [tutaj wpisujesz interesujące Cię cechy szczególne gry której szukasz]: Fajna, luźna i niezobowiązująca gierka na długie lata. Taka, w której liczy się skill. Najlepiej z jakimś tam potencjałem na YT (obaj nagrywamy).

Przypadły mi do gustu: Asseto Corsa, Euro Truck Simulator, Cs Go, Gta San Andreas (Roleplay i Race)
Nie przypadły mi do gustu: Minecraft, Bfy, cody i inne takie - nie lubię dużych map i "podchodów" a dynamiczną rozgrywkę.

Co pasuje koledze:

Gatunek: FPS, Sanboxy, Jakieś niewymagające zaangażowania i regularności mmorpg
Sprzęt: [tutaj podajesz parametry swojego komputera] Prawdę mówiąc nie wiem, ale jakiś nowszy lapek z grafiką nvidii, wiem, że nie ma problemu z gta v, więc też raczej nie będzie problemu.
Cechy: [tutaj wpisujesz interesujące Cię cechy szczególne gry której szukasz]: Fajna, luźna i niezobowiązująca gierka na długie lata. Taka, w której liczy się skill. Najlepiej z jakimś tam potencjałem na YT (obaj nagrywamy).

Przypadły mi do gustu: Gta V, Minecraft, Cs Go, Bfy etc.
Nie przypadły mi do gustu: ?

Wiem, że wszystko bardzo pokomplikowałem, więc proszę po prostu o polecenie ciekawych tytułów, które spełniają poniższe wymagania:

- Nie wymagają regularnej gry żeby cokolwiek większego osiągnąć, nie trzeba wchodzić nie mając ochoty (daily questy etc. odpadają)

- Oczywiście bez p2w

- Wciągająca na lata, nie chcę czegoś na tydzień czy dwa, raczej lubię skupić się na jednym tytule

- Potencjał na fajną serię na yt

Pozdrawiam :).

Widzę, że kręcą się symulatory. Polecę raczej coś pod Ciebie niż pod kolegę, ale może uda Ci się go namówić. Proponuję udział w jakiejś profesjonalnej lidze, na przykład IRG. Sam jeździłem na simracing.pl, ale ze względu na tryb pracy nie mogłem regularnie startować w wyścigach

O co w skrócie chodzi? O rywalizację z innymi kierowcami na torze online w symulatorze takim, jak rFactor 1/2, iRacing czy choćby Asseto Corsa. . Zdecydowanie potrzebowalibyście w miarę dobrych kierownic, koniecznie z ForceFeedbackiem czyli systemem, który wiernie oddaje to co dzieje się z samochodem. Wasze granie polegałoby na treningach wspólnych lub offline, a następnie startowaniu w zawodach. Tutaj liczą się wyłącznie Wasze umiejętności, opanowanie, skupienie, taktyka. Oczywiście walka na torze odbywa się z zachowaniem wszystkich zasad obowiązujących w realnym świecie, a więc 0 celowych zderzeń z rywalami i nieczystych zagrań. Moglibyście jeździć w dwuosobowym teamie. Naprawdę polecam spróbować, emocje gwarantowane. I satysfakcja choćby z samego zakończenia każdego wyścigu murowana :)

Raczej trudno będzie Ci coś takiego znalesc co nie wymaga przynajmniej robienia tego samego na end gamę ( te same dungi itp.) od siebie mogę zaproponować riders of icarus uważam że gra ma spory potencjał na robienie lets play z nowej wersji nie ma za dużo filmików. Poza tym łapanie ogromnej ilości mountow pokazywanie jak złapać i gdzie znalesc tego raczej nie ma na pl yt

Na pw wyślę opis gry taki ogólny może cię zainteresuje

Opis który podałeś jest bardzo wyimaginowany ponieważ *wszystko* co ma jakąś popularność oraz w jakimś stopniu pasuje do opisu już wypisałeś.

Skup się na jakiejś grze FPS typu CSGO - nie jest to gra na chwile a dla więcej niż 1 osoby idealna, do tego brak jej kosmicznych wymagań..

Skoro chodzi wam o skilla i nie marnowanie dużo czasu to chyba jedynie gry typu MOBA tutaj pasują czyli:

- LoL

- Smite

- Hots (chociaż on jest tak zcasulowany, że trudno tu znaleźć jakieś sensowne wyzwanie)

- Paragon

W ogóle tak zapytam z ciekawości w jaką to grę tyle już pogrywacie, że musicie od niej uciec? :P

Widzę, że kręcą się symulatory. Polecę raczej coś pod Ciebie niż pod kolegę, ale może uda Ci się go namówić. Proponuję udział w jakiejś profesjonalnej lidze, na przykład IRG. Sam jeździłem na simracing.pl, ale ze względu na tryb pracy nie mogłem regularnie startować w wyścigach

 

O co w skrócie chodzi? O rywalizację z innymi kierowcami na torze online w symulatorze takim, jak rFactor 1/2, iRacing czy choćby Asseto Corsa. . Zdecydowanie potrzebowalibyście w miarę dobrych kierownic, koniecznie z ForceFeedbackiem czyli systemem, który wiernie oddaje to co dzieje się z samochodem. Wasze granie polegałoby na treningach wspólnych lub offline, a następnie startowaniu w zawodach. Tutaj liczą się wyłącznie Wasze umiejętności, opanowanie, skupienie, taktyka. Oczywiście walka na torze odbywa się z zachowaniem wszystkich zasad obowiązujących w realnym świecie, a więc 0 celowych zderzeń z rywalami i nieczystych zagrań. Moglibyście jeździć w dwuosobowym teamie. Naprawdę polecam spróbować, emocje gwarantowane. I satysfakcja choćby z  samego zakończenia każdego wyścigu murowana  

Ja jako ja na pewno się za to z czasem zabiorę tym bardziej, że w przypadku arcadeowych wyścigów gram w ligach już dwa lata i jest to po prostu coś co uwielbiam, dziękuję!

Raczej trudno będzie Ci coś takiego znalesc co nie wymaga przynajmniej robienia tego samego na end gamę ( te same dungi itp.) od siebie mogę zaproponować riders of icarus uważam że gra ma spory potencjał na robienie lets play z nowej wersji nie ma za dużo filmików.  Poza tym łapanie ogromnej ilości mountow pokazywanie jak złapać i gdzie znalesc tego raczej nie ma na pl yt 

 

Na pw wyślę opis gry taki ogólny może cię zainteresuje 

Mmorpgi raczej odpadają, przejadło mi się, dzięki

Opis który podałeś jest bardzo wyimaginowany ponieważ *wszystko* co ma jakąś popularność oraz w jakimś stopniu pasuje do opisu już wypisałeś.

Skup się na jakiejś grze FPS typu CSGO - nie jest to gra na chwile a dla więcej niż 1 osoby idealna, do tego brak jej kosmicznych wymagań..

Masz dużo racji i mam tego świadomość stąd też postanowiłem napisać na forum. Co do CSa, biorę go pod uwagę, dzięki

Skoro chodzi wam o skilla i nie marnowanie dużo czasu to chyba jedynie gry typu MOBA tutaj pasują czyli:

- LoL

- Smite

- Hots (chociaż on jest tak zcasulowany, że trudno tu znaleźć jakieś sensowne wyzwanie)

- Paragon

 

W ogóle tak zapytam z ciekawości w jaką to grę tyle już pogrywacie, że musicie od niej uciec? 

Jak najbardziej przemyślimy LoL'a i myślę, że Paragona. Pogrywamy w Margonem, jak widać nie tylko gry 3d potrafią nieziemsko wkręcić przy dobrej ekipie haha :D. Uciec nie uciec, trzeba zmieniać przyzwyczajenia co jakiś czas (a prawie 10 lat to chyba niezły czas) tym bardziej gdy zajmują aż tyle czasu, gdy wolnego będzie coraz to mniej :(. Dzięki, pozdrowionka!

Jeżeli chciałbyś zagrać w league of legends to pisz pw jak zaczynasz tym bardziej :)

The Elder Scrolls Online, nie trzeba robić daily, tania, gra na setki godzin sama podstawka to około 200h grania. Jedyny minus to to że jest po angielsku :)

Cześć. Z kolegą gramy wspólnie już ponad 4 lata (osobno po 9) w jeden tytuł MMORPG. W gruncie rzeczy mimo, że osiągneliśmy już dość sporo (choć nadal nie wszystko czego chcieliśmy) gra sama w sobie dalej nas kręci. Mimo to chcemy pomału z aktywnej gry się wycofywać i przejść na coś mniej zobowiązującego. Jak to często bywa z tego typu rzeczami wkręciliśmy się za mocno i gra pochłaniała nas obu za bardzo. Grać lubimy i na pewno hobby jako takiego zmieniać nie zamierzamy, niemniej samą grę - jak najbardziej - na coś co wymaga przede wszystkim skilla a nie włożonego w grę czasu (tak wiem, że poniekąd jedno na drugie się przekłada). Osobiście lubię dążyć do bycia możliwie najlepszym, a nie chcę tracić na to czasu i być zmuszanym do gry poprzez daily questy czy niepowtarzalne itemy eventowe także MMORPG raczej odpada.

Co pasuje mi:

Gatunek: FPS, Wyścigi, Symulatory (najlepiej wcześniej wymienionych, lecz tu pojawia się problem z brakiem sprzętu u kolegi)
Sprzęt: [tutaj podajesz parametry swojego komputera] i7-6700k, gtx 1070, 16gb ram
Cechy: [tutaj wpisujesz interesujące Cię cechy szczególne gry której szukasz]: Fajna, luźna i niezobowiązująca gierka na długie lata. Taka, w której liczy się skill. Najlepiej z jakimś tam potencjałem na YT (obaj nagrywamy).

Przypadły mi do gustu: Asseto Corsa, Euro Truck Simulator, Cs Go, Gta San Andreas (Roleplay i Race)
Nie przypadły mi do gustu: Minecraft, Bfy, cody i inne takie - nie lubię dużych map i "podchodów" a dynamiczną rozgrywkę.

Co pasuje koledze:

Gatunek: FPS, Sanboxy, Jakieś niewymagające zaangażowania i regularności mmorpg
Sprzęt: [tutaj podajesz parametry swojego komputera] Prawdę mówiąc nie wiem, ale jakiś nowszy lapek z grafiką nvidii, wiem, że nie ma problemu z gta v, więc też raczej nie będzie problemu.
Cechy: [tutaj wpisujesz interesujące Cię cechy szczególne gry której szukasz]: Fajna, luźna i niezobowiązująca gierka na długie lata. Taka, w której liczy się skill. Najlepiej z jakimś tam potencjałem na YT (obaj nagrywamy).

Przypadły mi do gustu: Gta V, Minecraft, Cs Go, Bfy etc.
Nie przypadły mi do gustu: ?

Wiem, że wszystko bardzo pokomplikowałem, więc proszę po prostu o polecenie ciekawych tytułów, które spełniają poniższe wymagania:

- Nie wymagają regularnej gry żeby cokolwiek większego osiągnąć, nie trzeba wchodzić nie mając ochoty (daily questy etc. odpadają)

- Oczywiście bez p2w

- Wciągająca na lata, nie chcę czegoś na tydzień czy dwa, raczej lubię skupić się na jednym tytule

- Potencjał na fajną serię na yt

Pozdrawiam :).