Zmiana realmu,frakcji. Pytanie o gildie

Witam, do tej pory grałem na Defias Brotherhood w ally a teraz chiałbym zrobić postać po stronie hordy na realmie Burning Legion. I tu mooje pytanie, jak wygląda sytuacja z gildiami, szukam gildii w której nie będę musiał stawiać się na konkretną godzinę na raidowanie(nie zawsze mogę z powodu rodzaju pracy jaką wykonuję), czy jest jakaś gildia w której na bierząco utrzymuje sie online około 30-40 osób? Mam do wykorzystania boosta więc jestem skłonny grać klasą której aktualnie są braki w gildii.

Wszystko zależy na jakim poziomie chcesz grać, 30-40 osób online poza godzinami wieczornymi znajdziesz tylko w masówkach albo gildiach które nie są nastawione na jakiś super progress. Gildie znajdziesz bez problemu ale jak chcesz pograć na troche wyższym poziomie to licz sie z tym że raidy są o ustalonych godzinach i w konkretne dni.

Po stronie Hordy na Burning Legion gra bardzo dużo Polaków nie bez powodu nazywamy ten realm "Nieoficjalnym Polskim serwerem" .

Bardzo łatwo ogarnąć gildie - duża część to ekipy progresowe więc tak jak kolega wyżej napisał jest potrzeba zjawiania się na daną godzinę.

Żeby zebrać te 20 osób to trzeba się jednak umówić kiedy ludziom pasuje ale są gildie nocne lub weekendowe, które raidują późnymi wieczorami lub w soboty/niedziele.

Witam, do tej pory grałem na Defias Brotherhood w ally a teraz chiałbym zrobić postać po stronie hordy na realmie Burning Legion. I tu mooje pytanie, jak wygląda sytuacja z gildiami, szukam gildii w której nie będę musiał stawiać się na konkretną godzinę na raidowanie(nie zawsze mogę z powodu rodzaju pracy jaką wykonuję), czy jest jakaś gildia w której na bierząco utrzymuje sie online około 30-40 osób? Mam do wykorzystania boosta więc jestem skłonny grać klasą której aktualnie są braki w gildii.