Transmisje streamów z MMORPG.ORG.PL, Twitcha, Youtube w lokalu gastronomicznym

Witajcie! Nie mogę znaleźć nigdzie informacji na ten temat. Interesuje mnie czy mogę transmitować na telewizorze w lokalu gastronomicznym streamy z WOT, LOL, DOTA i inne MMORPG. Jeśli tak to na jakich zasadach. Z góry dzięki za informację.

Raczej nie słyszałem by jakiekolwiek zasady ograniczały transmitowanie zwykłych streamów publicznie, co najwyżej wypadało by się spytać streamującego.

Dzięki za odpowiedź. Tyle ostatnio z tym zamieszania, gąszcze przepisów, stowarzyszeń wszelakich broniących interesów grup wszelkich że głowa boli. Czyli w Twojej ocenie jeśli streamer się zgodzi to będzie można bez problemu?

Jeśli się zgodzi i będziecie mieć to najlepiej na piśmie, to nie powinno być problemu. Nie wiem jedynie, jak na podobną sytuację zapatrywałby się sam Twitch, bo w końcu byłoby to wykorzystanie ich platformy w celach komercyjnych. Najlepiej też się z nimi skontaktuj.

Ok, dzięki za info. Pozdrawiam.

Witajcie! Nie mogę znaleźć nigdzie informacji na ten temat. Interesuje mnie czy mogę transmitować na telewizorze w lokalu gastronomicznym streamy z WOT, LOL, DOTA i inne MMORPG. Jeśli tak to na jakich zasadach. Z góry dzięki za informację.