[Szukam] Sandbox Economy Mmorpg

Witam,

jak w tytule poszukuję sandbox'owego ekonomicznego mmorpga.

Grałem ostatnio w niszową produkcję RPG MO (odlshoolowa grafika 2d) ale chciał bym jednak grać w grę z lepszą grafiką, i bardziej dynamiczną.

Cechy:

-sandbox

-crafting

-ekonomia


Zastanawiałem się nad Albion'em lub bdo. Poczytałem trochę o tych grach, obejrzałem filmiki na YT itp. Mam wątpliwości, ponieważ słyszałem o PW w obu grach oraz o problemach gold sellerów w albionie.

Bdo mógł bym jeszcze kupić, żeby wypróbować, zwrot na steam to nie problem. Z Albionem już jest gorzej.

Gry które przypadły mi do gustu:

Tibia-pierwszy prawdziwy mmorpg

Lineage 2

Ragnarock

RPG Mo

Space Engineers

7 days to die

Rust

Nie przekonały mnie do siebie:

Wow-tak grałem na globalu

Wszystkie wowo podobne gry

Tera

Archeage

Pozdrawiam

Spróbuj z GW2, TESO, FFXIV,

W Albionie aktualnie nie ma żadnego problemu z gold sellerami a jeśli jacyś są to nie więcej niż w każdym innym mmo. Po prostu sprawa nagłośniona ze wzgl na ataki ddos.

Mimo to albiona bym Tobie nie polecał, na chwilę obecną to zabawa przedewszystkim dla osób które lubią pvp.

Ekonomia jest wywrocona do góry nogami, wytworzone przedmioty są tańsze od surowców, więc z craftu się nie utrzymasz. Zresztą craft jest bardz uproszczony i nie stanowi jakiegoś mega wyzwania póki co.

Z tytułów wymieniony wyżej ff,teso,gw2 żaden nie jest sandboxem ale ekonomie i craft mają.

Nie wiem jak craft bdo natomiast rynkiem sterują nie do końca gracze, maksymalne i minimalne ceny podobno są ustawione odgórnie aby trzymać ekonomie w ryzach ale może źle słyszałem.

Z gier spełniających Twoje wymagania może byc EVE Online

-sandbox pełną gębą

-ekonomia w stu procentach sterowana przez graczy

-crafting w tym mmo jest cholernie skomplikowany, ja go nie ogarniam ale są ludzie którzy w grze zajmują się praktycznie tylko tym

Ew. możesz spróbować Runescape

Aktualnie zacząłem grać w life is feudal, sandbox, ekonomia, craft, zberactwo, profesje wszystko czego mi potrzeba do szczęścia. A i jeszcze brak casuali.

według mnie obecnie jednym z najlepszych sandbox mmo jest mortal online nie jest cukierkowy, jest bardzo wymagającym tytułem po śmierci traci się całe eq świetne pvp można budowac własne domy oraz zamki lecz nie jest to łatwe i potrzeba do tego gildii . nie ma klas postaci o wszystkim decydujesz ty możesz również usuwać dane skile by wytrenować inne lecz nie możesz być postacią od wszystkiego gdyż jest skill cap jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej zapraszam na nasz ts slav.teamspeak3.pl

Witam,

jak w tytule poszukuję sandbox'owego ekonomicznego mmorpga.

Grałem ostatnio w niszową produkcję RPG MO (odlshoolowa grafika 2d) ale chciał bym jednak grać w grę z lepszą grafiką, i bardziej dynamiczną.

Cechy:

-sandbox

-crafting

-ekonomia


Zastanawiałem się nad Albion'em lub bdo. Poczytałem trochę o tych grach, obejrzałem filmiki na YT itp. Mam wątpliwości, ponieważ słyszałem o PW w obu grach oraz o problemach gold sellerów w albionie.

Bdo mógł bym jeszcze kupić, żeby wypróbować, zwrot na steam to nie problem. Z Albionem już jest gorzej.

Gry które przypadły mi do gustu:

Tibia-pierwszy prawdziwy mmorpg

Lineage 2

Ragnarock

RPG Mo

Space Engineers

7 days to die

Rust

Nie przekonały mnie do siebie:

Wow-tak grałem na globalu

Wszystkie wowo podobne gry

Tera

Archeage

Pozdrawiam