Diablo 3 + RoS gdzie kupić

Witam. Ma ktoś pewny sklep w którym kupię D3 + RoS w jednym pakiecie? Chodzi mi o wersję pudełkową a nie cyfrową i chciałbym uniknąć scamu w postaci np braku keya jak to czasem w marketach bywa.

Internet.

Empik? Widziałam tam ostatnio pudełkowego Battlechesta do Diablo :P

eurortvagd wyprzedaż battle chesta za 80zł, polecam :)

Buy Diablo 3 Items

najlepiej chyba g2a wychodzi, niestety ale w sklepach bardzo rzadko jest dobra oferta, chyba że blizz czasami robi za pół ceny wyprzedaze

Ja swoją kopię dostałem w media markt bodaj za 90zł.

https://www.g2a.com/diablo-3-reaper-of-souls-blizzard-key-europe-i10000008438003

bez wychodzenia z domu, potwierdzam że mi klucze działały z tej str.

ups sorry to sam dodatek, ale poszukaj na zagranicznych, i nie doczytałem że chcesz pudełko

Żeby nie tworzyć osobnego tematu zapytam tutaj. Czy kupując Diablo z tego linku: https://cdp.pl/diablo-iii-battlechest-pud-pc.html? otrzymuję fizyczną wersję pudełkową z płytą czy tylko elektroniczny kluczyk?

Pudełko, przecież pisze nad ceną "w pudełku". Zresztą cdp.pl chyba tylko pudełkowe wersje gier sprzedaje, a nie digital keye. Tyle, że wysyłka tego battlechesta niby w 5 dni, co dosyć długo jest.

Najtaniej na instant gaming. Sam kupiłem za 82 zł tam

Dzięki @Hasira. Pytam bo w niektórych sklepach są wersje pudełkowe a w opisie produktu widnieją napisy "ilość płyt: 0" co jest trochę mylące :P Jeśli chodzi o czas wysyłki to we wszystkich sklepach w których Batllechest był w promocyjnej cenie ~67zł wahał się w granicach 4-5 dni.

Kolejne małe pytanko: czy jeśli mam na koncie battle.net aktywowany starter Diablo to czy przy wpisaniu klucza do pełnej wersji gry normalnie się ona aktywuje? Czy najpierw musi się skończyć starter a dopiero potem można aktywować pełną wersję?

Ale ty szukasz problemu gdzie go nie ma :D Jasne, że gra normalnie się aktywuje "nadpisując" starter. ;)

P. S. Starter Diablo jest nieograniczony czasowo więc nie wiem jak miałby się "skończyć" :P

Nie szukam problemu, po prostu w temacie gier Blizzarda jestem zielony i nie wiem jak działają ich systemy :D Kto pyta, nie błądzi :P

Witam. Ma ktoś pewny sklep w którym kupię D3 + RoS w jednym pakiecie? Chodzi mi o wersję pudełkową a nie cyfrową i chciałbym uniknąć scamu w postaci np braku keya jak to czasem w marketach bywa.