Szukam MMORPG

Witam.

Jak w tytule widać poszukuje MMORPG.

Gatunek: [RPG]
Sprzęt: [Pójdzie wszystko]
Cechy: [Więc,ostatnio zacząłem grać w gre Titan Siege (oczywiście na polskim serwerze) niestety troche się rozczarowałem ponieważ,

<p>
	-Mało graczy
</p>

<p>
	-Dźwięki (choć nie tak ważne) pojawiały się nie wiadomo skąd(kto grał zrozumie).
</p>

<p>
	-i wiele innych cech lecz,przyszedłem tu szukać MMO a nie krytykować Titan Siege.
</p>

<p>
	Więc przechodząc do sedna poszukuje MMO podobnego do tej własnie gry,jest ich wiele lecz nwm które wybrać dlatego też to pisze.
</p>

<p>
	Ważne by ta gra miała:
</p>

<p>
	-Dobry system gildijny
</p>

<p>
	-Sporo graczy
</p>

<p>
	-3D
</p>

<p>
	-Grafika(mnie to nie obchodzi moge grać w piękniusią grę lub brzydką)
</p>

<p>
	-Sprawiała dużo frajdy.
</p>

<p>
	-Spory świat
</p>

<p>
	-Fajny crafting
</p>

<p>
	-PVP<br><br><strong>Przypadły mi do gustu: Path of Exile,Warframe,B&amp;S,ESO,</strong>DC Universe Online,Riders of Icarus,<br><strong>Nie przypadły mi do gustu: WildStar,ArcheAge</strong>
</p>

A czemu przestałes w riders of icarus?

To było dawno temu,ale jeśli dobrze pamiętam znudziła mi się.

Może Guild Wars 2 ?

Dużo waży ?

Może wróć ostatnio były 2 patchy nowa klasa i eq może warto spróbować ponownie :)

Zobaczy się lecz nie lubię wracać do starych tytułów

A czy taki Cabal Online spełniał by moje oczekiwania ?

według mnie obecnie jednym z najlepszych sandbox mmo jest mortal online nie jest cukierkowy, jest bardzo wymagającym tytułem po śmierci traci się całe eq świetne pvp można budowac własne domy oraz zamki lecz nie jest to łatwe i potrzeba do tego gildii . nie ma klas postaci o wszystkim decydujesz ty możesz również usuwać dane skile by wytrenować inne lecz nie możesz być postacią od wszystkiego gdyż jest skill cap jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej zapraszam na nasz ts slav.teamspeak3.pl

Witam.

Jak w tytule widać poszukuje MMORPG.

Gatunek: [RPG]
Sprzęt: [Pójdzie wszystko]
Cechy: [Więc,ostatnio zacząłem grać w gre Titan Siege (oczywiście na polskim serwerze) niestety troche się rozczarowałem ponieważ,

<p>
	-Mało graczy
</p>

<p>
	-Dźwięki (choć nie tak ważne) pojawiały się nie wiadomo skąd(kto grał zrozumie).
</p>

<p>
	-i wiele innych cech lecz,przyszedłem tu szukać MMO a nie krytykować Titan Siege.
</p>

<p>
	Więc przechodząc do sedna poszukuje MMO podobnego do tej własnie gry,jest ich wiele lecz nwm które wybrać dlatego też to pisze.
</p>

<p>
	Ważne by ta gra miała:
</p>

<p>
	-Dobry system gildijny
</p>

<p>
	-Sporo graczy
</p>

<p>
	-3D
</p>

<p>
	-Grafika(mnie to nie obchodzi moge grać w piękniusią grę lub brzydką)
</p>

<p>
	-Sprawiała dużo frajdy.
</p>

<p>
	-Spory świat
</p>

<p>
	-Fajny crafting
</p>

<p>
	-PVP<br><br><strong>Przypadły mi do gustu: Path of Exile,Warframe,B&amp;S,ESO,</strong>DC Universe Online,Riders of Icarus,<br><strong>Nie przypadły mi do gustu: WildStar,ArcheAge</strong>
</p>