Szukam NonTargeta

Mam depresje gracza mam ogrom ciekawych tytułów do grania, ale nie potrafię się zdecydować ani nie Lubie grac na siłe.

Gatunek: MMORPG
Sprzęt: Uciągnie wszystko
Cechy: F2P (ewentualnie B2P/HnS) non target, w miarę dużą ilością graczy
Przypadły mi do gustu: Metin2- Gra po prostu mi się znudziła po kilku latach gry
Neverwinter - Gra swietna, ale miałem okres w którym nie mogłem wrócić do gry i przestałem wchodzić. Ostatnio chciałem wrócic, ale widziałem małą populacje graczy i to mnie odepchnęło.
Blade & Soul- Po wbiciu 30lvl gra po prostu mnie znudziła pewnie wynikło to z braku wiedzy o grze
BDO- Gra świetną wiele możliwości jest i to mnie przerasta strasznie (Wrócę pewnie jak znajdę kogoś do gry kto nauczy mnie grać)
Diablo 3- Tylko single w nim widziałem, ale za to fajnie się Gralo
Nie przypadły mi do gustu: Warframe- Futurystyczna gra i to mi nie odpowiada
PoE- Cos jest w niej ze mnie odpycha, może ten dziwny rozwój postaci
C9- Nudne i brak graczy.
Dragon Nest - taka dziecinna gra według mnie.

Pomocy :(

według mnie obecnie jednym z najlepszych sandbox mmo jest mortal online nie jest cukierkowy, jest bardzo wymagającym tytułem po śmierci traci się całe eq świetne pvp można budowac własne domy oraz zamki lecz nie jest to łatwe i potrzeba do tego gildii . nie ma klas postaci o wszystkim decydujesz ty możesz również usuwać dane skile by wytrenować inne lecz nie możesz być postacią od wszystkiego gdyż jest skill cap jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej zapraszam na nasz ts slav.teamspeak3.pl

IMHO tez Mortal jako najlepszy non target +lekkie survi. Gra wymaga wiele !
Co wiecej... TESO Wildstar no iii hmmm MAM!
|Jezeli interesuje cie wciagajace baaardzo zlozeone PVE to Dungeons and dragons online
Oczywiscie na twojej licie nie ma Vondi ani tery a to tez dośćc popularne mmo || Jest jeszcze raiders of Icarus ale mi sie nie podobał

Mam nadzieje ze z listy sobie cos wybierzesz

Jak zawsze polecam riders of icarus fajne różne klasy łapanie mountow których jest od chu i trochę od jeleni smoków przez "kosmiczne" węże po kota z dzwoneczkiem na szyji xd

Dużym minusem gry są questy które poza story są dosyć męczące (ale questy story i cut scenki bardzo dobre)

według mnie obecnie jednym z najlepszych sandbox mmo jest mortal online nie jest cukierkowy, jest bardzo wymagającym tytułem  po śmierci traci się całe eq świetne pvp  można budowac własne domy oraz zamki lecz nie jest to łatwe i potrzeba do tego gildii . nie ma klas postaci o wszystkim decydujesz ty możesz również  usuwać dane skile by wytrenować inne lecz nie możesz być postacią od wszystkiego gdyż jest skill cap jeśli  chciałbyś dowiedzieć się więcej zapraszam na nasz ts slav.teamspeak3.pl 

Obaczaje

IMHO tez Mortal jako najlepszy non target +lekkie survi. Gra wymaga wiele !
Co wiecej... TESO Wildstar no iii hmmm MAM!
|Jezeli interesuje cie wciagajace baaardzo zlozeone PVE to Dungeons and dragons online
Oczywiscie na twojej licie nie ma Vondi ani tery a to tez dośćc popularne mmo || Jest jeszcze raiders of Icarus ale mi sie nie podobał 
Mam nadzieje ze z listy sobie cos wybierzesz 

TESO nie miałem nigdy okazji wypróbować, jakoś skyrim mnie nie zachęcił ale jak będzie okazja/przecena zobaczę ten tytuł. Wildstar gdzieś mi się obiło o uszy ze słabo z graczami. Zapomniałem dopisać Tere, myślałem nad nią ale populacja na EU jest mala a na USA przeszkadza ping. Raiders Of Icarus obczaję (wiadomo jak z graczami) Co to Vondi?

Vindictus
Ale i tak jezeli stawiasz tylko na PvE i to takie porządne to DDO było by jak znalazl, o ile lubisz rozbudowane gry tak serio serio rozbudowane

Nie polecam teso kupiłem expilo się fajnie ale endgame był tak jakby go nie było wydawało mi się że gram w Poe a nie sorry nawet Poe zrezygnowało z tego ze po skończonych questachy wysłali mnie poprostu do zabawy od nowa tylko w innej frakcji.

W riders of icarus jest sporo graczy może nie ma tłumów na lokacjach gdzie expisz ale na endgame w miastach często widać graczy ( wiadomo zwykle przy aukcjonerze xd) o party nie trudno na endgame ale wcześniej każdy olewa dungi bo jedynie amor jest lepszy niż z questow a broń dostajemy z paczek za lvlowanie. Jeżeli ściągniesz oferuje pomoc serwer Koroshimo nick Jannabadlands lub pw tutaj o ts

Obaczaje

 

TESO nie miałem nigdy okazji wypróbować, jakoś skyrim mnie nie zachęcił ale jak będzie okazja/przecena zobaczę ten tytuł. Wildstar gdzieś mi się obiło o uszy ze słabo z graczami. Zapomniałem dopisać Tere, myślałem nad nią ale populacja na EU jest mala a na USA przeszkadza ping. Raiders Of Icarus  obczaję (wiadomo jak z graczami) Co to Vondi?

Tylko niech cię lolitka nie przerazi postacie są tam normalne tylko jedna klasa miała udar mózgu screeny jakbyś chciał też mogę wysłać na pw ;3

A mogę się spytać po czym wnioskujesz małą populację w Neverwinterze? Neverwinter już od dodatku z Icewind Dale przeniósł graczy do nowego miasta. To samo z underdark. I teraz z tomb of annihilation. Po prostu gracze "kampią" tam zamiast w neverwinter city (by odróżnić miasto od gry xd), gdzie są straszne spadki fps bez powodu na różnych maszynach :P. Bliżej do nowych questów/kampanii, nowe npc, nagrody i jakieś inne bajery :P. A dungeony/raidy dalej dość szybko wyszukuje, najczęściej nie dłużej niż 3 minuty, ale to na endgame, bo wczesniejszych dungeonów się nawet robić nie opłaca, bo są tak banalne xD.

Warto też dodać że od ostatniego dodatku minął ledwo co miesiąc. Więc gracze jeszcze kończą najnowszą kampanię, albo są w jej trakcie (zalezy jak grali), więc tym bardziej kampią na nowej miejscówce :P

To samo z levelem, nwm zza jakich czasów grałeś ale lvl cap podnieśli do 70. Tak samo zmiany w gs były. Generalnie ludzi nie brakuje, gry na pewno nie będą zamykać, ba, dalej wychodzą raz za razem nowe dodatki (już ma 12 na koncie, mało która gra może się czymś takim pochwalić). Po za tym tu masz linka do newsa o tej grze sprzed miesiąca (i zapewniam że ludzie w przeciągu tego miesiąca nie pouciekali) : https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/neverwinter-dostal-tomb-of-annihilation-to-juz-dwunasty-dodatek-w-calej-historii-gry

Po za typowym komentarzem o "p2w" (jak w przypadku każdej gry), są tam jakieś komentarze o samej grze, ludzie też piszą że dość duża społeczność itd. I sam coś podobnego odczuwam : ludzi tu jest na pewno więcej niż w niejednej gierce AAA wydanej niedawno :P

NVO jest dobre gra duzo ludzi caly czas cos z nim robia ale jakos to nie to... przeraza farma itemow nie wspominajac o gemach

No to zostało mi powrócić do NWO,spróbować RoI i się okaże. Dziękuję wam za pomoc chłopaki jak coś będę się odzywał :D

Mam depresje gracza mam ogrom ciekawych tytułów do grania, ale nie potrafię się zdecydować ani nie Lubie grac na siłe.

Gatunek: MMORPG
Sprzęt: Uciągnie wszystko
Cechy: F2P (ewentualnie B2P/HnS) non target, w miarę dużą ilością graczy
Przypadły mi do gustu: Metin2- Gra po prostu mi się znudziła po kilku latach gry
Neverwinter - Gra swietna, ale miałem okres w którym nie mogłem wrócić do gry i przestałem wchodzić. Ostatnio chciałem wrócic, ale widziałem małą populacje graczy i to mnie odepchnęło.
Blade & Soul- Po wbiciu 30lvl gra po prostu mnie znudziła pewnie wynikło to z braku wiedzy o grze
BDO- Gra świetną wiele możliwości jest i to mnie przerasta strasznie (Wrócę pewnie jak znajdę kogoś do gry kto nauczy mnie grać)
Diablo 3- Tylko single w nim widziałem, ale za to fajnie się Gralo
Nie przypadły mi do gustu: Warframe- Futurystyczna gra i to mi nie odpowiada
PoE- Cos jest w niej ze mnie odpycha, może ten dziwny rozwój postaci
C9- Nudne i brak graczy.
Dragon Nest - taka dziecinna gra według mnie.

Pomocy :(