Szukam wymagającego mmo

Cześć!

Czuje ostatnio straszną nudę w grach mmorpg i szukam czegoś wymagającego tj. trudniejszego niż wbicie max lvl'a w 30 min i ubijanie bossów na jeden cios. Pomóżcie bo nie mam już w co grać :(

Gatunek: MMORPG
Sprzęt: większość gier pójdzie
Cechy:

1. Najlepiej f2p

2. Eq/exp tracony po śmierci

3. Najlepiej żeby gra wymagała sporo czasu żeby być dobrym

4. Dobrze, żeby grało sporo ludzi

5. Możliwość pk

6. Fajnie jakby było dużo skilli z ładną animacją

7. Dobry crafting, mounty i pety do zdobycia

Przypadły mi do gustu:

1.Tibia

2. Lineage II

3. Albion Online

4. Black Desert

Nie przypadły mi do gustu:

1. Tera

2. Aion

3. Revelation Online

Wszystkim z góry dziękuje za udzielenie odpowiedzi :)

Nie ma takich gier, jak znajdziesz daj znać.

Taki mmorpg jaki opisałeś, wymagający i z pk to właśnie Aion. Tak z ciekawości zapytam, dlaczego go odrzuciłeś? Drugi jaki mi przychodzi do głowy to Ragnarok. Sam zacząłem pogrywać ostatnio lvl wbija się bardzo powoli, a EQ czy Karty dropi się jeszcze wolniej. Sam dropie 3 dzień jeden itemek... :P

Moze

Silkroad Online

Dekaron

DBV

Taki mmorpg jaki opisałeś, wymagający i z pk to właśnie Aion. Tak z ciekawości zapytam, dlaczego go odrzuciłeś?

Z powodu braku kary za śmierć (przynajmniej tak mi się wydaje, nie grałem w Aiona sporo czasu)

Taki mmorpg jaki opisałeś, wymagający i z pk to właśnie Aion. Tak z ciekawości zapytam, dlaczego go odrzuciłeś?

Też też zastanawiam bo wymiata ale wiadomo aion nie ma utraty itemow po smierci oraz pk, można tylko walczyc z frakcja przeciwną

Może zobacz Titan Siege :P

Może zobacz Titan Siege 

lepiej nie :D

https://playernetgames.com/games/runesofmagic-legacy/web/

dobra wiadomość jest taka, że możesz wrócić do aiona, bo traci się exp po śmierci, ale chyba dopiero po 50 lvlu

Witam!

Polska Gildia Sobieski! -SLAV-

Zapraszam wszystkich do gry Mortal Online!

Jest to open world sandbox widok z pierwszej osoby z cudownym combat mode i mroczna grafika!

Mortal Online zawiera duze mozliwosci PvP , PvE , i bardzo rozbudowany Crafting.

Gra wymaga duzo czasu zeby byc dobrym , pokazanie swoich umiejetnosci i budowac swoja reputacje!

Po smierci tracisz zawsze cale Eq , lub zdobywasz cale Eq przeciwnika..

Mortal to bardzo hardkorowa gra. Jezeli sadzisz ze jestes dobrym graczem i chcesz nam to udowodnic , Zapraszam juz teraz!

Czego wymagamy?
-TeamSpeak3 - Nasz TS : slav.teamspeak3.pl

-Dojrzalosci
P2P jest preferowane, ale F2P też są mile widziane.
Przekonania i chęci do Gry!

Zaprzaszamy i dozobaczenia!

Witam.

Z mojego punktu widzenia (każdy lubi co innego) wytypowałem tylko trzy tytuły które można wziąć pod uwagę.

1. Black Desert

2. Final Fantasy XIV

3. Oczywiście jest jeszcze WOW

Każdy z tych tytułów jest inny i wprowadza do gry coś unikatowego. Teraz tylko należy wypróbować aby podjąć decyzję (trudną).

Nie wspominam o kosztach, bo uważam, że jeżeli ktoś coś kocha to pieniądze nie mają znaczenia :)

Pkt 2 i 3 wiąże się z abonamentem, oraz wykupieniem dodatków. Black desert zobowiązuje tylko do kupienia gry.

Żadna darmowa gra nie spełnia nawet w najmniejszym stopniu twoich kryteriów.

Przypominam tylko, że jest to tylko i wyłącznie moja opinia z którą na pewno dużo osób się nie zgodzi, ale znajdą się tacy którzy mnie poprą.

Każdy lubi inny styl i rodzaj rozgrywki. Pozdrawiam serdecznie wszystkich :)

Drugi jaki mi przychodzi do głowy to Ragnarok. Sam zacząłem pogrywać ostatnio lvl wbija się bardzo powoli, a EQ czy Karty dropi się jeszcze wolniej. Sam dropie 3 dzień jeden itemek... 

Mówisz o Ragnarok Online tak? W takim razie lepsza jest 1 czy 2? Bo nie orientuje się za bardzo

1 oczywiście, 2 nie ma nic wspólnego z Ragnarok'iem. Sam pogrywam w przerwach od Aion'a :P czysty, grind, fajny klimat i wiele wiele więcej. Sprawdź a sam się przekonasz :) old school pełną gębą xP

Cześć!

Czuje ostatnio straszną nudę w grach mmorpg i szukam czegoś wymagającego tj. trudniejszego niż wbicie max lvl'a w 30 min i ubijanie bossów na jeden cios. Pomóżcie bo nie mam już w co grać :(

Gatunek: MMORPG
Sprzęt: większość gier pójdzie
Cechy:

1. Najlepiej f2p

2. Eq/exp tracony po śmierci

3. Najlepiej żeby gra wymagała sporo czasu żeby być dobrym

4. Dobrze, żeby grało sporo ludzi

5. Możliwość pk

6. Fajnie jakby było dużo skilli z ładną animacją

7. Dobry crafting, mounty i pety do zdobycia

Przypadły mi do gustu:

1.Tibia

2. Lineage II

3. Albion Online

4. Black Desert

Nie przypadły mi do gustu:

1. Tera

2. Aion

3. Revelation Online

Wszystkim z góry dziękuje za udzielenie odpowiedzi :)