Początkujący grafik - jak oceniacie?

Witom, w grafice jestem od dość niedawna, głównie prace które wykonuje to manipulacje zdjęciami ale myślę, że jest nawet okej :v
Oceńcie sami

avatar.thumb.png.199993939e18f7da6c1c0ebef0ae9723.png


Mi sie tam podoba :v

Design słaby, z miejsca wygląda to jakbyś znalazł jakiś gotowy wektor i próbował na siłę dodać coś od siebie. Fotomanipulacje są okej, ale postaraj się nie przesadzać z flarą, czernią.

Design słaby, z miejsca wygląda to jakbyś znalazł jakiś gotowy wektor i próbował na siłę dodać coś od siebie. Fotomanipulacje są okej, ale postaraj się nie przesadzać z flarą, czernią. 

Możliwe, że tak wygląda, ale jedyne co znalazłem to czaszka i skrzydła reszta jest stworzone przeze mnie i przetworzona na wektorki

fajne, jestem po wydziale architektury, niedoszły artysta więc wiem co mówie :)

ALE pamiętaj że grafika jako dziedzina która wymaga sporej kreatywności i dużych sił twórczych w porównaniu nawet do informatyki. nie każdy się do tego nadaje.

Ten zamek to jest jakiś konkretny/realny ? czy stworzony przez ciebie od podstaw ?

Ten zamek to jest jakiś konkretny/realny ? czy stworzony przez ciebie od podstaw ?

Zamek to jakieś zdjęcia z neta, ofc zmieniona kolorystyka usunięte niektóre części

Witom, w grafice jestem od dość niedawna, głównie prace które wykonuje to manipulacje zdjęciami ale myślę, że jest nawet okej :v
Oceńcie sami

avatar.thumb.png.199993939e18f7da6c1c0ebef0ae9723.png