Jakieś grywalne MMO gdzie gra dużo polaków!

Witam.

Szukam jakiegoś bardzo grywalnego MMORPG! Chodzi mi o grę w której można spotkać dużo polaków, grę prostą w której wszystko jest przejrzyste z nieskomplikowanym upgrade itemów. Przede wszystkim żeby gra nie była p2w. Miło by było jeżeli miała by dobrą oprawę graficzną, skille i itemy. Gra musi być na średniej klasy PCta.

AMD Phenom II x4 955 (4x3,2GHz)

Gigabyte GeForce 650 TI Boost (2gb)

Ballistix 8gb RAM

Dysk Sata2 1TB

Gry które wcześniej mnie wciągnęły to Tibia, Conquer Online,Cabal i Dekaron. Jeżeli chodzi o grywalność to szukam takich tytułów. Gra z prostym Upgradem, prostym PVP i przede wszystkim bez durnych przynieś, zanieś, pozamiataj (chodzi mi o questy).

Odrazu mówie że nie szukam żadnej moby czy coś w tym stylu. Chodzi mi o typowe mmo gdzie tworzymy swoją postać i brniemy nią do cap lvla.

Gry które przetestowałem i wyłączyłem po 20 minutach gry:

Titan Siege - pustki w mieście, brak polskiego dubbingu, durne questy typu zabij 3 dziki...

Black Desert - Za bardzo rozbudowana gra, podejrzewam żeby opanować wszystko o co w grze chodzi, zajmie więcej niż mam czasu na gre

Vindictus - bardzo dobra gra ale niestety nie warto grać w nią samemu a ja niestety nie mam z kim :)

Path of Exile - Nie lubię gier w których nie można handlować z innymi graczami.

Proszę o jakieś ciekawe tytuły bądź propozycje gry. Miło by mi było jeżeli ktoś mógł by mnie wprowadzić do gry :)

Pozdrawiam! :)

Przecież w PoE można handlować... Sprawdź Tere, tylko wersję od EnMasse

Tak, graj w non-targetowy tytuł na amerykańskim serwerze, a potem dziw się, że masz wysoki ping i nie wyrabiasz. Wiem, że Gameforge nie cieszy się u nas dobrą opinią, ale w tej grze ping ma duży wpływ na jakość rozgrywki. Dlatego również polecam, ale u nas.

a gracie aktualnie w Tere? Powiedzcie mi jak zacząć, gdzie grac żeby grało dużo polaków, coś o profesjach i czy gra wciągnie czy na siłę będę musiał grać?

Polecałbym riders od icarus nie jest jakoś wymagająca no może niektóre klasy postaci ( assasin, wizard) proste ulepszanie rozbij item dostanę kamienie i ulepszaj. Tylko gra na zasadzie questow jest sporo questow idź zabij a ty raczej szukasz gry w której bije się moby. Endgame jest przyzwoite kilka różnych dungeon, solo dung worldbossy bitwy serwerowe. Łapanie mountow około 200do kolekcji. Polska gildia łatwo znaleźć jest ich na moim serwie około 5 ( tych większych nie takich po 10 osób) jeżeli chciałbyś spróbować pw.

Sam gram w tere i jestem w polskiej gildii, polakow jest sporo na wersji od gf. Jest możliwość upgradu broni i armoru. Proste i przyjemne pvp też tutaj doświadczysz.

Spróbuj nic nie stracisz.

Polecałbym riders od icarus nie jest jakoś wymagająca no może niektóre klasy postaci ( assasin,  wizard) proste ulepszanie rozbij item dostanę kamienie i ulepszaj. Tylko gra na zasadzie questow jest sporo questow idź zabij a ty raczej szukasz gry w której bije się moby. Endgame jest przyzwoite kilka różnych dungeon, solo dung worldbossy bitwy serwerowe.  Łapanie mountow około 200do kolekcji. Polska gildia łatwo znaleźć jest ich na moim serwie około 5 ( tych większych nie takich po 10 osób)  jeżeli chciałbyś spróbować pw. 

długo tam grasz? gra wciąga? myślisz że mój sprzęt to pociągnie w jakiś przyzwoitych FPSach?

Aion

Gram 3 miesiące, mnie wciagnelo ciągłe kolekcjonowanie mountow i story o księżniczce co pozwoliło mi przetrwać questy dungi są co 5 lvl od lvla 15. Ja mam 4 GB RAM i chodzi więc tobie też pójdzie. Jeżeli spróbujesz to chętnie Ci pomogę ogarnąć grę potem eq dungi i od 56 pomogę dokończyć questy. Ale pw jak ściągniesz dam nick i serv

Tak, graj w non-targetowy tytuł na amerykańskim serwerze, a potem dziw się, że masz wysoki ping i nie wyrabiasz

Grałem, raidowałem, nie miałem żadnych problemów z tym. Oczywiście jeśli chodzi o PvE, nie o PvP, ale to akurat mijało się z celem.

Polecam Guild Wars 2 możesz ją przetestować na free do 80 lvl oraz podstawkę gry, jeżeli gra się spodoba to kupisz grę gdyż jest to tytuł B2P. Drugim tytułem który mogę zaproponować i widzę że nie ma tutaj opisanej gry czy ma być f2p itp to proponuję WoW'a który jest na prawdę dobrym tytułem.

Na początek przetestuj GW2 i niedługo wychodzi kolejny duży dodatek do niego. Pozdrawiam.

grałem w gw2 i nudy a wowa nigdy nie trawiłem. Próbowałem pare lat temu na prywatnych serwerach i bez szału. narazie spróbuje w Raiders of Icarius bo jednak Tera online doprowadza mnie do dylematu. Nie wiem dlaczego wszyscy krytykuja Gameforge.

A próbowałeś grę - Warframe?

Nic dziwnego, że zraziłeś się do World of Warcraft, jeżeli zaczynałeś na serwerze prywatnym. Z tym jest jak z gumową lalką, niby spełnia swoją rolę ale jednak to nie to samo. Nie rozumiem, czemu ludzie wybierają w pierwszej kolejności serwery prywatne, jeżeli jest dostępny za darmo trial. GW2 według mnie zbyt casualowy, raczej to jest gra mmorpg ale do przejścia wszystkich map i powrócenia dopiero po dodatku. Są gracze, którzy twierdzą, że ma super rozgrywkę na długie godziny, jednak oni grają chyba po 30 minut dziennie lub są fanatykami udawania życia w grze (Roleplay), bo w rzeczywistym są zbyt zamknięci w sobie i w swoich pokojach.

wg mnie w tych grach opcje craftingu sa zbyt dużo skomplikowane. chodzi mi coś typu jak w conquer online. Item ma swoje quality, swoj + i swoj socket. wszystko można bardzo prosto zrobić. w innych grach denerwuje mnie ze przy crafcie trzeba uzbierac jakieś creature product do zrobienia craftu.

Warframe tylko z początku jest skomplikowany , faktycznie trochę odstrasza , ale tak jest tylko przez 1h gry, a później tylko frajda z gry. Mam na niej 500h, klanów jest sporo a ludzie mili i wszystko wytlumaczą. Jbc pisz to wytłumaczę

Gram 3 miesiące, mnie wciagnelo ciągłe kolekcjonowanie mountow i story o księżniczce co pozwoliło mi przetrwać questy dungi są co 5 lvl od lvla 15. Ja mam 4 GB RAM i chodzi więc tobie też pójdzie. Jeżeli spróbujesz to chętnie Ci pomogę ogarnąć grę potem eq dungi i od 56 pomogę dokończyć questy. Ale pw jak ściągniesz dam nick i serv

jaki ten serwer?

W Aiona gra sporo Polaków, w Neverinter Online też jest sporo polskich gildii, dodatkowo te dwie gry są przetłumaczone na język polski (neverwinter nie w całości) oraz pomimo tego, że są f2p to pay to win nie jest aż tak bardzo odczuwalne ( o ile poświęcisz grze proporcjonalnie dużą ilość czasu ).

Z Aionem czesto jest bug ze nie mozna odpalic klienta i support nawet nie wie jak to naprawic wiec olewa sprawe a na Barusie (PL) nie uswiadczylam duzo ludzi, w miescie glownym moze z 15 osob, przy robieniu zadań nikogo, party search na dungi 0 ludzi(miedzyserwerowy party search nawet nie ma ludzi)

Co do Riders of Icarus zastanawiam sie miedzy priest a wizard. Jest problem z priestami na end game? I jaki serwer