Nowy gracz porady Witch

Witam wczoraj zacząłem grać w PoE wybrałem wiedźmę,w każdej grze gdzie gram magiem uwielbiam iść pod "lód" czy w PoE można zrobić wiedźmę typowo pod lód ? jak tak to mogę prosić o linki z jakimiś buildami ?

Tu masz buildy na wiedźmę.

Z lodowym polecam Freezing Pulse, ale ogólnie jeśli jesteś początkujący to polecam budżetowe buildy żebyś nie wydał masy pieniedzy na itemy etc.

Na początek dobrym buildem na Witcha jest Firestorm, latasz i naparzasz kulami ognia spadającymi z nieba które zabijają na instancie.

Link do builda: https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1460817

Polecam, korzystałem z niego na początku i doszedłem do endgame'u, potem dopiero przeniosłem się na coś bardziej wymagającego

z tego co widzę trochę źle już poszedłem dałem pkt w spell dmg ,ocultist dominion i frost walker czy to jakiś duży bląd ?

Jak chcesz dobry build pod cold spell to może powinienies zagrać templarem pod frozen bolt self cast bardzo dobry build :D

tu masz link do filmiku tam masz wszystko omówione (oczywiście po angielsku)

Witam wczoraj zacząłem grać w PoE wybrałem wiedźmę,w każdej grze gdzie gram magiem uwielbiam iść pod "lód" czy w PoE można zrobić wiedźmę typowo pod lód ? jak tak to mogę prosić o linki  z  jakimiś buildami ?

Jeśli chodzi o wiedźmę to nie polecam . Generalnie najsłabsza ale też najgorsza profesja do budowania buildu , jeśli jednak chcesz nią grać to ci znajde jakiś sensowny build albo coś doradzę ze swoich :)

Tu masz buildy na wiedźmę. 

Nie polecam

Z lodowym polecam Freezing Pulse, ale ogólnie jeśli jesteś początkujący to polecam budżetowe buildy żebyś nie wydał masy pieniedzy na itemy etc. 

Na początek dobrym buildem na Witcha jest Firestorm, latasz i naparzasz kulami ognia spadającymi z nieba które zabijają na instancie.

Link do builda: https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1460817

 

Polecam, korzystałem z niego na początku i doszedłem do endgame'u, potem dopiero przeniosłem się na coś bardziej wymagającego

Freezing Pulse słabe i lepiej już iść nie w lód a ogień no i resisty robić :)

z tego co widzę trochę źle już poszedłem dałem pkt w  spell dmg ,ocultist dominion i frost walker czy to jakiś duży bląd ?

I tak i nie zależy jeśli kupisz broń pod pełny dmg to dobrze zrobiłeś ale jeśli chcesz szybko spell casterowac to jednak źle

Jak chcesz dobry build pod cold spell to może powinienies zagrać templarem pod frozen bolt self cast bardzo dobry build 

tu masz link do filmiku tam masz wszystko omówione  (oczywiście po angielsku)  

Zły pomysł templar wolny jest to lepiej już Shadow albo Duelist ewentualnie Ranger pod Rain Of Arrows / Cyclone ale tylko z 2H Axe na min 40-100 elemental i dmg atk :P

Zły pomysł templar wolny jest to lepiej już Shadow albo Duelist ewentualnie Ranger pod Rain Of Arrows / Cyclone ale tylko z 2H Axe na min 40-100 elemental i dmg atk 

Ranger pod Rain of Arrows ???? To już lepiej niech zagra Ranger(Raider) pod tornado shot+barrage na single target.

Witam wczoraj zacząłem grać w PoE wybrałem wiedźmę,w każdej grze gdzie gram magiem uwielbiam iść pod "lód" czy w PoE można zrobić wiedźmę typowo pod lód ? jak tak to mogę prosić o linki z jakimiś buildami ?