Szukam MMO

Witam,

jestem weteranem gier MMORPG, mam na kącie setki gier i obecnie szukam gry która wciągnęła by mnie na dłużej!

Bardzo was proszę o wypowiedzi jaka gra i dlaczego miał bym zostać w niej na dłużej.

Wymagań specjalnych nie mam, gra musi mieć ,,TO COŚ"

Pozdrawiam i liczę na POMOC!

Gatunek: MMORPG
Sprzęt: High-end gaming
Cechy: Musi mnie zassać na dłużej!

Przypadły mi do gustu: WoW, PokeLife, BlazePokemon, GW2, LoL +200
Nie przypadły mi do gustu: CS: Go

  • WoW, Na legion full heroic set
  • GW2, nudne eventy i leg weap i wymaksowane postacie

Użyj schematu, znajduje się on nad tematami w dziale.

Może Riders Of Icarus gra jak każda inna dungi, raidy, world bossy exp na questach do 60 (max lvl) Gra idealna jeżeli lubisz zbierać mounty może i mount storage jest dość mały ze względu na dość duże koszta rozbudowy ale do stamowania jest około 200 moobów które zapisują się w bestiariuszu, a przy nas tanim kosztem możemy mieć 10-15 . Feniksy, smoki, koty, jelenie, płonące konie, mantykory co kto lubi.

Klasy:

Guardian(fizyczny,mana) - Tank, daje aure(tylko jedna aktywna naraz) która zwieksza staty, Ma naprawde imponujące staty w obronie i hp a przy odpowiednim eq nie powinien narzekac na dps, potrafi przyciągać i agrować mooby łańcuchami ale także sojuszników(np zestunowanych uratować z aoe). Co do agro przy bardzo dobry dps skille nie wystarcza tank musi także dbać o dps.

<p>
	 
</p>

<p>
	Priest(magiczny,mana) - Healer, Jedyna postać która wskrzesza(jej skill usuwa kare za śmierć czyli osłabienie), bardzo potężne buffy i debuffy( np 30% kryta, ataku) Ma średni dmg AOE i kilka fajnych CC.
</p>

<p>
	 
</p>

<p>
	Ranger (magiczny,chaos/zdrowie)- Łucznik który musi balansować pomiędzy łukiem(dystans, wydaje chaos) i walką rękawicą (wręcz, używa 1% hp za skill ale przywraca chaos)
</p>

<p>
	 
</p>

<p>
	Wizard (magiczny,mana)- król kite(blink praktycznie bez cd) płaci to mniejszym single dmg od rangera/assasina ale posiada kilka bardzo fajnych rzeczy jak super dmg AOE na poźniejszych lvlach, tarcze many, potrafi regenerować mane/chaos/energie swojemy party, a także ma kilka CC.
</p>

<p>
	 
</p>

<p>
	Trickster(magiczny,mana)(Lolitka) - support/dps który potrafi zapewniać użyteczność party pomniejszymi healam, AOE dps'em, Buffami, oraz suistanem many/energi/chaosu
</p>

<p>
	 
</p>

<p>
	Assasin (Fizyczny,Energia)- Najbardziej papierowa postać ze wszystkich co nadrabia unikami i świetnym dmg. Ma naprawde dużo skilli które pozwalają unikać skilli, ale szczerze jest chyba najtrudniejszą klasa i jest dość słaby do solowania bez dobrego eq
</p>

<p>
	 
</p>

<p>
	Berseker(Fizyczny,furia) - Offtank(nie miałem okazji nim grać ani nie widziałem ich zbyt dużo na niskich lvlach)
</p>

https://imgur.com/a/AVBqf https://imgur.com/a/d7HWW

https://imgur.com/a/XX7LO

P2W ? Może prenium jest bardzo pomocne i wygodne ale da się kupić za golda w grze a jednorazowo można bardzo tani na allegro pakiet mieć za 2 dychy.

Inne rzeczy w sklepie dropia lub są kosmetyczne, potki na exp są za Elluny (waluta za dzienne questy/osiągnięcia)

Jest w Riders Of Icarus nacisk na grę klanową?

Witam,

jestem weteranem gier MMORPG, mam na kącie setki gier i obecnie szukam gry która wciągnęła by mnie na dłużej!

Bardzo was proszę o wypowiedzi jaka gra i dlaczego miał bym zostać w niej na dłużej.

Wymagań specjalnych nie mam, gra musi mieć ,,TO COŚ"

Pozdrawiam i liczę na POMOC!

Gatunek: MMORPG
Sprzęt: High-end gaming
Cechy: Musi mnie zassać na dłużej!

Przypadły mi do gustu: WoW, PokeLife, BlazePokemon, GW2, LoL +200
Nie przypadły mi do gustu: CS: Go

  • WoW, Na legion full heroic set
  • GW2, nudne eventy i leg weap i wymaksowane postacie