Battlegrounds problem przy ładowaniu

Siema, problem jest taki odpalam PUBG gra zaczyna się ładować, po czym łapie laga, ładuje dalej, bardzo długo i wyrzuca z meczu za zbyt długi limit czasu oczekiwania lub zostanę zabity. Po prostu nie chcę się załadować. Słychać dźwięki ale na ekranie jest ładowanie. Aktualnie używam:

Lenovo

Ram 4GB

Procesor: Intel Core i5-5200U 4 rdzenie

Karta graficzna: Intel Hd Graphics 5500

Da się coś z tym zrobić na takim lapku ?

nie da

Ta gra jest dosyć mocno wymagająca a ty masz 4GB ramu i zintegrowaną grafikę? Jak to ma działać?

Siema, problem jest taki odpalam PUBG gra zaczyna się ładować, po czym łapie laga, ładuje dalej, bardzo długo i wyrzuca z meczu za zbyt długi limit czasu oczekiwania lub zostanę zabity. Po prostu nie chcę się załadować. Słychać dźwięki ale na ekranie jest ładowanie. Aktualnie używam:

Lenovo

Ram 4GB

Procesor: Intel Core i5-5200U 4 rdzenie

Karta graficzna: Intel Hd Graphics 5500

 

Da się coś z tym zrobić na takim lapku ?

Nawet minimalnych wymagan nie spelniasz. Jedynie co mozesz zrobic to zlozyc nowy sprzecik conajmniej i5, 8gb ram i karcioche pokroju gtx1050ti, aby pograc godnie w ten tytul na niskich lub srednich.

Jak to przeczytałem to myślałem, że jakiś trol, kto kupuje grę nie sprawdzając wymagań ?

Co tu jest niezrozumiałego ?

Minimalne: Intel Core i3-4340 3.6 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7850 lub lepsza, 30 GB HDD, Windows 7/8.1/10 64-bit

Ta gra ma problemy by poprawnie działała na GTX 970 GTX 1060 czy RX 480/580 a tu mowa o integrze :).

Napisałem to by coś napisać zgodnego z tematem tak to chodziło mi o to by powiedzieć, spoko obrazek @Ukryty :D w podpisie :P

Siema, problem jest taki odpalam PUBG gra zaczyna się ładować, po czym łapie laga, ładuje dalej, bardzo długo i wyrzuca z meczu za zbyt długi limit czasu oczekiwania lub zostanę zabity. Po prostu nie chcę się załadować. Słychać dźwięki ale na ekranie jest ładowanie. Aktualnie używam:

Lenovo

Ram 4GB

Procesor: Intel Core i5-5200U 4 rdzenie

Karta graficzna: Intel Hd Graphics 5500

Da się coś z tym zrobić na takim lapku ?