Mmo podobne do serialu Gry o Tron :)

Witam, nie dawano zainteresowałem się serialem Gra o Tron i niesamowicie mnie urzekł, poszukuję mmo w klimacie fantasy własnie z jakimiś smokami itp. Znalazłem grę Dark And Light która niesamowicie mnie urzekła jednak ma ona tak okropnie skopaną optymalizacje że nie da się grac. Liczę na waszą moc. Proszę też jeżeli ktoś jest w stanie wytłumaczyć mi jak działa Multi w Dragon age inquisition.

Gatunek: mmo / fantasy
Sprzęt: Pogram w większość nowych gier ( no chyba że mają 0 optymalizacji )
Cechy: Obecność smoków, jako wrogowie lub podopieczni, klimatyczny świat fantasy niczym z gry o tron, fajna populacja.

Przypadły mi do gustu: Dark and Light ( grał bym lecz komputer nie wyrabia ), Dragon Age Inquisition (nie wiem jak działa multi)
Nie przypadły mi do gustu: Dragon prophet.

Smoki smokami...
Ale zdaje się, że nie ma takiego MMO, a jak jest, to nie miałem okazji słyszeć.
W sumie jedyne co mi przychodzi do głowy w świecie GoT to mod "Clash of kings" do gry Mount&Blade Warband. Stara gierka, ale zdaje się są serwery multi w których nawet nieźle to działa.

/A nawet jeśli multi nie podpasuje to ja świetnie się bawiłem po prostu w singlu, bo świat jest super odzwierciedlony

W sumie cięzko znaleźć coś podobnego. Moze The Elder Scrolls online? Trochę podobne klimaty.

Może klimat nie gry o tron ale jeżeli lubisz smoki może riders of icarus. Smoki mogą Ci towarzyszyć możesz na nich latać i walczyć z nimi są oczywiście inne mounty ale jeżeli lubisz smoki są różne mogę Ci walnąć screeny na pw

game of thrones ascend czy cos takiego na bigpoint wersja ang, a single sa na steam 2 gry jak cos.

A Dragon prophet o ile jeszcze zyje ? Tam smokow sa setki + klimat sredniowiecza

mi teso najbardziej podpada pod ten klimat polecem spawdzic

Dziękuje wszystkim za odzpowiedz, zdecydowałem się na TESO :)

Zapraszam do kontaku na pw mam 34 lvl chetnie popykam z tobą

A propos Dragon Age Inkwizycji, to multi wyglądało tam tak, że w lobby tworzyłeś grupę 4 graczy, po czym wybierałeś misję i ruszałeś do walki. Walka była jak w klasycznych RPG, chociaż znacznie szybsza, dynamiczniejsza to nadal miałeś point&click, castowanie obszarowych skilli, cooldowny itp. Do wyboru miałeś kilka postaci (podzielonych na klasy i rasy), każda z nich kilka umiejętności. Przechodząc misję dostawałeś exp, nowe bronie, pancerze do rozwoju bohatera, a także zbierałeś kasę za którą mogłeś kupić skrzynki z nowymi bohaterami, bonusami. Misję nie były jakoś za bardzo rozbudowane. Lokacje były małe, korytarzowe, a misja schodziła się do tego, że masz przejść przez lokację do jakiegoś punktu, bronić go przez kilka minut, ruszasz dalej i masz zabić grupę wrogów, na koniec walka z bossem. Gra jest mocno nastawiona na kooperacje i była nawet dosyć trudnawa na początku. Aczkolwiek nie wiem jak obecnie z sytuacją na serwerach gdyż gra miała premierę 2 lata temu, a że multi nie było jakoś strasznie rozbudowane i popularne na początku, to może być średnio. Ale za to polecam single player w tejże grze, gdyż był bardzo dobry, to chyba nawet trochę miało być jak GoT bo na początku zapowiadali, że polityka w tej grze ma stanowić dużą role, ostatecznie nie jest taka ważna, ale trochę jej jest. Dodatkowo duży, rozbudowany świat, niezła fabuła, ale przyda się znajomość poprzednich części, aby docenić fajne uniwersum. Polecam.

Witam, nie dawano zainteresowałem się serialem Gra o Tron i niesamowicie mnie urzekł, poszukuję mmo w klimacie fantasy własnie z jakimiś smokami itp. Znalazłem grę Dark And Light która niesamowicie mnie urzekła jednak ma ona tak okropnie skopaną optymalizacje że nie da się grac. Liczę na waszą moc. Proszę też jeżeli ktoś jest w stanie wytłumaczyć mi jak działa Multi w Dragon age inquisition.

Gatunek: mmo / fantasy
Sprzęt: Pogram w większość nowych gier ( no chyba że mają 0 optymalizacji )
Cechy: Obecność smoków, jako wrogowie lub podopieczni, klimatyczny świat fantasy niczym z gry o tron, fajna populacja.

Przypadły mi do gustu: Dark and Light ( grał bym lecz komputer nie wyrabia ), Dragon Age Inquisition (nie wiem jak działa multi)
Nie przypadły mi do gustu: Dragon prophet.