MMO spełniające kilka podstawowych warunków + konieczna ciekawa klasa daggera/assassina

Gatunek: MMORPG
Sprzęt: Nie będzie problemu
Cechy:

1. Ciekawa klasa daggera/assassina który włada sztyletami, opiera się przede wszystkim na szybkim zabijaniu healerów/magów. Szukam czegoś na wzór daggera w L2 gdzie dodatkowo miło byloby zobaczyć chociaż bonusy w dmg gdy atakujesz za pleców.

2. Żywy serwer, community - nikt nie lubi szukać party godzinami, odwiedzać puste spoty, spoglądać na martwe gildie mające 10 online w porywach.

3. Otwarty świat PvP - walka o spoty, bossy to jest coś co ja uznaję za kwintesencję ciekawego PvP w MMO, mogą być areny/battlegroundy ale przede wszystkim cenię sobie spontaniczność. Gankować i być gankowanym.

Przypadły mi do gustu: Lineage 2, BDO, Archeage, ESO - jednak do tych tytułow wracać nie zamierzam.

Aktualnie z braku laku pogrywam w WOW'a, jednak na privie bo nie oplaca mi sie odnawiac aktualnie pre paida gdyz to juz z desperacji i nudow odpalam sobie na godzinke lub dwie i to na raty bo czesto zamykam po 30 minutach.


Nie przypadły mi do gustu: Aion - nie tyle co nie przypadł jednak gra jest po prostu martwa, nowy serwer z niecałym 2 k online po miesiacu to nie jest imponujaca liczba, ogolnie rownia pochyla, zanim cokolwiek bym ogarnal to serwer bedzie martwy.

Albion Online - szkoda słów.

Tera

Podejrzewam, że będzie ciężko, gatunek MMO aktualnie znajduje sie w martwym punkcie, niby wychodzi tego pelno jednak malo co okazuje sie warte uwagi na dluzej niz miesiac.

metin2

No cóż, mogę polecić Neverwintera ale nie spełnia trzeciego punktu. Świat jest pół-otwarty podzielony na lokacje. Klasa, której szukasz za to pasuje idealnie do Trickster Rogue:

Spoiler
<div class="ipsSpoiler_contents">
	<div class="ipsEmbeddedVideo">
		<div>
			<iframe allowfullscreen="true" frameborder="0" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/86Sw79ngO2k?feature=oembed" width="480"></iframe>
		</div>
	</div>

	<div class="ipsSpoiler" data-ipsspoiler="">
		<div class="ipsSpoiler_header">
			<span>Spoiler</span>
		</div>

		<div class="ipsSpoiler_contents">
			<p>
				 
			</p>
		</div>
	</div>

	<p>
		 
	</p>
</div>

Masz PVP w postaci dominacji 5x5, 10x10 i wojny gildi 20x20. Jest też mapa z Open PVP kiedy trzeba było tam chodzić, żeby zdobyć pewne materiały do sprzętu, teraz nie wiem jak to wyglada i czy jest tam jakas walka o surowce. Co do community to wciąż jest duże. Teraz gdy można tworzyć sojusze nie ma problemu ze znalezieniem grupy do gry. Pod warunkiem oczywiście, że wybierze się dobry sojusz. Mój był średni, że tak powiem, a i tak łącznie bywało online 50-70 osób i dało się spokojnie robić cały content nawet w kilka grup. Jedno kończyłeś, a już znajdywała się grupa na kolejne. Także czas online sie wydłużał mimo woli :)

No cóż, mogę polecić Neverwintera ale nie spełnia trzeciego punktu. Świat jest pół-otwarty podzielony na lokacje. Klasa, której szukasz za to pasuje idealnie do Trickster Rogue:

  Pokaż ukrytą zawartość


  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

Masz PVP w postaci dominacji 5x5, 10x10 i wojny gildi 20x20. Jest też mapa z Open PVP kiedy trzeba było tam chodzić, żeby zdobyć pewne materiały do sprzętu, teraz nie wiem jak to wyglada i czy jest tam jakas walka o surowce. Co do community to wciąż jest duże. Teraz gdy można tworzyć sojusze nie ma problemu ze znalezieniem grupy do gry. Pod warunkiem oczywiście, że wybierze się dobry sojusz. Mój był średni, że tak powiem, a i tak łącznie bywało online 50-70 osób i dało się spokojnie robić cały content nawet w kilka grup. Jedno kończyłeś, a już znajdywała się grupa na kolejne. Także czas online sie wydłużał mimo woli 

Poczytałem trochę, obejrzałem i stwierdzam, że totalnie nie jest to dla mnie.

Gatunek: MMORPG
Sprzęt: Nie będzie problemu
Cechy:

1. Ciekawa klasa daggera/assassina który włada sztyletami, opiera się przede wszystkim na szybkim zabijaniu healerów/magów. Szukam czegoś na wzór daggera w L2 gdzie dodatkowo miło byloby zobaczyć chociaż bonusy w dmg gdy atakujesz za pleców.

2. Żywy serwer, community - nikt nie lubi szukać party godzinami, odwiedzać puste spoty, spoglądać na martwe gildie mające 10 online w porywach.

3. Otwarty świat PvP - walka o spoty, bossy to jest coś co ja uznaję za kwintesencję ciekawego PvP w MMO, mogą być areny/battlegroundy ale przede wszystkim cenię sobie spontaniczność. Gankować i być gankowanym.

Przypadły mi do gustu: Lineage 2, BDO, Archeage, ESO - jednak do tych tytułow wracać nie zamierzam.

Aktualnie z braku laku pogrywam w WOW'a, jednak na privie bo nie oplaca mi sie odnawiac aktualnie pre paida gdyz to juz z desperacji i nudow odpalam sobie na godzinke lub dwie i to na raty bo czesto zamykam po 30 minutach.


Nie przypadły mi do gustu: Aion - nie tyle co nie przypadł jednak gra jest po prostu martwa, nowy serwer z niecałym 2 k online po miesiacu to nie jest imponujaca liczba, ogolnie rownia pochyla, zanim cokolwiek bym ogarnal to serwer bedzie martwy.

Albion Online - szkoda słów.

Tera

Podejrzewam, że będzie ciężko, gatunek MMO aktualnie znajduje sie w martwym punkcie, niby wychodzi tego pelno jednak malo co okazuje sie warte uwagi na dluzej niz miesiac.