Gra MMORPG na pierwszy raz

Gatunek: MMORPG
Sprzęt: i5 6600 8gb ram rx 470
Cechy: f2p wolałbym jakieś nie za bardzo cukierkowe
Poszukuję gry,która pozwoli mi odstresować po długich godzinach spędzonych w szkole jak i dość niemiłych spotkaniach z rosyjskimi kolegami w CS:GO. Jest to moje pierwsze spotkanie z mmorpg nie licząc metina.

Polecam riders of icarus nie przeraz się loli jak wejdziesz na stronę to tylko 1 klasa pozostałe 6 mają równo pod sufitem. Gra oferuje tamowanie mountow jelenie jaguar koty smoki pegazy itp około 200 pozatym dungi Exp na questachy, raidy World bossy itp jeżeli chcesz screeny to już pw gra ma słabe opinie przez poprzednie patche ale jest warta spróbowania

Ewentualnie jakaś moobe lol/smite ale tylko z kimś inaczej raczej się nie odstresujesz

Nic tak nie odstresowuję jak dobre PvP w Aion'ie :)

Aion jest p2w a nie f2p.

a czy jest wgl jakieś mmo które nie jest p2w? ja polecam lineage2 gra opiera się na grindowaniu ma fajny pvp system i crafting, tylko zagraj na jakimś dobrym zaludnionym privie kroniki c4

Aion jest p2w a nie f2p. 

Nie odzywaj się jak nie masz pojęcia. Pokaż mi Screeny z item'ami z IS które są P2W. Później możemy dyskutować.

Nie odzywaj się jak nie masz pojęcia. Pokaż mi Screeny z item'ami z IS które są P2W. Później możemy dyskutować.

gdzie w ogóle lepiej grać? na gameforg'u czy usa?

gdzie w ogóle lepiej grać? na gameforg'u czy usa?

Serwery usa świecą pustkami, wielu graczy ostatnio (po otwarciu nowych serwerów) przeszło na europejskie serwery. Od 09.08.201, kiedy wszedł Patch 5.6 zarobek to najmniejszy problem. Każdy może z łatwością zarobić tygodniowo 120 milionów Kinah co w przeliczeniu daję=pierwszy tydzień=zarabiasz na Gold Pack'a (nie trzeba mieć GP żeby zarabiać) przez resztę miesiąca (3tygodnie) zarabiasz na co chcesz. EQ, Serumki, All-Powerfull'e, także praktycznie wszystko z IS możesz kupić za walutę w grze. W przeliczeniu 1 Aion Coin= 1,1~1,2 miliona Kinah. Dziękuję dobranoc.

Gatunek: MMORPG
Sprzęt: i5 6600 8gb ram rx 470
Cechy: f2p wolałbym jakieś nie za bardzo cukierkowe
Poszukuję gry,która pozwoli mi odstresować po długich godzinach spędzonych w szkole jak i dość niemiłych spotkaniach z rosyjskimi kolegami w CS:GO. Jest to moje pierwsze spotkanie z mmorpg nie licząc metina.