Dragon Nest NA czy SEA

(sory jak dałem do złego działu)

zastanawiam się na jakim serwerze grać w dragon nest NA czy SEA? Chodzi o ilość graczy, ping mi nie przeszkadza bo i tak bardziej wole pve niż pvp

Przeniosłem ci to do odpowiedniego działu. ~Sildu

EU ;d

NA zawsze miało jakąś dziwną politykę i nie jestem pewien jak teraz, ale kiedyś jeszcze blokowali IP spoza USA.

SEA też już nie ma tak wielu graczy jak kiedyś, niedawno mergowali serwery.

A jeżeli chodzi o content to chyba wszystkie 3 wersje mają to samo, a przynajmniej SEA i EU.

Na EU też idzie znaleźć ludzi do grania, chodź też nie ma już tak wielu graczy jak kiedyś.

SEA.

SS z ostatniej chwili

87147092305716372856.png

Pytania do wersji SEA:
- Ok a co z polskimi gildiami ? Istnieje jakaś ?
- Jak z party na nesty ? Da się znaleźć jakieś pt nie koniecznie z gildii ? (random)
- Jak z ping-iem na tym PvP ?
- Jest Pay-To-Win czy idzie coś osiagnąć bez tego ?

Jeżeli ktoś zaczyna teraz to chętnie się przyłączę. Wystarczą 4 osoby i już można się w nesty pobawić (odpowiedz pod postem albo na priv).

Co do gildii nie wiem. Nie orientuje się bo jestem graczem pvp i nigdy nie szukałam takiej.. ;p tak czy siak jeśli nie ma, to wystarczy zebrać paru chętnych i do dzieła. Zawsze w kupie raźniej.

Jeśli chodzi o nesty to jak najbardziej. jest masa ludzi którzy lecą na nesty właśnie w publicznych pt. Wiadomo że byle laika nie będą brali no ale z podstawowym eq spokojnie pójdziesz, byle byś mechanikę ogarniał. Na grubsze sprawy lecą z gildiami ale to też nie zawsze.

Pvp. W tej chwili jest ciężko. Ostatni patch i ten cały transfer kont zepsuł trochę sprawę, są lagi, są błędy. Ale myślę że w najbliższym czasie to naprawią. Podeślę Ci może film z pvp na którym sama widzę lekkie lagi spowodowane głównie programem do nagrywania. Generalnie grając na Eu miałam dużo większe lagi. Nie wiem jak to działa. Wiele osób narzeka zaś na Sea. Ja nie widzę tam z tym problemu nie biorąc pod uwagę ostatniego patcha. Myślę że sam musisz sprawdzić.

Wycofali kupony dnp. I większość is możesz kupić za golda w grze. Tak więc zadzierasz kiece i lecisz farmić Gold. ;D

OK, dzięki za info.
Na SEA jest jeszcze teraz exp 200% więc tam gram :)

(sory jak dałem do złego działu)

zastanawiam się na jakim serwerze grać w dragon nest NA czy SEA? Chodzi o ilość graczy, ping mi nie przeszkadza bo i tak bardziej wole pve niż pvp

Przeniosłem ci to do odpowiedniego działu. ~Sildu