Gildia <Liptons> rekrutacja

Zapraszam wszystkich (doświadczonych jak i nowych graczy) do dołączenia do naszej społeczności. Jesteśmy niedawno założona large gildią, posiadającą własny discord oraz obecnie 65 członków.

Oferujemy:

- miłą, przyjazną atmosferę z humorem

- pomoc odnośnie świata gry, postaci, ekwipunku

- na discordzie mamy różne przypisane pomocne komendy (failstacki itd) oraz oddzielną grupę poradników

- aktywność - jeśli nie lubisz grindować samemu to zawsze ktoś chętny się znajdzie. W kwestii pogadania to również zawsze ktoś siedzi na discordzie

- na oddzielnej grupie dla oficerów znajdują się nudeski więc warto być aktywnym i się udzielać aby zostać oficerem xD

- kontrakty dzienne do 5 milionów

Wymagamy:

- komunikatywności, kultury

- discord - o wiele łatwiej jest komuś pomóc/wytłumaczyć na discordzie niż pisząc w grze linijka po linijce

- pomocy przy robieniu guild questów aby nasza gildia ciągle się rozwijała

- aktywności aby w niedalekiej przyszłości walczyć na node'ach

- jeśli wiesz, że nie będziesz mógł grać przez 7dni+ to daj znać komuś z oficerów

W celu rekrutacji proszę pisać w tym temacie, do mnie Beathrax/Carse, bądz do innych oficerów: Erniu, SSJGooku, Fiut, NICEDMGBOY, Silverov.

Zapraszamy !!!!

Prowadzimy nadal rekrutajcę, więc jeśli ktoś szuka pomocnej gildii z dobrym community to zapraszam.

W celu rekrutacji proszę pisać w tym temacie, do mnie Beathrax(mój life skiller)/Carse(main), bądz do innych oficerów: Erniu, SSJGooku, Fiut,, Silverov, PiwoZlop, Xarayah.

Pozdrawiam.

Zapraszam wszystkich (doświadczonych jak i nowych graczy) do dołączenia do naszej społeczności. Jesteśmy niedawno założona large gildią, posiadającą własny discord oraz obecnie 65 członków.

Oferujemy:

- miłą, przyjazną atmosferę z humorem

- pomoc odnośnie świata gry, postaci, ekwipunku

- na discordzie mamy różne przypisane pomocne komendy (failstacki itd) oraz oddzielną grupę poradników

- aktywność - jeśli nie lubisz grindować samemu to zawsze ktoś chętny się znajdzie. W kwestii pogadania to również zawsze ktoś siedzi na discordzie

- na oddzielnej grupie dla oficerów znajdują się nudeski więc warto być aktywnym i się udzielać aby zostać oficerem xD

- kontrakty dzienne do 5 milionów

Wymagamy:

- komunikatywności, kultury

- discord - o wiele łatwiej jest komuś pomóc/wytłumaczyć na discordzie niż pisząc w grze linijka po linijce

- pomocy przy robieniu guild questów aby nasza gildia ciągle się rozwijała

- aktywności aby w niedalekiej przyszłości walczyć na node'ach

- jeśli wiesz, że nie będziesz mógł grać przez 7dni+ to daj znać komuś z oficerów

W celu rekrutacji proszę pisać w tym temacie, do mnie Beathrax/Carse, bądz do innych oficerów: Erniu, SSJGooku, Fiut, NICEDMGBOY, Silverov.

Zapraszamy !!!!