Szukam bratniej duszy do pogrania w różne gry (Steam)

Siemka wszystkim, z góry przepraszam za tak rozległy temat, mam jednak nadzieję, że nie zniechęci on wszystkich. Jakiś czas temu zarejestrowałem się na tym forum, więc jestem nowy, ale dopiero teraz "odważyłem" się napisać swój pierwszy temat, jak i zarazem post. Jednak nie będę się nad tym długo rozwodził, przejdę od razu do sedna.

Tak jak w tytule - szukam jakiejś konkretnej osoby, bratniej duszy do pogrania w różne gry. Czemu od razu bratniej duszy, a nie zwykłych znajomych? Cóż, taki już jestem, że lubię mieć o czym pogadać z daną osobą, niż tylko o jednym temacie (w tym wypadku grach). Mam trochę znajomych, z którymi mogę w coś pograć, czasem minimalnie o czymś pogadać, ale tak na dobrą sprawę żaden z nich nie wykazuje większego zainteresowania, mi jednak zależy na tym, by mieć taką osobę, która mnie nie oleje po jakimś tam czasie, czy z innych powodów, która będzie chętna pograć częściej, niż raz na tydzień (lub rzadziej). Lubię mieć konkretne więzi z niektórymi ludźmi, oczywiście jeśli się nie uda, to nic na siłę, nie każdy z każdym się dogada.

Coś o mnie... Mam 22 lata (za niedługo 23). Ogólnie teoretycznie interesuję się najbardziej gierkami typu RPG/strategicznymi, ale ostatnio coraz bardziej zaczynam równomiernie interesować się również pozostałymi gatunkami - trochę fpsy, trochę przygodówki, gry akcji, horrory, survivalowe etc. Głównie przesiaduję na Steamie i głównie do tejże platformy kogoś szukam. Co do gier, przykładowo ostatnio gram w tego typu tytuły: Killing Floor 2 (dość sporo, lubię tę grę, a jakby się grało z ogarniętym znajomym, to byłoby jeszcze lepiej ^^), Lego HP (1-4, 5-7, ogólnie w przyszłości planuję zakup innych gierek Lego, podobają mi się :D), XCOM. Poza tymi grami w bibliotece mam dużo więcej tytułów, w tym też sporo naprawdę takich konkretnych (Sacred 1-3, Gothic 1-3, Darksiders 1-2, For Honor (UPlay), L4D2, Stronghold (+ Crusader Extreme), Titan Quest, Bloons TD5, Wiedźmin 1-3 (chociaż to jest przykre, bo tak naprawdę nie przeszedłem ani jednej części, jakoś tak nie mam parcia ;-;), Fable 1, HoMM (III, V), Mad Max, Middle-Earth: Shadow of Mordor, Warhammer: End Times - Vermintide, etc. Mam też bardzo sporo pomniejszych gierek - tak, kolekcjonuję gry dla kart, a za co z tym idzie, dla leveli xD, chociaż czasem nawet te mniejsze gierki mi się spodobają, niektóre są naprawdę spoko ;) Poza Steamem mam też konto na BattleNecie, tam jednak gram głównie w HotSa i HSa (chociaż głównie, by questy porobić). Kiedyś sporo grałem w WoWa, ale potem mi się znudził, a teraz stwierdziłem, że zbyt czasożerna jest ta gra, więc odpuściłem. "Kiedyś" też planuję zakup Diablo III, ale to się jeszcze zobaczy.

Więc szukam osoby (osób? Wolałbym jedną konkretną osobę, bo tak się czuję najlepiej, z grupami ciężko mi się dogadywać, jak i ciężko mi przykładowo zapoznawać innych ze sobą lub poświęcać każdemu wystarczająco dużo czasu), z którą znalazłbym jakieś wspólne zainteresowania, z którą mógłbym pogadać również o życiu, pogodzie, nawet o d*pie Maryny, czyli jakichkolwiek błahych sprawach. Fajnie by było, jakbyś był(a) w wieku 18-25 (tak mi będzie najłatwiej, chociaż nie jest to ścisły warunek) oraz miał(a) możliwość (na tym mocno mi zależy, tak jest dużo przyjemniej) porozmawiać przez mikrofon za pomocą któregoś z tych programów - Steama, Skype'a, TSa, Discorda. Moglibyśmy sobie razem grać w różne gry, testować nowe albo po prostu rozmawiać, gdy będzie możliwość. Raz z jednym znajomym też robiliśmy tak, że na raz odpalaliśmy grę Single Player (dajmy na to Darksiders 2) i przechodziliśmy ją w jednym czasie, dzieląc się wszystkimi wskazówkami, informacjami etc. i przy okazji rozmawiając przez mikro - takie formy wspólnych gier również jak najbardziej akceptuję :)

To raczej wszystko... Link do mojego Steama: http://steamcommunity.com/id/SmokuZnadPotoku/ chociaż na profilu tutaj i tak widnieją różne linki i info o mnie. Więcej już się zobaczy, jak się osobiście porozmawia :)

Pozdrawiam wszystkich i z góry dzięki każdemu za przeczytanie tego tematu, bo wiem, że "trochę" się rozpisałem,

Jacek

PS Tytuły gier single player wymieniłem głównie po to, byście mogli zapoznać się z moimi upodobaniami, żeby łatwiej było nawiązać wspólny język :)

PS 2 Chciałbym Wam również napisać, że... uhm, jakkolwiek to zabrzmi - jestem gejem. Chociaż nie piszę tego, by znaleźć chłopaka, ani też by kogokolwiek postraszyć, tylko głównie dlatego, żebyście po prostu wiedzieli, z kim macie do czynienia. Mimo wszystko potrafię się normalnie dogadać z wieloma ludźmi, nigdy nie miałem do nikogo awersji o to, jaki ktoś jest, tak samo ludzie z łatwością dogadywali się ze mną, więc nie ma czego się obawiać,. Tak tylko informuję, gdyż uważam, że nie zaszkodzi wiedzieć.

Odkąd zaczęłam używać Discorda, odkryłam, że lubię podczas gry z kimś czasami porozmawiać, więc kto wie, może bylibyśmy w stanie się zakumplować. Mam parę lat więcej niż zadeklarowany przez Ciebie wiek. Obecnie gram głównie w Final Fantasy XIV i Guild Wars 2, ale nie pogardzę też fajnym singlem, PUBG czy nawet League of Legends. Przyznam też, że Twoja orientacja jest dla mnie plusem, bo mam już dość facetów szukających sobie dziewczyny-gamerki.

Jeśli jesteś zainteresowany, daj znać.

Jak chcecie wypróbować gierki to mam coś dla was Planet Side 2 darmowa strzelanka albo DC Universe Online abonament od 10 do 15 USD ale warto :) .

W DCUO mamy polską ligę na serwerze US PC / US PS swiaty są połączone więc nie ma znaczenia czy na play-u 4 czy na pc gracie. Ważne jest żeby wybrać server US ponieważ gra tam więcej ludzi no i my tam są :) .

Zapraszam .

Odkąd zaczęłam używać Discorda, odkryłam, że lubię podczas gry z kimś czasami porozmawiać, więc kto wie, może bylibyśmy w stanie się zakumplować. Mam parę lat więcej niż zadeklarowany przez Ciebie wiek. Obecnie gram głównie w Final Fantasy XIV i  Guild Wars 2, ale nie pogardzę też fajnym singlem, PUBG czy nawet League of Legends. Przyznam też, że Twoja orientacja jest dla mnie plusem, bo mam już dość facetów szukających sobie dziewczyny-gamerki.

 

Jeśli jesteś zainteresowany, daj znać.

Z tych gier, które opisałaś, to grałem praktycznie tylko w jedną, ale to i tak minimalnie - mowa o LoLu. Ogólnie ogarniam gry typu Moba, ale w LoLu za dużo innych rzeczy trzeba wiedzieć, to mnie mocno zniechęciło, a taki HotS jest banalnie prosty xD PUBG to jest jedna z tych gier, których raczej nawet nie chcę próbować - bo jest znowu zbyt czasochłonna (tak jak CS:GO i inne tego typu, że trzeba tam non stop siedzieć, by być najlepszym i w ogóle). Więc nie wiem, jak by to wyglądało, ale wolałem odpowiedzieć chociaż, niż zostawiać Cię bez słowa :D

Jak chcecie wypróbować gierki to mam coś dla was Planet Side 2 darmowa strzelanka albo DC Universe Online abonament od 10 do 15 USD ale warto  .

W DCUO mamy polską ligę na serwerze US PC / US PS swiaty są połączone więc nie ma znaczenia czy na play-u 4 czy na pc gracie. Ważne jest żeby wybrać server US ponieważ gra tam więcej ludzi no i my tam są  .

Zapraszam .

Na razie poszukuję bardziej pojedynczych osób, bo gdybym chciał, to bym cisnął w tego WoWa, ale nawet z niego zrezygnowałem. Niemniej jednak dzięki za info, może w przyszłości spróbuję :)

Fajnie jest czasem z kimś porozmawiać nawet grając w singla np. w takiego Dragon Age'a czy Skyrima. Dlatego rozumiem poszukiwanie takiej osoby. ^_^ Tak jak wcześniej napisała Blath, dla dziewcząt/kobiet twoja orientacja jest pozytywnym aspektem z czym się zgodzę. Ogólnie mam 21 lat, w sumie oprócz tego, że od października wracam do życia studentki, lubię w coś pograć i pogadać na różne tematy. Aktualnie testuję ASTA Online, oprócz tego gram w Pokemon Revolution Online (idealnie pasuje do zabijania czasu w trakcie pracy), zdarzy się zagrać w Lola, jak i inne gry. Jestem wielką fanką Civilization, chętnie znalazłabym kompana do rozmów jak i gry, ponieważ bardzo często jest tak, że gdy nie grasz z kimś w jakąś konkretną grę to jesteś ignorowany (typowe sytuacje mające miejsce na komunikatorach głosowych, gdzie gra jest 200% ważniejsza niż nawet pogawędka). Ale być może to tylko moje spostrzeżenie. Co do komunikatora głosowego preferuję już teraz Discorda, ponieważ jest poręczniejszy. ;)

Mam też mnóstwo innych gier, więc wszystko jest kwestią dogadania. Tak czy siak czekam na informację, czy jesteś zainteresowany.

Strasznie zainteresował mnie Twój post, głównie dlatego, że nie szukasz tak zwanej "ekipy" która zazwyczaj rozpada się po kilku dniach, a konkretnej osoby, chociaż nie przeszkadzałyby mi 2 czy 3 kompanów z którym mógłbym spędzać czas w dowolny sposób, nie trawię osób, gdzie ciągła rozmowa jest tylko o grze, a głównie na wyższym przedziale niż inni (ostatnio tak miałem w titan siege na discordzie dlatego odpuściłem), a możliwość porozmawiania o duperelach. Również uśmiechnąłem się jak zobaczyłem, że ktoś inny niż ja również grał w grę single ze znajomym w ten sam sposób, pamiętam jak razem ze znajomą przechodziliśmy tak części Raymana rozmawiając na skype, zdarzało się, że po 10 godzin dziennie, co troszeczkę było dziwne ale miło nam się spędzało czas, może to powróci? Kto wie. Jestem w tym samym wieku co Ty, 23 lata skończyłem akurat w tym miesiącu, co do gier mamy podobny gust, lecz również nie jest dla mnie problemem zakup gry której nie posiadam. Więc śmiało zapraszam do kontaktu, również inne osoby jeżeli ktoś również poszukuje takiej osoby. Pozdrawiam :)

Zapraszam was do nas na discorda. Gramy w różne gry, single(No mans sky, Wiedźmin 3), multi czy to the division, pub, hots, diablo3.

Generalnie przede wszystkim steam/battlenet

Każdy gra w co tam chce, czasami w tą samą grę w multi, ale siedzimy na discordzie i gadamy albo piszemy, dzielimy się jakimiś informacjami na czacie itd.

Więcej info tutaj

https://mmorpg.org.pl/forum/topic/98670-20we-can-into-gaming-gramy-we-wszystko-discord-dla-osób-20/

Fajnie jest czasem z kimś porozmawiać nawet grając w singla np. w takiego Dragon Age'a czy Skyrima. Dlatego rozumiem poszukiwanie takiej osoby.  Tak jak wcześniej napisała Blath, dla dziewcząt/kobiet twoja orientacja jest pozytywnym aspektem z czym się zgodzę. Ogólnie mam 21 lat, w sumie oprócz tego, że od października wracam do życia studentki, lubię w coś pograć i pogadać na różne tematy. Aktualnie testuję ASTA Online, oprócz tego gram w Pokemon Revolution Online (idealnie pasuje do zabijania czasu w trakcie pracy), zdarzy się zagrać w Lola, jak i inne gry. Jestem wielką fanką Civilization, chętnie znalazłabym kompana do rozmów jak i gry, ponieważ bardzo często jest tak, że gdy nie grasz z kimś w jakąś konkretną grę to jesteś ignorowany (typowe sytuacje mające miejsce na komunikatorach głosowych, gdzie gra jest 200% ważniejsza niż nawet pogawędka). Ale być może to tylko moje spostrzeżenie. Co do komunikatora głosowego preferuję już teraz Discorda, ponieważ jest poręczniejszy. 

Akurat trafiam tak szczęśliwie, że chłopakom moja orientacja też nie przeszkadza, tylko przeważnie są dużo bardziej zdziwieni, niż kobiety :D Chociaż nie ma się co temu dziwić, kobiety ponoć nawet lubią mieć przyjaciół gejów, ale nie mi to oceniać ;p Z mojej strony nie będzie problemu, żebyśmy mieli grać w dwie różne gry i jednocześnie rozmawiać :) Tylko uprzedzam, że nie zawsze mam wenę ;p Czasami po prostu człowiek nie wie, co powiedzieć i próbuje coś na siłę wymyślić, a to z reguły wychodzi jeszcze gorzej xD

W takim razie dodajcie mnie na Steamie całą trójką, tj. ->Silviette, Blath, MrFeniks, ewentualnie napiszcie do mnie PW, jeśli chcecie o czymś jeszcze pogadać przed tym. Nie chcę nikogo z góry odrzucać, bo wiadomo, że najpierw trzeba poznać daną osobę, żeby móc stwierdzić, jak wiele kogoś z nią łączy. Jak się uda, to będzie fajnie :)

Palić homo

A teraz przyciągając twoja uwagę do rzeczy

Może smite od czasu do czasu brak runek czy masterek do ogarniania i mooba zza pleców. Od czasu do czasu jak więcej czasu to heroes 3-5 mogę zagrać mała mapkę. Z mmo polecam riders of icarus. Orientacja nie przeszkadza mi ani koleżance z którą gram. Preferujemy ts

To jak? Robimy jakiś mini discordzik łączący ludzi z głębszym zainteresowaniem do rozmów spoza tematów "A" I "B"? Proponuje autorowi własnie taki grrrr.. zabieg! na ok 5-6 osób? *^*

Chętnie się przyłączę jeśli autorowi nie przeszkadza to, że zebrała się już mała ekipa chętnych. Osobiście pogrywam w CS:GO jeśli chodzi o gry online ale jestem otwarty na wszelkie inne propozycje (chętnie popykałbym w jakąś mobę/mmorpg/hns dla odmiany). Z tytułów singlowych ogrywam właśnie po raz enty Dragon Age Początek. Lubię pogadać z kimś podczas grania ale niestety moja stara ekipa się wykruszyła. Myślę, że jakiś kanał na Discordzie albo TS'ie będzie fajnym pomysłem. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu :D

Chyba się źle w takim razie wyraziłem albo mnie nie do końca zrozumieliście - pisałem, że szukam bardziej pojedynczych osób, niż ekipy. A ten post, który wcześniej napisałem, to miałem na myśli, że dodam każdego z osobna i z każdym z osobna sobie pogadam etc. i się zobaczy, jak to będzie wyglądało. Żadnej ekipy nigdzie nie tworzę i raczej nie mam zamiaru. Wybaczcie za nieporozumienia ;p

ja pier*** casting na "przyjaciela" ...
co te internety z ludzi robią

ja pier***  casting na "przyjaciela" ...
co te internety z ludzi robią

Po 1 primo, to nie jest żaden casting, naucz się czytać.

Po 2 primo, masz bardzo płytką definicję przyjaźni w takim razie, skoro tak to nazywasz :/

Po 3 primo, masz jakieś nudne życie, że się musisz wtrącać w cudze sprawy? Nie interesuje Cię to, to się nie odzywasz, proste, a nie prowokujesz innych, w dodatku używając wulgarnego języka.

Chętnię się przyłączę. Ja też wolę bardziej kameralne granie. Z gier online to ostatnio wróciłem do Path of Exile I czasami przypomnę sobie o Overwatch ale chętnie też odkurzę coś z mojej Steam'owej biblioteki, zwłaszcza co-op'owego albo zagram w zupełnie coś nowego. Dla mnie towarzystwo jest ważniejsze w takich grach. Z gier singlowych ostatnio pogrywam w RimWorld. Komunikator dla mnie bez znaczenia.

Chyba się źle w takim razie wyraziłem albo mnie nie do końca zrozumieliście - pisałem, że szukam bardziej pojedynczych osób, niż ekipy. A ten post, który wcześniej napisałem, to miałem na myśli, że dodam każdego z osobna i z każdym z osobna sobie pogadam etc. i się zobaczy, jak to będzie wyglądało. Żadnej ekipy nigdzie nie tworzę i raczej nie mam zamiaru. Wybaczcie za nieporozumienia ;p

:D

Po 1 primo, to nie jest żaden casting, naucz się czytać.

Po 2 primo, masz bardzo płytką definicję przyjaźni w takim razie, skoro tak to nazywasz :/

Po 3 primo, masz jakieś nudne życie, że się musisz wtrącać w cudze sprawy? Nie interesuje Cię to, to się nie odzywasz, proste, a nie prowokujesz innych, w dodatku używając wulgarnego języka.


1 nie ważne jak to nazwiesz to jest casting ^^ ogólnie ogłoszenia matrymonialne na tym forum zawsze rozbawiają mnie :D np. na cholerę komu wiedzieć jakiej jesteś orientacji skoro szukasz tylko ziomka do grania ^^ może jeszcze pesel podasz? Od takich rzeczy jest tinder ;)
2 oh nieogarniętość silna w Tobie jest ^^
3. wtrącać? to forum publiczne :D każdy może tu wejść i wypowiedzieć się.

p.s. Dla ludzi w tym temacie jak widać idea którą sobie wymyśliłeś jest na tyle kosmiczna, iż każdy myśli że to nabór do ekipy ^^

Czy naprawdę zawsze jakiś ktosiek musi mieć ból d*py o to, że ktoś szuka kompana bądź napisze jakiej jest orientacji? To się robi nudne..

Wracając do tematu..

Ostatnio pomyślałem, że ciekawie by było pogadać z kimś po ciężkim dniu w szkole o głupotach. Mam 18latek (No, no staruszek ze mnie ;p) :) Obecnie pogrywam w sobie w LoLka od czasu to czasu w Battlerite.. a także znajduje czas na kilka meczyków w OV. A co do singleplayer to ostatnio zakupiłem Divinity Original Sin 2.. dopiero 3 godzinki ale gierka jest zacna.. W swoim czasie dużo grałem w Mass Efecta 1,2 a 3 w trakcie przechodzenia. Komunikator nie robi mi różnicy może być TS jak i Discord. :)

Zaczynam grę w ESO dzisiaj, interesuję się też pograniem w Paladins więc jeżeli trafia to w Twój gust możesz się odezwać. Też wolałbym pograć w coś w mniejszym gronie bo już znudzony jestem dołączaniem do gildii gdzie każdy dla każdego jest obcy. Zazwyczaj nie można w takich zgromadzeniach nikogo bliżej poznać a gadanie o czymś innym niż gra jest praktycznie niemożliwe.

Czemu nie? Moze sie dogadamy. Choc jestem typem czlowieka troche aspolecznym i nie latwo mi przychodzi znalezienie bratniej duszy. Ale kto nie ryzykuje nie zyskuje ;p
Moj Steam - SomeOne - http://steamcommunity.com/id/Drejk2k/