Klawiatura Mechaniczna

Witam tak jak w temacie poszukuję klawiatury mechanicznej i teraz tu jest pułap do 200zl :o z góry dziękuje za szybkie odpowiedzi

czyli chcesz budżetowego mechanika

MOTOSPEED Inflictor CK104

Licz się z tym, że to nie cherry ani kailh.

czyli chcesz budżetowego mechanika 

MOTOSPEED Inflictor CK104

Licz się z tym, że to nie cherry ani kailh.

z tego co widzę to same strony za graniczne wysyłka od 15 do 35 dni strasznie długo :(

Genesis Thor 300, są 2 wersje: białe podświetlanie i czerwone switche oraz zielone podświetlanie i niebieskie switche. Ja od miesiąca mam z czerwonymi i jestem jak do tej pory bardzo zadowolony

EDIT: Ewentualnie Modecom Volcano Lanparty (niebieskie switche) można dostać za trochę ponad 200zł

Genesis Thor 300, są 2 wersje: białe podświetlanie i czerwone switche oraz zielone podświetlanie i niebieskie switche. Ja od miesiąca mam z czerwonymi i jestem jak do tej pory bardzo zadowolony

EDIT: Ewentualnie Modecom Volcano Lanparty (niebieskie switche) można dostać za trochę ponad 200zł

klawiatura bardzo ladna jak nie bedzie wiecej propozycji to wybiore ta Thor 300 Red Switch :)

temat do zamknięcia zakupiłem klawiaturę dziękuje :)

No nic czasem warto poczekać na produkt premium w dobrej cenie. Powodzenia z produktem Genesis.

Witam tak jak w temacie poszukuję klawiatury mechanicznej i teraz tu jest pułap do 200zl :o z góry dziękuje za szybkie odpowiedzi