Rzemieślniczy muł

Hej. Troche prześledziłem temat na google, ale chce poznać wasze zdanie na temat postaci zrobionej tylko pod crafting. Zadecydowałem, że moja pierwsza postać będzie jedynie alchemikiem, natomiast nie wiem jeszcze, czy drugiego alta mam robić pod czysty craft czy też wybrać sobie 1-2 profesje i zrobić zwykłego bohatera pod pve,pvp. Rozumiem, że z eso+ robienie muła bankowego jest zbędne ? /

Mały offtopic i szybkie pytanie. Na razie mam podstawkę One Tamriel, w co inwestować pózniej ? Morrowind czy eso+(DLC)

Hej. Troche prześledziłem temat na google, ale chce poznać wasze zdanie na temat postaci zrobionej tylko pod crafting. Zadecydowałem, że moja pierwsza postać będzie jedynie alchemikiem, natomiast nie wiem jeszcze, czy drugiego alta mam robić pod czysty craft czy też wybrać sobie 1-2 profesje i zrobić zwykłego bohatera pod pve,pvp. Rozumiem, że z eso+ robienie muła bankowego jest zbędne ? /

Mały offtopic i szybkie pytanie. Na razie mam podstawkę One Tamriel, w co inwestować pózniej ? Morrowind czy eso+(DLC)

1. Skill pointów jest w TESO tyle, że na jednej postaci zrobisz wszystko i jeszcze Ci zostanie także nie trzeba się w muły bawić.

2. Tutaj wybór należy do Ciebie ;)

1. Rozwijaj crafty na głównej postaci, z eso+ to sama przyjemność. Nie warto rozdrabniać sie z profesjami na różne postacie, lepiej mieć wszystko na jednej. Takie muły są spoko jak nie masz abonamentu żeby te wszystkie śmieci do craftu na nich trzymać bo to w cholere miejsca zajmuje, po jakimś czasie sam bank nie wystarcza.

2. Moim zdaniem z morrowind czekaj na przecene znowu jakąś, za chyba połowę mniejszą kwote masz eso plus na miesiąc + 1500 crownów i wszystkie dlc, co za tym idzie masa kontentu. Morrowind nie wprowadza nic unikatowego poza battlegroundami co moim zdaniem jest jakąś kpiną(ktoś powie że świetna historia, ja powiem - jak w każdym dlc, wiem bo miałem okazje przetestować). Mam podstawke, cyrodil i orsinum, jutro kupuje premium a nie moge chodzić na battlegroundy bo musze kupić morrowind za 80zł. A jak już ktoś ma tylko podstawke to może zapomnieć o jakiejkolwiek rywalizacji, pozostają tylko duele. Nie mniej z premium masz dostęp do cyroduil tj wielka mapa pvp i miasto w którym są questy i jeszcze lepsze pvp. Jakbym miał kupić morrowind to tylko po to żeby mieć battlegroundy a to sie w tej chwili nie opłaca, bo wciąż mam sporo i jeszcze więcej contentu do zrobienia. Wiec jeżeli nie jesteś napalony na morrowind ze względu na dawne czasy i te arenki, to olej. Premium lepsze. A to tylko kwestia czasu jak morrowind bedzie w pakiecie z premium

Hej. Troche prześledziłem temat na google, ale chce poznać wasze zdanie na temat postaci zrobionej tylko pod crafting. Zadecydowałem, że moja pierwsza postać będzie jedynie alchemikiem, natomiast nie wiem jeszcze, czy drugiego alta mam robić pod czysty craft czy też wybrać sobie 1-2 profesje i zrobić zwykłego bohatera pod pve,pvp. Rozumiem, że z eso+ robienie muła bankowego jest zbędne ? /

Mały offtopic i szybkie pytanie. Na razie mam podstawkę One Tamriel, w co inwestować pózniej ? Morrowind czy eso+(DLC)