Scions of Fate - Ma się coraz lepiej

Ostatnio naszła mnie ochota by trochę znowu sobie pogrindować, w takim wypadku zazwyczaj wracam do Scions of Fate.

Aczkolwiek, ku mojemu zdziwieniu gra tam cała masa aktywnych graczy. Przypomne, że gra wyszla w 2007, czyli ma za sobą juz 10 lat, a graczy więcej niż jeden obecny next gen.

Jeszcze za miesiąc lub dwa ma wejść nowa klasa, ale to temat na inny raz.

Tutaj nagralem krotki filmik ukazujacy mniej wiecej ilosc aktywnych graczy.

Oczywiscie to jakies 10/20%, bo nie dalbym rady biegac po wszystkich lokacjach i nagrywac graczy. Lecz mozna smialo zauwazyc, ze aktywnych party jest cala masa na kazdy przedzial levelowy.

Miasto tez tetni zyciem. I nie jest to nawet peak time, gdzie wiekszosc sie wraca z pracy/szkole i sie loguje do gry.

Tak tylko chcialem pokazac, ze istnieja jeszcze stare mmo ktore nie wymarly, a wrecz przeciwnie. Ilosc aktywnych graczy zwieksza sie o dziwo.

P.S. nie wiedzialem jak zmniejszyc odnosik filmiku, sorki xD

Myślisz, że opłaca się zaczynać teraz grę?

Myślisz, że opłaca się zaczynać teraz grę?

No jasne. Gra postoi jeszcze z kolejne 10 lat. Nowych i starych graczy jest 50/50, a znalezc party to zaden problem. Oczywiscie trzeba tez lubiec grindowniki.

Czy SoF dalej jest pod banderą NetGame/MGame?

Czy SoF dalej jest pod banderą NetGame/MGame?

netgame

Jest jakaś polska gildia?

Polskie kiedys były, ale ostatecznie zmienily sie w europejskie. Nadal mozna znalezc grajacych polakow.

netgame

Szkoda, ta firma to kwintesencja słowa P2W. Przynajmniej tak było w Hero w które grałem 8 lat.

Szkoda, ta firma to kwintesencja słowa P2W. Przynajmniej tak było w Hero w które grałem 8 lat.

Czy ja wiem. Od kiedy gram w scions of fate to nie wydalem ani grosza. A jak widac high levelu nabilem.

Pay2win to obszerny temat. Wiekszosc gier f2p niestety jest pay2win, wiec trzeba sie z tym w jakims stopniu pogodzic i grac dla wlasnej przyjemnosci/zabicia czasu.

Grałem w to 6 lat, powiem szczerze że pobrałem :)

Pokaż ludziom może jak mocno zaludniony jest Northen Ice Palace :P (to zimowe miasto)

z 10x więcej ludzi.

Ps. Mały edit, apropo starych gier to ROSE online też ma się świetnie, nie przesadzając jest więcej graczy jak w black desert, jak ktoś byłby zainteresowany to mogę podesłać screeny :D

Chciałem z ciekawości sprawdzić jak to wygląda, ale download idzie z zawrotną prędkością 400 kB/s...

@PanLowca

Rose ma się dobrze? Hmm.... ostatnio myślałem, a wręcz tęskniłem za tym tytułem, grasz może, albo masz jakieś obszerniejsze info?

Ostatnio naszła mnie ochota by trochę znowu sobie pogrindować, w takim wypadku zazwyczaj wracam do Scions of Fate.

Aczkolwiek, ku mojemu zdziwieniu gra tam cała masa aktywnych graczy. Przypomne, że gra wyszla w 2007, czyli ma za sobą juz 10 lat, a graczy więcej niż jeden obecny next gen.

Jeszcze za miesiąc lub dwa ma wejść nowa klasa, ale to temat na inny raz.

Tutaj nagralem krotki filmik ukazujacy mniej wiecej ilosc aktywnych graczy.

Oczywiscie to jakies 10/20%, bo nie dalbym rady biegac po wszystkich lokacjach i nagrywac graczy. Lecz mozna smialo zauwazyc, ze aktywnych party jest cala masa na kazdy przedzial levelowy.

Miasto tez tetni zyciem. I nie jest to nawet peak time, gdzie wiekszosc sie wraca z pracy/szkole i sie loguje do gry.

Tak tylko chcialem pokazac, ze istnieja jeszcze stare mmo ktore nie wymarly, a wrecz przeciwnie. Ilosc aktywnych graczy zwieksza sie o dziwo.

P.S. nie wiedzialem jak zmniejszyc odnosik filmiku, sorki xD