Skillowa gra MMO

Gatunek: obojętnie, najlepiej RPG
Sprzęt: tu nie będzie problemu
Cechy: Sytuacja wygląda tak... Kolega ma CS:GO, drugi ma LoL'a. Mi żadna z tych gier nie przypadła do gustu. A szukam czegoś ciekawego, co wymaga skilla przede wszystkim. I doświadczenia. W sensie nie, że grindowanie itp. tylko umiejętności gracza są ważne. Dobrze by było, jakby była darmowa. I uwielbiam klimaty RPG i fantasy oraz sci fi

Przypadły mi do gustu: na razie nic
Nie przypadły mi do gustu: LoL, CS:GO, Overwatch, Diablo, PoE, Guild Wars 2, Blade & Soul

Warframe i Vindictus są bezkonkurencyjne pod względem skilla.

O ile w warframe widać to dopiero w pozniejszych etapach gry. W vindictusie jakoś od aktu 2....to w Vindictusie każdy raid, każego bossa możesz przejść samemu nawet na najgorszym EQ. Bazuje na tym na czym bazuje Dark Souls czyli walce opartej na Animacji. Twój hitbox jet tam gdzie dokladnie znajduje sie model postaci w takiej dokladnie formie. Tak więc...Bos robi obrót bronią, robisz wslizg pod nią, między nogami by dostac sie mu na plecy. Etcetera.

W Vindictusa też chyba grałem i z tego co pamiętam też mi nie podpasował jakoś..

A co do Warframe to sprawdzę i ocenię.

A coś bardziej competitive?

Może smite :P albo granie assasinem w riders of icarus. Ta postać musi praktycznie cały czas używać dodge, leży inaczej :P bo jej hp to np 28 k kiedy inne dps mają 40-44k gra w klimacie fantasy więcej pw tak samo o smite

Sprawdz aiona, liczy się gear i skill, wszystko idzie zdobyć w grze, nawet gp (abonament) bez niego idzie grać ale nie można kupować na ah, tradowac, mniej razy chodzić na niektore insty. Zobacz sobie na YT, może akurat Ci się spodoba

Battlerite (ma być f2p, ale można gdzieniegdzie wyhaczyć za free klucz do wersji Lite)

Paladins

Generalnie "competive" to na dzień dzisiejszy mają tylko gry moba. Ewentualnie jeszcze ESO (The Elder Scrolls Online) ale czy tam jest jakieś competive to szczerze nie wiem, akurat w PvP się tam nie bawiłam, ale jest całkiem dynamiczne.

Próbuj przemóc się do GW 2 gra ma wszystkie twoje wymagania (poza F2P ale zakupisz dopiero jak ci się spodoba mega duży skill potrzebny i 0 pogoni za expem itd.).

Pamiętaj ,że niektóre gry przekonają cię za 3-4 podejściem (ja tak miałem z Aionem i GW 2 ,a obecnie uważam je za najlepsze pod względem PvP i skilla).

Runescape..

Używasz naraz potków, zmieniasz bronie robiąc combo, i jesz jedzonko by nie paść, co prawda members do tego wymagany by lepiej się bawić, aczkolwiek idzie to na luzie wyfarmić właśnie z takiego skillowego pvp :)

A gra ktoś może jeszcze w Age of Conan? Kiedyś fajnie się w niej ekspiło :)

Gatunek: obojętnie, najlepiej RPG
Sprzęt: tu nie będzie problemu
Cechy: Sytuacja wygląda tak... Kolega ma CS:GO, drugi ma LoL'a. Mi żadna z tych gier nie przypadła do gustu. A szukam czegoś ciekawego, co wymaga skilla przede wszystkim. I doświadczenia. W sensie nie, że grindowanie itp. tylko umiejętności gracza są ważne. Dobrze by było, jakby była darmowa. I uwielbiam klimaty RPG i fantasy oraz sci fi

Przypadły mi do gustu: na razie nic
Nie przypadły mi do gustu: LoL, CS:GO, Overwatch, Diablo, PoE, Guild Wars 2, Blade & Soul