Szukamy kogoś do trójkąta

Tu was mam zboczuchy, a teraz kiedy przykułem waszą uwagę:

Hej, jestem Sky i szukam kogoś kto od czasu do czasu pogra ze mną w league of legends normale(EUNE), badź smite. Obecnie gram z koleżanką w Riders Of Icarus więc trójkąt możliwy ale tylko w tym mmo haha. Szukam kogoś do 1-2 gier na dzień z Ts/Discordem.

O mnie mam 20 lat, pracuje i ucze się wiec czas na gre mam w godz 18-22 najczęściej a w weekendy zależy od planów a raczej ich braku.

Tak jestem homo i wogole ale nie studiuje prawa, jestem praworęczny i nie jestem weganem.

Ogołem szukam kogoś do rozmów i gry :)

Wolałbym trójkąt w innej konfiguracji :P po za tym ostatnio czytałem jakiś temat gdzie gej urządzał casting na przyjaciela więc nic mnie już nie zdziwi. Niestety nie gram w lola:( mam nadzieję, że pomogłem i pls nie zgłaszaj mojego posta bo kolejnego bana nie zniese :P

Zastanawia mnie czemu coraz więcej osób podkreśla, ze są homo... Hm. Nawet jeśli ktos by sie z tobą zakuplowal przez ts/discord, na serio od razu byscie gadali o orientacji? Raczej nie. To wyjdzioe kiedys w praniu, gdy juz sie bedziecie calkiem niezle dogadywac, a moze nawet bardzo dobrze, wtedy orietacja nie bedzie miala znaczenia, bo ktos polubi cie za charakter, a nie za orientacje. Pisząc to od razu, niektorych ludzi zrazasz. Bo wiesz jak to jest z ludzmi, oceniaja czesto ksiąze po okładce, czyli slysząc dane słowo (w tym wypadku "jestem homo") lub je widząc reagują negatywnie, a jakbys nic nie mowil i sie serio zakumplowal z osobą nietolerancyjną w obec takich osob i by cie polubila za to jaki jestes, byc moze zmienila by swoje podejscie do osob homoseksualnych. Ja osobiscie nie mam nic do zadnej orientacji, kazdy zyje po swojemu. Tak tylko pisze. Zwykle przemyslenia.

Zastanawia mnie czemu coraz więcej osób podkreśla, ze są homo... Hm. Nawet jeśli ktos by sie z tobą zakuplowal przez ts/discord, na serio od razu byscie gadali o orientacji? Raczej nie. To wyjdzioe kiedys w praniu, gdy juz sie bedziecie calkiem niezle dogadywac, a moze nawet bardzo dobrze, wtedy orietacja nie bedzie miala znaczenia, bo ktos polubi cie za charakter, a nie za orientacje. Pisząc to od razu, niektorych ludzi zrazasz. Bo wiesz jak to jest z ludzmi, oceniaja czesto ksiąze po okładce, czyli slysząc dane słowo (w tym wypadku "jestem homo") lub je widząc reagują negatywnie, a jakbys nic nie mowil i sie serio zakumplowal z osobą nietolerancyjną w obec takich osob i by cie polubila za to jaki jestes, byc moze zmienila by swoje podejscie do osob homoseksualnych. Ja osobiscie nie mam nic do zadnej orientacji, kazdy zyje po swojemu. Tak tylko pisze.  Zwykle przemyslenia. 

Jeżeli ktoś jest upośledzony a poznałem dużo takich co jak przypadkiem dowiedzieli się o orientacji mojej to zerwali kontakt ze mną. Więc dziwi mnie twoje dziwienie

Jeżeli ktoś jest upośledzony a poznałem dużo takich co jak przypadkiem dowiedzieli się o orientacji mojej to zerwali kontakt ze mną. Więc dziwi mnie twoje dziwienie

Okej, to tylko moje spostrzeżenie, nie musisz się z nim zgadzać.

ogólnie rzecz biorąc jak jeszcze kogoś szukasz to się piszę ale w lola jestem słaby a smite dawno nie grałem i też byłem słaby ^^ z kolei w raiders of icarus długo nie grałem bo samemu to nudno było

Dc

ogólnie rzecz biorąc jak jeszcze kogoś szukasz to się piszę ale w  jestem słaby a smite dawno nie grałem i też byłem słaby ^^ z kolei w raiders of icarus długo nie grałem bo samemu to nudno było

Do normali nie trzeba skilla napisz mi na pw nicki w poszczególnych grach tylko w icarus to koroshimo serw tylko wchodzi w grę. Ogólnie można się też umówić na konkret godzinę na ts

Tu was mam zboczuchy, a teraz kiedy przykułem waszą uwagę:

Hej, jestem Sky i szukam kogoś kto od czasu do czasu pogra ze mną w league of legends normale(EUNE), badź smite. Obecnie gram z koleżanką w Riders Of Icarus więc trójkąt możliwy ale tylko w tym mmo haha. Szukam kogoś do 1-2 gier na dzień z Ts/Discordem.

O mnie mam 20 lat, pracuje i ucze się wiec czas na gre mam w godz 18-22 najczęściej a w weekendy zależy od planów a raczej ich braku.

Tak jestem homo i wogole ale nie studiuje prawa, jestem praworęczny i nie jestem weganem.

Ogołem szukam kogoś do rozmów i gry :)