Solo MMO Poszukiwania

Witam, po 4 latach w PoE i okazyjnych wizytacjach w MMORPG świecie , poszukuje spoko gierki do pogrania SOLO . Zależy mi na PVP i szybkim endgame .

Gatunek: MMORPG
Sprzęt: średnio słaby i5 2400k , 4GB ram , HD7770
Cechy: szybki awans , możliwość grania solo , open world PVP

Przypadły mi do gustu: Aion , PoE , Hero Online , Smite

Nie przypadły mi do gustu: Allods , WoW , GW2 oraz wszystko co wymaga grupy

  • Aion , pograłem troche na 4.6 ale zdobywanie setów było strasznie wolne i open world pvp nie żyło, no i trzeba było robić te wszystkie dandżełony.
  • Hero Online , ogrywałem jako dzieciak. Było Pay to Win ale cwaniactwem można było nadrobić na eventach , niestety gra sie zestarzała aż za bardzo.
  • PoE , 4 lata z mniejszymi przerwami , potrzeba przerwy i PvP

Witaj.

Wydaje mi się ze ciężko znaleźć MMO gdzie grasz głównie Solo (MSORPG) ,ale możesz spróbować w Blade & Soul. Masz tam Areny 1vs1, Open PVP (prawie) a i nie leweluje się tak długo. Polecałbym biec głównie za Story Questami i od skillsow i z czasem przeglądać side questy . Dodatkowy plus to TP do miejsc gdzie byleś z małym CD. 2 dni i 50 lvl.

Pozdro

Gdyby nie punkt: "szybki End Game" to Aion pasowałby idealnie, ale teraz długo się wbija max lvl. Co do Setów to teraz się szybko je zdobywa/zarabia na nie. Może warto sprawdzić.

Star Wars: The Old Republic - level wbijasz poprzez story które robisz solo, ew. Elder Scrolls Online tu też nie ma ciśnienia na party podczas levelowania ( przynajmniej ja nie miałem).

Elder Scrolls Online ma nawet opinię "single player mmo" więc powinien ci przypasować :)

chyba wrócę do Aiona w takim wypadku , sprawdzić co się dzieje :)

Witam, po 4 latach w PoE i okazyjnych wizytacjach w MMORPG świecie , poszukuje spoko gierki do pogrania SOLO . Zależy mi na PVP i szybkim endgame .

Gatunek: MMORPG
Sprzęt: średnio słaby i5 2400k , 4GB ram , HD7770
Cechy: szybki awans , możliwość grania solo , open world PVP

Przypadły mi do gustu: Aion , PoE , Hero Online , Smite

Nie przypadły mi do gustu: Allods , WoW , GW2 oraz wszystko co wymaga grupy

  • Aion , pograłem troche na 4.6 ale zdobywanie setów było strasznie wolne i open world pvp nie żyło, no i trzeba było robić te wszystkie dandżełony.
  • Hero Online , ogrywałem jako dzieciak. Było Pay to Win ale cwaniactwem można było nadrobić na eventach , niestety gra sie zestarzała aż za bardzo.
  • PoE , 4 lata z mniejszymi przerwami , potrzeba przerwy i PvP