Poszukiwana stabilna MMO

Gatunek: MMORPG
Sprzęt: AMD A8-7600 Radeon R7, 3,10Ghz, 8GB RAM DDR3
Cechy: Poszukuję stabilnej gry MMORPG, takiej, w którą spokojnie będę mógł pograć rok lub dłużej nie martwiąc się o nagły spadek populacji uniemożliwiający grę czy szukanie party do dungeonów przez godziny. Zależy mi na w miarę rozbudowanym rozwoju postaci, lubię nad nią spędzać czas cały czas ją udoskonalając. Dodatkowym atutem na pewno będzie możliwość spokojnej gry f2p, abonament miesięczny również nie wchodzi w grę.

Przypadły mi do gustu: Tera, Metin2 (mimo tragicznej jak na ten czas grafiki, gra przez lata była dla mnie wciągająca, natomiast teraz żyją tylko serwery prywatne, maksymalnie przez kilka miesięcy i cały czas trzeba mieć z tyłu głowy, że serwer może upaść z dnia na dzień), Last Chaos
Nie przypadły mi do gustu: Aion, WoW.

Nie pogardzę, jeżeli w grze będzie dostępny system wierzchowców oraz różnorakich skinów czy innego modyfikowania wyglądu postaci.

Dziękuję z góry za propozycje : )

Możesz sprawdzić RuneScape3, bardzo fajny system rozwijania postaci (musisz uprawiać jakąś czynność, aby ją levelować), a biorąc pod uwagę ostatnie lata to drastyczny spadek populacji tej grze raczej nie grozi, ale najbardziej polecam pobrać i samemu przetestować.

A jak się sprawa ma z Riders Of Icarus, wygląda dobrze, ale widzę narzekania, że stricte p2w?

Szkoda na to Twojego czasu. Widać po guście że poszukujesz grindfestowego mmo. Spróbuj sobie Path of Exile, Tibia, Rose na priwku nazywanym drugim offem działającym już z 7 lat, ostatnio też ktoś pisał o Scions of Fate też warto odszukać. Pozdrawiam

Gatunek: MMORPG
Sprzęt: AMD A8-7600 Radeon R7, 3,10Ghz, 8GB RAM DDR3
Cechy: Poszukuję stabilnej gry MMORPG, takiej, w którą spokojnie będę mógł pograć rok lub dłużej nie martwiąc się o nagły spadek populacji uniemożliwiający grę czy szukanie party do dungeonów przez godziny. Zależy mi na w miarę rozbudowanym rozwoju postaci, lubię nad nią spędzać czas cały czas ją udoskonalając. Dodatkowym atutem na pewno będzie możliwość spokojnej gry f2p, abonament miesięczny również nie wchodzi w grę.

Przypadły mi do gustu: Tera, Metin2 (mimo tragicznej jak na ten czas grafiki, gra przez lata była dla mnie wciągająca, natomiast teraz żyją tylko serwery prywatne, maksymalnie przez kilka miesięcy i cały czas trzeba mieć z tyłu głowy, że serwer może upaść z dnia na dzień), Last Chaos
Nie przypadły mi do gustu: Aion, WoW.

Nie pogardzę, jeżeli w grze będzie dostępny system wierzchowców oraz różnorakich skinów czy innego modyfikowania wyglądu postaci.

Dziękuję z góry za propozycje : )