Czy PUBG na tym kompiku pójdzie?

Elówa, PUBG wogóle pójdzie na tym kompie? Bo słyszałem z opini ziomków że słaba optymalizacja jest

image.png

Może być ciężko, myślę że gra będzie praktycznie niegrywalna. Prawdopodobnie będzie jakoś tam działała może w 30FPS nawet na low (po wylądowaniu i kilku minutach), ale samo doczytywanie się elementów i początek gry będzie przyozdobiony kilku minutowymi ścięciami.

na ta grę trzeba mieć potężna maszynę bo optymalizacja ssie a teraz jeszcze dodali mgłe więc jest jeszcze gorzej

odpowiedź; nie pójdzie/no chyba że chcesz grać wszystko na very low i po upadku czekać aż sie doczytają tekstury kilka minut ;]

słyszałem od ziomków że u nich PUBG działa a mają taki sam kompik jak mój i grają na średnich, a niektórym którzy mają zajebistego kompika ledwo chodzi. Czym jest to spowodowane?

GTX 745 dolna półka serii 7xx. Jest taki YTer Kaftann on gra PUBG. Grał wczesniej na GTX 770 i by gra była grywalna musiał zjechac na maxa z detalami :). Tak wiec gra na tej karcie graficznej bedzie niegrywalna praktycznie w ogole :)

@dawidox321 Ja mam komputer z NASA i gra mi nie chodzi a kolega ma Nokie 3310 i odpala na maxa. To że ktos ci mowi ze gra mu chodzi dobrze nie znaczy ze tak jest, gadac kazdy moze, raz lepiej a raz gorzej. Kolejna sprawa jest ustawienie samych opcji graficznych :) , dodatkowo dla jednych dobrze znaczy 30FPS na low dla innych min 60FPS na High :) . Gra znacznie lepiej chodzi z opcja Intel i GTX. Do tej gry omijać Ryzeny i RXy.

Dla przykładu powiem, że przy trochę lepszym procesorze od twojego i GTX 1060 schodząc na niskie detale mam ok. 70 fpsów i zdarzało się, że przycieło gre na kilka sekund. Gra pewnie pójdzie, ale na niegrywalnej ilości klatek.

Na LOW pójdzie

Optymalizacja bardzo się zmienia od startu na +

Mam podobny sprzęt + SSD dysk i śmiga ok

Zresztą na steamie grę możesz zawsze oddać i zwrócą ci kasę gdyby jednak nie poszło

Kasę zwracają tylko na portfel steam :/

Kasę zwracają tylko na portfel steam :/

Pozwolę się nie zgodzić. Podczas składania prośby o zwrot pieniędzy,masz do wyboru opcje zwrotu pieniędzy na konto bankowe - sprawdzone, działa.

Bo słyszałem z opini ziomków

słyszałem od ziomków że u nich

Jak takie ziomki, to niech Ci udostępnią grę na stimku i sam się przekonasz - proste.

Pozwolę się nie zgodzić. Podczas składania prośby o zwrot pieniędzy,masz do wyboru opcje zwrotu pieniędzy na konto bankowe - sprawdzone, działa.

Oooo prosze tego nie wiedzialem :)

Elówa, PUBG wogóle pójdzie na tym kompie? Bo słyszałem z opini ziomków że słaba optymalizacja jest

image.png