Proszę o wycenę konta

Postacie:






Skiny:
Annie na opak
Annie Panda
Garen Mroczny Rycerz
Eteryczna Kayle
Leona Walkiria
Lux ze Stalowego Legionu
Nidalee Łowczyni Głów
Gwiezdna Soraka
Riot Girl Tristana
Runy:






Dywizja: brak, kiedyś w jakimś sezonie silver (nigdy brąz).
Riot Points: 174

Ikony:








Konto nie używane chyba od 2014, 0 banów.

30zł Wątpię żeby ktoś kupił to konto.

Raczej nic. Szkoda czasu wystawiać na allegro/ebayu.

Zostaw sobie to konto, może Cię kiedyś najdzie by znów zagrać. Jeśli ktoś to kupi, to za jakieś marne grosze.

okolo 40 zł optymalna cena

Imho to się nie łapie nawet na 40 zł, bo masz zbyt stare postacie. Gdybyśmy miał jeszcze 3-4 nowszych championów, to można byłoby pomyśleć.

Nie polecam Ci sprzedawać konta, chyba że wyceniasz sporo godzin swojej gry na maksymalnie 15 zł.

gdzie 40zł? tyle to konta z połową postaci w grze chodzą, za to bym dał 5zł,

ogolnie to znajomy kupowal na ebuyu jak dostal bana wybocone konto wiadomo nieraz na aramach na niskich lvl biega po 5 botow ktore tylko z bazy wylaza i padaja i tak wbijaja 30 lvl,

ale wracając do tematu zaplacił za nie równowartośc 40 zł w euro a konto jeszcze biedniejsze tak wiec frajer za 40 zł sie znajdzie ;]

Ogółem jestem świadom że nie jest to zbyt wartościowe, ale jednak zawsze znajdzie się ktoś kto trochę przepłaci. A zagrać w to nie zagram, w pewnym momencie zdałem sobie sprawę że LoL to crap z toksyczną społecznością, i twórcy musieli by zrobić gruntowne zmiany abym wrócił. A na to się nie zapowiada.

Jest mniej więcej tak jak się spodziewałem.

Nie sądzę, żebyś znalazł jakiegokolwiek kupca, to konto nie jest warte NIC, poważnie. Byłeś w srebrze i to przekreśla tak marne konto. Miałbyś szanse na sprzedaż za jakieś grosze, gdyby to był jakiś najniższy brąz (Streamerzy/Youtuberzy często kupują tego typu konta, żeby robić na nich challenge). W ten sposób to ani nie masz postaci, ani jakichś atrakcyjnych skinów, ani generalnie nic. Runy nie miały być przypadkiem za darmo od jakiegoś czasu/za niedługo? Jeśli tak to nawet nie warto ich uwzględniać.

Postacie:






Skiny:
Annie na opak
Annie Panda
Garen Mroczny Rycerz
Eteryczna Kayle
Leona Walkiria
Lux ze Stalowego Legionu
Nidalee Łowczyni Głów
Gwiezdna Soraka
Riot Girl Tristana
Runy:






Dywizja: brak, kiedyś w jakimś sezonie silver (nigdy brąz).
Riot Points: 174

Ikony:








Konto nie używane chyba od 2014, 0 banów.