WOW czy FFXIV

Uszanowanko, ostatnio mam sporo czasu i wpadłem w stagnację mmorpgową ;) I pomyślałem że czas wrócić do wowa lub ffxiva, i tu pojawiają się moje pytania

1. Na dzień dzisiejszy co wypada lepiej, głównie chodzi mi o całościowy kontent i zawartość najnowszych dodatków

2.W którym tytule end game da mi dziennie więcej frajdy i rzeczy do zrobienia

3. i ostatnie choć to w sumie nie jest pytanie, chciałbym usłyszeć wasze opinie i porównania :)

Z góry dziękuje tawarisze

szczerze przypuszczam że ta ankieta nie bedzie miarodajna.
z tego powodu iż większość fanów FFXIV zapewne nie grała aktywnie w wowa na globalu nie była fanem i odwrotnie.
Ankieta powinna dotyczyć graczy którzy zagrywali się namiętnie w obydwa tytuły.
Ja osobiście grałem dużo w wowa a co do FFXIV jestem laikiem.
Jedyne co słyszałem to że FFXIV ma słabe PvP i jest ogólnie nastawione na PvE i RP
Zaś mechanika walki w tej chwili na to co odczułem jest fajniejsza w wowie tzn. Zaawansowana gdzie FF nadal trzyma sie raczej klasycznego systemu.
Cięzko też te dwie gry porównać.
To nie kwestia która gra jest lepsza bo każda jest za***ista.
To kwestia tego byś zadał sobie pytanie w co masz ochotę zagrać :) w które uniwersum

Każdy z tych tytułów posiada darmowego triala. Polecam wypróbować oba i samemu zdecydować, co Ci bardziej odpowiada. Obie gry mają ciekawą fabułę, fajne community i w obu jest co robić po osiągnięciu maksymalnego poziomu postaci. Możesz też napisać, czego w wymarzonym MMORPG szukasz, a łatwiej będzie Ci doradzić.

Jestem tak wybredny że sam nie wiem czego szukam ;p Ale chyba na razie zostanę przy fajnalu, kupie complete packa i zobaczę czy tym razem zostanę na dłużej :)

Uszanowanko, ostatnio mam sporo czasu i wpadłem w stagnację mmorpgową ;) I pomyślałem że czas wrócić do wowa lub ffxiva, i tu pojawiają się moje pytania

1. Na dzień dzisiejszy co wypada lepiej, głównie chodzi mi o całościowy kontent i zawartość najnowszych dodatków

2.W którym tytule end game da mi dziennie więcej frajdy i rzeczy do zrobienia

3. i ostatnie choć to w sumie nie jest pytanie, chciałbym usłyszeć wasze opinie i porównania :)

Z góry dziękuje tawarisze