Rinril

Pytania do Graczy

3 odpowiedzi w tym temacie

Hej,

Mam parę pytań dotyczących gry:

- Czy są tam ciekawe zbroję które można zdobyć ? Czy tylko rzeczy z item shopu ? Jeśli z shopu to czy można je jakoś zdobyć w grze bez wydawania realnej kasy ?

- Dungeony i PvP. Czy istnieją w ogóle jakieś dungeony w te grze ? PvP jest dość wyrównane czy raczej osoby które rzucą kasą mają jakieś plusy ?

- Questy. Są jakieś ciekawe czy raczej zabijamy sterty mobów w efektowny sposób ?

- Czy rzeczy z item shopu można zakupić jakąś inną waluta, którą można zdobyć w grze ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

-Raczej większość eq trzeba sobie wydropić bądź kupić na AH.

-Dungeonów z tego co mi wiadomo jako takich zamkniętych lokacji dla kilku graczy nie ma. PVP nie wiem bo właściwie nie walczyłem jeszcze w żadnym, lecz w IS można kupić taki strój co ukrywa nick itp.

-Robiąc questy to co najwyżej filmiki pooglądać, ale ogólnie nic specjalnego.

-Ogólnie wszystko co w item shopie chyba da się kupić za gold w grze w domu aukcyjnym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 18.09.2017 o 17:30, Rinril napisał:

Hej,

Mam parę pytań dotyczących gry:

- Czy są tam ciekawe zbroję które można zdobyć ? Czy tylko rzeczy z item shopu ? Jeśli z shopu to czy można je jakoś zdobyć w grze bez wydawania realnej kasy ? Większość zbroi wygląda podobnie. Można nałożyć sobie ciuszka, który jest w Item Shopie i wyróżniać z tłumu bez wydawania realnej kasy

- Dungeony i PvP. Czy istnieją w ogóle jakieś dungeony w te grze ? PvP jest dość wyrównane czy raczej osoby które rzucą kasą mają jakieś plusy ? Są bodajże dwa dungeony gdzieś w otchłani pustyni, ale nikt z moich znajomych w nich nie buszował. W PvP raczej liczy się set i ogarnięty skill, niż ciuszek z ISu

- Questy. Są jakieś ciekawe czy raczej zabijamy sterty mobów w efektowny sposób ? Questy zada nie urywają. Standard raczej; zabij, przynieś, zupę ugotuj i drzewa narąb. Gra nastawiona głównie na "efektowne bicie mobów", a nie na questy (podkreśliłam "głównie", bo niektóre questy są konieczne bądz opłacalne)

- Czy rzeczy z item shopu można zakupić jakąś inną waluta, którą można zdobyć w grze ? Nie wszystkie, ale sporo. Ubranka, tzw. "premkę" (Value Pack), zbroję dla konia czy peta oraz kilka innych dupereli spokojnie możesz kupić u brokera w grze (market place) za walutę w grze. Wystarczy dużo cierpliwości i jeszcze więcej szczęścia. I wbrew temu, co inni mówią / piszą, nie zrobią z Ciebie herosa w kilka sekund. Jedynymi na których warto się bardziej skupić to pety, aby kręgosłup nie bolał przy podnoszeniu itemów z mobów i raz na jakiś czas Value Pack, by pobrać pieniążki za sprzedane rzeczy w mp ( tego możesz kupić równiez za lojalki ("moneta - nagroda" za dzienne logowanie się do gry) na 1 dzień)

Edytowane przez Hawwa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta