MMORPG z różnorodnymi rasami

Witam, szukam mmorpg w którym znajde sporo różnych ras, oczywiście dobrze jakby miało także sporo klas

Gatunek: MMORPG
Sprzęt: Pójdzie mi raczej większość gier
Cechy:
1.Różne ciekawe klasy;

2.Sporo klas;

3. 3D;

4. Koniecznie f2p;

5.Fajnie jakby nie była nudna i byłoby w niej sporo do roboty.

Przypadły mi do gustu:

1.Tera (fajne rasy i klasy ale znudziła mi się + fajny system walki

2. GW2 (trzeba płacić, bo inaczej nie ma co (przynajmniej ja to tak czuje))

3. Vindictus (mimo, że nie ma ras podoba mi się system walki)

4. WoW (fajne rasy, ale trzeba kupić)
Nie przypadły mi do gustu:

---

Fajne rasy także widziałem w BDO oraz ESO, niestety nie było dane sprawdzić mi tych gier, bo są one płatne
Z góry dziękuje wam za odpowiedzi ^^

Neverwinter

Neverwinter 

słyszałem że jest p2w

za darmo to chyba nic nie znajdziesz, gdy dzielą sie głównie na płatne albo na takie gdzie i tak bez $ będziesz odstawał. idąć po najmniejszej lini oporu proponowałbym eso gdzie jest kilka ras i mozesz wydać raz 40zł na podstawke i grać dowoli przy czym nigdy nie będziesz gorszy od innych, niestety mimo że aktualnie jest 5 klas to grająć jakąkolwiek nie poczujesz unikatowości - skille w tej grze są marne.

może spróbuj prywatny serwer wowa albo lineage 2

słyszałem  że jest p2w

Bo jest i ogólnie słaba gra xd

Skoro podeszła Ci Tera, to może Blady & Soul albo WildStar?

1. Unikatowe, ciekawe rasy.

2. Klas na start nie jest dużo, ale każdy może znaleźć coś dla siebie.

3. Proszę bardzo.

4. Obie gry są f2p.

5. W żadnej człowiek się nie nudzi (no, chyba że gra mu oczywiście nie podejdzie).

Tiaaa, neverwinter jest tak p2w i słabą gierką że siedzi od paru lat na drugiej stronie najpopularniejszych (zakładka "najczęściej grane") gier f2p, a o wiele wiecej osob gra bez steama :P. Aż szkoda że ostatnio więcej takich "słabych gierek" nie wychodzi bo nie ma w co grac :P

Fajne rasy także widziałem w BDO oraz ESO, niestety nie było dane sprawdzić mi tych gier, bo są one płatne
Z góry dziękuje wam za odpowiedzi ^^

W BDO to akurat masz 7 dni za darmo do przetestowania po założeniu konta i dodatkowo dalej możesz sobie skołować kod których pełno w internecie - czy to za darmo czy głupie 2 zł na allegro. Kod zapewnia kolejne 7 dni darmowego grania więc masz 14 dni na testy.

Od siebie mogę Ci polecić takie rozwiązanie. Kup na allegro batlechest do wowa za około 40 zeta. Masz tam chyba teraz wersję aż do pandarii (?) I 30 dni abonamentu by się do tej gry przekonać. Poza tym nie musisz kupować prepaidow na allegro za 120 na 2 miesiące gdyż w sklepie Blizzarda miesiąc gry to koszt około 48 zlotych. A jeśli wydawanie kasy na Króla mmorpg jest dla Ciebie aż takim problemem to poszukaj jakiegoś priva i tam graj.

Było jeszcze Allods Online, ale ono też p2w i raczej już wymarłe.

Generalnie f2p MMORPG za ciekawych niestety nie znajdziesz. A tak to propozycje wyżej.

Witam, szukam mmorpg w którym znajde sporo różnych ras, oczywiście dobrze jakby miało także sporo klas

Gatunek: MMORPG
Sprzęt: Pójdzie mi raczej większość gier
Cechy:
1.Różne ciekawe klasy;

2.Sporo klas;

3. 3D;

4. Koniecznie f2p;

5.Fajnie jakby nie była nudna i byłoby w niej sporo do roboty.

Przypadły mi do gustu:

1.Tera (fajne rasy i klasy ale znudziła mi się + fajny system walki

2. GW2 (trzeba płacić, bo inaczej nie ma co (przynajmniej ja to tak czuje))

3. Vindictus (mimo, że nie ma ras podoba mi się system walki)

4. WoW (fajne rasy, ale trzeba kupić)
Nie przypadły mi do gustu:

---

Fajne rasy także widziałem w BDO oraz ESO, niestety nie było dane sprawdzić mi tych gier, bo są one płatne
Z góry dziękuje wam za odpowiedzi ^^