Nowy gracz, ludzie do gry

Cześć!

Chciałbym rozpocząć swoją przygodę z WoW.

Jednak jak wiadomo w mmorpg granie samemu szybko się nudzi.

Jest ktoś chętny na wspólne granie?

I jaki serwer proponujecie wybrać. Słyszałem że na Burning Legion gra sporo polaków ale słabo tam z ekonomią.

Powiem tak, jak tobie nie przeszkadza słaby general i chamstwo na BL to go polecam, mnie to jednak odrzuca (grałem trochę czasu i wynikło to z mego doświadczenia). Fakt na większe rajdowanie (mythic by polować na archiva) w gronie polaków to jednak tam jest największy wybór gildii (horda chyba liczniejsza, nie wiem jak to teraz wygląda). Jeśli nie zależy Ci na hardkorowym graniu to polecam jednak np Silvermoon (aluchy) czy dreanor (horda), tam też gra sporo Polaków (bo rozumiem, że o to się rozchodzi). Najlepiej sprawdź Wowcenter. Ale powiem jedno gra zaczyna się na 110lvl. Więc do tego lvl będziesz mimo wszystko grał sam (Prawie każdy ma już max lvl, ewentualne postacie alternatywne), lecz gdy przebrniesz przez levelowanie to gra jest naprawdę fajna, szczególnie teraz gdy jest odgrom do roboty.

pozdrawiam!

Dzięki za polecenie serwa jednak jak dla nowego gracza sam etap levelowania może być nudny jeżeli przechodzi się przez niego samemu.

Myślę że jeżeli nie znajdę nikogo do wspólnej gry to raczej sobie odpuszczę. W każdym razie dzięki za odpowiedź.

Drakean#21890
Dodaj mnie do znajomków. Muszę wyexpić paladyna po stronie hordy i przydałby się kompan ;)
Polecam kupić za kilka złociszy golda na allegro, przyda się żeby kupic heirloomy

Będziesz expic od zera czy wykorzystasz boosta do setnego lvla którego dostajesz przy zakupie legionu?

Cześć!

Chciałbym rozpocząć swoją przygodę z WoW.

Jednak jak wiadomo w mmorpg granie samemu szybko się nudzi.

Jest ktoś chętny na wspólne granie?

I jaki serwer proponujecie wybrać. Słyszałem że na Burning Legion gra sporo polaków ale słabo tam z ekonomią.

Jak znasz angielski i chcesz poświęcić czas na czytanie treści questów to nie ma bata, żebyś się nudził grając samemu w World of Warcraft.

ja zacząłem tydzien temu grac w wowa, aktualnie gram na defias brotherhood i faktycznie samemu trochę nudno jest ale jak np wkręce się w questowanie to cisne i jest spoko, czasem zrobie jakiegos dunga, wystarczylo ze napisalem na czacie im new to the game i jakis kolo mnie dodał do friends dał mi golda dodał do gildii i tam mi pomagają i wszystko wyjaśniają (gildia angielska) potem jak ogarne gre poszukam jakiejs polskiej gildii do raidowania. Aktualnie mam 63 level chyba i jestem w outland (tereny burning crusade chyba). Strona alliance. jak wbije 100 level to zrobie sobie postac po stronie hordy jeszcze zeby liznąć tamtejszej kultury i jak wbije na 2 postaciach 100 level i dalej mi sie grac bedzie chcialo to kupie legion.

Dawaj na Silvermoon ekonomia nie jest zniszczona a Polaków jest sporo. Obecnie zaczynam tam grać od nowa więc możemy wspólnie grać...o ile strona aluchów nie jest przeszkodą.

Gdyby nie te ally, to może bym sie skusił na przeniesienie.. BL już jest przeżarty srako

Proszę o dodanie do znajomków: Boorboon#2480 , sam chcę zacząć przygodę z WoW`,em ale tak jak autor napisał samemu nudno, proszę o wszelkie info: server, kim gramy itp. na pw, na battlenecie, proszę =3 Bez was nigdy nie poznam tego, podobno świetnego mmorpg. =P

Grę mogę zacząć o godz. 15 +/-

Edit: Na razie zero odezwy, już się nie cierpliwie... xDD

Zapraszam na serwer Silvermoon po stronie aluchów. Rasa oraz wybór klas to kwestia dogadania się. Dostępny będę dopiero od godziny 23...drugie zmiany :(

również polecam serwer Defias Bortherhood po stronie Alliance.
Pozytywni ludzie w większości dojrzałe community.
Gra na tym realmie również Nexos w gildii gdzie moj mimiron

również polecam serwer Defias Bortherhood po stronie Alliance.
Pozytywni ludzie w większości dojrzałe community.
Gra na tym realmie również Nexos w gildii gdzie moj mimiron 

Zapomniałeś zaznaczyć, że jest to serwer pvp gdzie np. W takim Tanaris grodzisk z wyższym lvl może Cię bic

Boorboon#2480 -> poszło

UltimateL0rD#2933

Ogarniemy razem który serwer i po której stronie.

Zapomniałeś zaznaczyć, że jest to serwer pvp gdzie np. W takim Tanaris grodzisk z wyższym lvl  może Cię bic 

Kolega Mefisto nie zaznaczył że nie lubi PvP

Dla mnie WoW bez Open PvP to juz nie WoW :D

Jak się zdecydujecie na granie na serwerze "Defias" to zapraszam :)
Ganseki#2608

Razem z Boorboon wybraliśmy serwer Burning Legion (po stronie hordy).

Chętnych zapraszam: UltimateL0rD#2933

Poszłó zapro, proponuje dzisiaj coś zacząć expić ;)

Kolega Mefisto nie zaznaczył że nie lubi PvP
Dla mnie WoW bez Open PvP to juz nie WoW 
Jak się zdecydujecie na granie na serwerze "Defias" to zapraszam 
Ganseki#2608

Grasz po stronie ally tak? Chętnie bym zaczął tylko ludzi brak, a ze mnie taki gracz że granie bez ludzi mnie nie bawi :P Defias to chyba obecnie najlepszy serwer w porównaniu z Silvermoon i Burning Legion bo frakcje są w miarę zbalansowane (i jest PvP).

Porównanie balansu frakcji:

Defias Brotherhood - LINK

Silvermoon - LINK (SZOK :o ale to PvE)

Burning Legion - LINK

Wyślę ci zapro ;)

Balans frakcji nie ma znaczenia Blizz posiada technologie która niweluje ten problem, w końcu większość realmów posiada znaczną przewagę jednej z frakcji.

Pytanie z BlizzConu

Q: How do you keep people attached to their faction instead of switching sides?
A: Play the game you want to play it. The new technologies allow for this.

Na prawdę na silvermoonie jest tyle ally? Czy to jakis błąd?