Ekipa do Kritika Online i pytanka do weteranów gierki :)

Elówa gra tutaj ktoś w Kritike Online i ma 65lvl i chce sobie pograć? Bo ja mam 64 i prawdopodobnie sobie wbije już jutro 65 i chciałbym sobie eq poulepszać i podropić a nie jestem jakoś ogarniętym graczem w tą gierkę więc może ktoś coś podpowie odnośnie tej gierki mój nick to Dejwor klasa Wolf Guardian. A teraz pytanka odnośnie gieki, wiecie może po ile chodza czyste konta w kritice z 65lvlem? czyste tzn ze bez itemshopu wywalonego, poprostu czyste konto z jakimś tam eq i 65lvlem :) z góry dzięks

Grałam trochę w Kritikę i nie zamierzam do niej wracać, więc odpowiem tylko na drugie pytanie.

Czystego konta z 65 levelem nikt nie kupi.

Jak to nikt nie kupi? Ja widzialem na jednej stronie ze jeden ziomek sprzedal 65lvl czysty za 30 dolcow

Sprzedawac mozna wiele, ale sprzedac to juz inna bajka. Podstawowe eq i 65 lvl to kwestia dnia lub dwoch ostrego grindu.

W kritce nie da sie w pare dni wbić 65 niesteety bo im więcej grasz tym mniej expa dostajesz

Tak czy siak takie konto nie jest nic warte. Szczególnie że populacja Kritiki jest obecnie dosyć mocno dyskusyjna, a endgame w tej grze nie jest niczym na tyle atrakcyjnym, żeby ludzie odczuwali chęć przeskoczenia etapu levelowania.

Elówa gra tutaj ktoś w Kritike Online i ma 65lvl i chce sobie pograć? Bo ja mam 64 i prawdopodobnie sobie wbije już jutro 65 i chciałbym sobie eq poulepszać i podropić a nie jestem jakoś ogarniętym graczem w tą gierkę więc może ktoś coś podpowie odnośnie tej gierki mój nick to Dejwor klasa Wolf Guardian. A teraz pytanka odnośnie gieki, wiecie może po ile chodza czyste konta w kritice z 65lvlem? czyste tzn ze bez itemshopu wywalonego, poprostu czyste konto z jakimś tam eq i 65lvlem :) z góry dzięks