Polska gildia -> ekipa

Witam, w ów grę zacząłem gram wczoraj mam 22 lvl Pugilist, jestem na etapie gdzie mam zadanie że mam znaleźć PT przez Duty Finder, i tu jest pies pogrzebany, bo ów Finder nie może znaleźć dla mnie PT, gram na servie Luisoix, i interesuje mnie czy jest jakaś aktywna gildia polska, albo może jacyś polscy gracze, dodam również że mogę zacząć grać od nowa na dowolnym servie gdyby byli chętni do rozpoczęcia przygody, jak wiadomo w drużynie zawsze jest raźniej.

Witam, w ów grę zacząłem gram wczoraj mam 22 lvl Pugilist, jestem na etapie gdzie mam zadanie że mam znaleźć PT przez Duty Finder, i tu jest pies pogrzebany, bo ów Finder nie może znaleźć dla mnie PT

Grasz jako DPS, więc nic dziwnego, że czekasz dłużej na PT. W takim wypadku faktycznie najlepiej znaleźć sobie ekipę. Zajrzyj na forum w dział "Gildie/Klany" - jest tam parę tematów dotyczących FC na różnych serwerach.

Zodiark,Moogle,Phoenix chyba najwiecej polaków gra na tych serverach

Witam, w ów grę zacząłem gram wczoraj mam 22 lvl Pugilist, jestem na etapie gdzie mam zadanie że mam znaleźć PT przez Duty Finder, i tu jest pies pogrzebany, bo ów Finder nie może znaleźć dla mnie PT, gram na servie Luisoix, i interesuje mnie czy jest jakaś aktywna gildia polska, albo może jacyś polscy gracze, dodam również że mogę zacząć grać od nowa na dowolnym servie gdyby byli chętni do rozpoczęcia przygody, jak wiadomo w drużynie zawsze jest raźniej.