Szukam MMOPRG z open pvp na dłuższy czas

Siemanko wszystkim :D Z racji tego, że już jakiś czas miałem przerwę od dobrej gry, teraz staram się wrócić do czegoś, co wciągnie mnie na dłuższy czas ;)

Gatunek: RPG
Sprzęt: zmodyfikowany MSI GT 780: system Windows 7 Ultimate 64-bit, procek Intel Core i7-2630QM, grafika nVidia GeForce GTX 770M 3GB GDDR5, 8GB RAM, dysk SSD 120GB
Cechy:

Koniecznie: bezwzględne open pvp, rozbudowane community, najlepiej z dużą ilością polskich graczy, niski level cap, bardzo długi, rozbudowany, ciekawy i przemyślany endgame

Mile widziane: przyjemna grafika, łatwy interfejs, szybka możliwość levelowania, nie p2w, raczej f2p, ale p2p też może być, dobra fabuła, ładne lokacje, możliwość latania :v

Przypadły mi do gustu:

- AION - spędziłem tutaj kilka lat, aż od wersji 4.3, jednak aktualizacje od 5.0 w górę sprawiły, że gra stała się dla graczy bardziej pve, a community na polskim serwerze upadło bardzo mocno, do tego dużo fajnych rzeczy (jak np. Katalamy, UG, czy Tiamaranta) usunięto (raczej bezpowrotnie) i gra stała się także bardziej p2w

- WoW - tutaj też poświęciłem kawał mojego życia, ceniłem sobie każdy aspekt tej gry, jednak przez brak czasu już w momencie wyjścia Cataclysmu przestałem grać, a gdy próbowałem wrócić, nie mogłem się wczuć w grę, jak dawniej, już nie miałem tylu znajomych, z którymi mógłbym pograć

- 4Story - grałem krótko, jednak było coś takiego w tej grze, co sprawia, że wspominam ją dobrze :v

- BnS - fajnie rozbudowane levelowanie, pvp też niczego sobie, wymagające trochę skilla i ogarnięcia swojego sposobu i stylu gry, łatwy w obsłudze, niezła fabuła, jednak nie miałem z kim grać niestety, więc poprzestałem na początku fazy beta
Nie przypadły mi do gustu:

- TERA - słabe community, pvp mało rozbudowane, po wbiciu 65lvl nie miałem pojęcia co robić; próbowałem wszystkiego, co mogłem, ale i tak byłem daleko w tyle za innymi graczami, nawet po jakimś czasie, nie mogłem też znaleźć nikogo ogarniętego, który wytłumaczyłby mi mechanikę tej gry

- Metin2 - tłumaczyć chyba nie muszę, stare dzieje xD

- Cabal - nie mogłem się odnaleźć, ani wczuć

- Neverwinter - j/w

Dla rozrywki gram sobie czasami w LoL, jednak jestem stworzony bardziej pod RPG, niż MOBA :v Interesowałem się Skyforgem, jednak nie podoba mi się fakt, że klasę można zmieniać dowolnie w każdym momencie gry, by się dostosować. Jestem typem gracza, który woli ogarnąć jedną klasę, a na 100%, niż wszystkie po trochu :v Moją uwagę przykuły też: GW2, ArcheAge i LineAge 2, a w szczególności Bless, jednak nic o tych grach niestety nie wiem.

Co polecicie? :D