Powrót do AION'a, czyli szukam Legionu :D

Witam :D

jestem graczem, który ma zamiar niedługo pobrać i zacząć rozgrywkę a AION'a ;) Miałem okazję zagrać już w ową grę, ale wiecie jak wygląda gra młodych jeszcze dzieci - robienie misji, robienie misji i jeszcze raz robienie misji... Tylko raz byłem w poważniejszym legionie, w których poznałem bardzo fajne osoby z którymi, niestety, w smutnych okolicznościach musiałem się rozstać :( Na tym mój AIONowy epizod się skończył... Niedawno coś mnie tchnęło, aby zapoznać się z tą grą od nowa. Mam do tej gry duży sentyment, co sprawia, że chęci na zagranie w nią wzrastają z każdym marzeniem o dołączeniem do legionu, poznaniem fajnych ludzi i dobrą zabawą... i tu właśnie sedno sprawy xD baardzo chciałbym na jakimś amerykańskim serwerze dołączyć do gildii składającej się z Polaków :D Dotychczas grałem na EU, ale chyba nie muszę tłumaczyć jak tam jest, wiele nie pochlebnych opinii ten region zebrał, więc sobie go odpuszczam ;) Słyszałem, że serwer Grendal jest ciekawym pomysłem. Jestem dosć aktywnym graczem, lubię poznawać nowych ludzi etc. :D Co do wieku - 14, wiem, że niektórzy skreślają ludzi poniżej 16 bez zawahania, ale jestem... ogarnięty i swoim zachowaniem przewyższam stereotypy na temat ludzi w moim wieku ;) Chciałbym też, żebyście doradzili na jakim serwerze polecacie grać (tak jak napisałem - chciałbym dołączyć do Polskiej gildii na NA) ;) Na razie wstrzymam się z pobieraniem, bo chciałbym mieć pewność, że znajdą się osoby do (tak jak napisałem) wspólnej gry. :D Ah, preferuję grę po stronie Asmo, ale jeśli zajdzie taka potrzeba ogarnę konto skierowane na Ely ;)

Podsumowując:

>Wracam do AIONA i szukam legionu z miłą atmosferą i ludźmi z poczuciem humoru itd. :D

>Wiek - 14 ;)

>Duża część ludzi preferuje ts'a, więc również go posiadam

>Jestem aktywny i pozytywny :D

>Gram tez w inne gry, więc możliwe, że nie będę poświęcał AIONowi 100% mojego wolnego czasu ;)

>AIONA znam tak ogólnie, więc byłbym wdzięczny, żeby podczas gry ludzie wytłumaczyli mi bardziej ,,złożone' rzeczy niż wykonywanie misji xD

Chyba to tyle :D

Pozdrawiam ;)

PS. To mój pierwszy post, więc jeśli zrobiłem jakiś błąd (w złym miejscu założyłem temat itp.) to przepraszam :D

chodzą pogłoski, że od kiedy jest paczka eq +10 po wyborze klasy to gra umarła.

Grendal to serwer EU a nie NA. Gram na grendal prawie od początku, po stronie asmo, sa niby dwa legiony pl, ale w sumie teraz jestem w zagraniczym bo z jednego dostałem kick. (W sumie nie wiem za co). Itemki +10 trzyma się tylko do 55 lvl, późnej już bierze się kolejne z innych misji. Na początek wybierz klasę która chcesz grać, każda jest dobra tylko trzeba ogarnac i mieć gear(pisze to bo każdy pyta, która wybrac) robić zadania zolte, ciemno niebieskie, lune od 10 lvl. Na 16, 27, 40, 53 lvl robić insty. Resztę mogę powiedzieć na grze, gram przeważnie wieczorem.

Grendal to serwer EU a nie NA. Gram na grendal prawie od początku, po stronie asmo, sa niby dwa legiony pl, ale w sumie teraz jestem w zagraniczym bo z jednego dostałem kick. (W sumie nie wiem za co). Itemki +10 trzyma się tylko do 55 lvl, późnej już bierze się kolejne z innych misji. Na początek wybierz klasę która chcesz grać, każda jest dobra tylko trzeba ogarnac i mieć gear(pisze to bo każdy pyta, która wybrac) robić zadania zolte, ciemno niebieskie, lune od 10 lvl. Na 16, 27, 40, 53 lvl robić insty. Resztę mogę powiedzieć na grze, gram przeważnie wieczorem.

Grendal to EU? Byłem przekonany, że NA xD Jaka jest twoja opinia na temat tego serwera? po opiniach innych jest dość negatywnie nastawiony do EU, ale skoro jesteś chętny mi pomóc w zagłębieniu się w grę i są polskie legiony są to czemu nie :D

Zapytam może tak, czy jesteś nastawiony na Polaków czy jest Ci to obojętne, bo jeśli pl to polecam barusa bo na mirien jest słabo populacja. Grendal to ogólnie zagraniczni i Polacy mogą przestać grać i pójdą znów na barusa. GP również już stoi po 100kk ale teraz idzie łatwiej zdobywac kasę niż kiedyś.

http://aioninfo.com/online/ tutaj jest stan serwerow, stoi podobnie jak barus więc to już będzie zalezec od Ciebie gdzie będziesz grać

Hmm... w takim razie jeszcze się zastanowię. Znasz może jakiś serwer NA z polskimi gildiami?

Na NA nigdy nie grałem więc nie mam z nim styczności, zawsze jak czytalem fora to pisali ze jest wiekszy ping dlatego malo osob na nim gralo i kazdy wybieral serwery europejskie.

Mam mieszane uczucie do EU, bo słyszałem, że Gameforge niszczy tę grę i EU nie trzyma się najlepiej (mocne P2W) ;/ Już sam nie wiem co o tym myśleć. Słyszałem też, że gp na Barusie jest strasznie drogi ;/ co o tym sądzisz? słyszałem, że po wbiciu określonego poziomu można bez problemu zebrać na gp, ale nigdy tego nie sprawdzałem

CIężko mi powiedzieć czy jest az tak mocne P2W, grajać 2 miesiące po 2-3h i to nie zawsze spokojnie nazbieralem na gp i dodatkowo mam ponad 80 dni odpalonego 20% na wszystko ( exp, drop, ap, chwale itp) , idzie sie 2x na inste i zarabiasz 120kk i masz na gp a przez reszte miesiąca zbierasz na itemki itp rzeczy wiec na luzie idzie sie dobrze bawic :)

chodzą pogłoski, że od kiedy jest paczka eq +10 po wyborze klasy to gra umarła.

co?

Ok, dzięki za zobrazowanie sytuacji :) Chciałbym zagrać w AIONA, ale najpierw muszę znaleźć jakąś gildię, albo chociaż kogoś, z kim mógłbym powbijać trochę lvli, więc jeszcze się porozglądam xD

Ja powiem tak wbijanie lvl od 0 do 66 to musisz zrobić sam. Ewentualnie na "łączonym serwerze" od 1 do 65 masz serwer dla początkujących gdzie grają wszyscy z innych serwerów na Twoim lvl. Wczoraj się skończył Event 100% EXP. 66 wbijało się w 2 dni. Ogólnie cały czas jest Boost 50% Exp także 4 dni i masz 66. Dopiero wtedy zaczyna się gra. Jakbyście grali na Barusie to ja z miłą chęcią stworzyłbym jakieś stałe party na różne wypady itd. Można założyć jakiś kameralny Legion.

Ja powiem tak wbijanie lvl od 0 do 66 to musisz zrobić sam. Ewentualnie na "łączonym serwerze" od 0 do 65 masz serwer dla początkujących gdzie grają wszyscy z innych serwerów na Twoim lvl. Wczoraj się skończył Event 100% EXP 66 wbijało się w 2 dni. Ogólnie cały czas jest Boost 50% Exp także 4 dni i masz 66. Dopiero wtedy zaczyna się gra. Jakbyście grali ba Barusie to ja z miłą chęcią stworzył bym jakieś stałe party na różne wypady itd. Można założyć jakiś kameralny Legion.

Chyba właśnie zdecyduję się na Barusa, więc byłbym zainteresowany propozycją party/legionu :D Tylko ogarnę AIONA gdzieś w okolicach weekendu, bo szkoła i wgl. ;)

Adartaer to już nie jesteś w poprzednim legionie ?

To zapraszam do mojego tematu. Może coś złożymy wspólnie :)

Adartaer to już nie jesteś w poprzednim legionie ?

tzn w jakim? :D

To zapraszam do mojego tematu. Może coś złożymy wspólnie 

 

 

 

tzn w jakim? 

W sensie gdzie mam kliknąć, żeby się przenieść do twojego tematu? xD pierwszy raz w życiu wypowiadam się na jakimkolwiek forum, więc tak troszkę nieobczajony jestem xD

Ale podoba mi się pomysł ze stworzeniem ekipy, więc już zabieram się za pobieranie :D Później jeszcze skontaktuję się z tobą @Adartaer odnośnie twojego nicku w grze itd ;)

Coś źle dodaje linki na forum. W dziale szukam graczy zakładałem ostatnio temat, poszukaj. A nick mam taki sam jak na forum :) tylko przydałoby się jeszcze kilka osób.

Poszukam ;) A co do graczy - można ich też poszukać w grze, przez jakiś czas też byłem taką ,,myszką'' czekającą, aż ktoś ja przygarnie, więc może znajdziemy takich ludzi ;)