IX Kohorta w Albion Online robi syf

Jak w tytule; IX Kohorta w kolejnym MMO robi syf.

O kurczę, słabo.

nic nowego

Czy tylko ja zauważyłem, że jak już powstanie jakiś nowy temat o Kohorcie to przeważnie jest negatywny ? :D

Nic nie poradzicie, że ix kohorta to teraz gówno syf smród i ubóstwo. To już nie ta ix kohorta z czasów aiona. topowi i mądrzy gracze odeszli z tego legionu a reszta co została to totalnie niekompetentne osoby.

A może by tak bardziej rozwinięta wypowiedź dlaczego? Bo nazwanie czegoś kupą tylko dlatego, że śmierdzi nie jest zbyt wiarygodne.

Fakt, byłem w gildii 2 razy i 2 razy uciekłem po max tygodniu, ta gildia to trochę dno.

A może by tak bardziej rozwinięta wypowiedź dlaczego? Bo nazwanie czegoś kupą tylko dlatego, że śmierdzi nie jest zbyt wiarygodne.

Co nie zmienia faktu, że jak coś śmierdzi to nie chcemy mieć z tym nic wspólnego, nawet jeśli to nie była kupa, a inna, bliżej nieokreślona maź :D

Kolejny tytuł w którym kohorta na ból d*py, bo wszyscy polacy nie są u nich w gildii. O wszystkie swoje niepowodzenia obwiniają wszystkich dookoła, tylko nie siebie. Na szczęście nie zabawiłem tam długo, bo od razu widać jaka tam "elita" siedzi.
Wystarczy wejść na oficjalne forum albiona: https://forum.albiononline.com/index.php/Thread/33195-IX-Kohorta/?pageNo=8

Jak w tytule; IX Kohorta w kolejnym MMO robi syf.