Jakie mmorpg na ios (iphone 6)

Witam jakie mmorpg polecacie na iphone 6? Jakies przyjemne zeby sobie podczas czekania na pociag/w pociagu poklikac

Crusaders of Light

Nie polecam crusader od light. Autobot jest w tym. Podpinam się pod temat

Ja mogę polecić serie gier Graalonline. Spędziłem w niej łącznie około 2500 godzin. Do dyspozycji 4 różne serwery, każdy się czymś wyróżnia:

Era - coś jak gta, gangsterzy, policja itp. Na serwerze zazwyczaj przynajmniej 1500 osób. Lepsze pukawki są droższe, ale jeśli poświecisz dużo czasu to się opłaci. Open world pvp, różnego rodzaju pojedynki Spar, wojna gangów, przejmowanie terytoriów na mapie, eventy w których można wygrać specjalna walutę za którą kupujemy bronie.

Classic - Zelda online. Naprawdę. Była to pierwsza gra z tego uniwersum i grafiki ma z Zeldy. Raczej bardziej social serwer, dużo trzeba się napocić, żeby kupić jakieś droższe rzeczy, zero p2w za to, only skill. 2000 graczy na serwie to standard.

Zone - sci fi, miecze świetlne itp itd. Podobna do ery, niestety nie za dużo się tam dzieje, małe community, około 300 osób na serwerze.

Ol' West - Era, tylko na dzikim zachodzie. Każda praca ma lvlowanie, im większy lvl tym więcej zarabiamy, bo mamy dostęp do np. lepszych surowców, które możemy wydobywać. Ilość graczy podobna do Zone, ale dzieje się dużo więcej.

W dodatku w każdej grze możemy stworzyć swoją własną głowę i ciało, jeżeli znamy się na pixel arcie :P

Ogólnie gram w Graala od ładnych paru lat i wątpię, że znajdziesz polaka z większym doświadczeniem niż ja :D

Jeśli lubisz shootery to polecam Respawnables. BF Heroes na telefon. Masa eventów w których można wygrać bronie za płatna walutę, albo bronie ekskluzywne dla eventu. System prestiżu. Niestety jest odczuwalny p2w, bo niektóre pukawki za prawdziwą kasę są op :/ klasyczne tryby TDM i FFA.

Mam nadzieję, że trochę pomogłem :D

Witam jakie mmorpg polecacie na iphone 6? Jakies przyjemne zeby sobie podczas czekania na pociag/w pociagu poklikac