Classic czy NcSoft

Witam,

Postanowiłem na nowo spróbować sił w l2. Pytanie do obecnych graczy to, który serwer wybrać? Classic czy ten od NCsoftu. Ogólnie niestrasznie mi mozolne grindowanie na Classicu. Jednak nie grałem ładnych kilka lat i nie wszystko pamiętam. Bardziej skłaniam się w stronę Classica. Jednak czy taki solo powrót ma sens dla laika tej gry, czy może serwery ncsoftu są bardziej przyjazne ? oraz jak wygląda obecnie community no obu serwerach?

Ciężki orzech do zgryzienia masz ;)

Serverty NCsoft-u są na kronikach po przebudzeniu 4 profka itp r99 grade zniesiony limit lvlu itp. zdecydowanie łatwiej się levelu i zdobywa eq ale jest mnóstwo botów gold selerów itp Ogólnie party finder działa spoko i każda kronika przynosi kolejną instacje do robienia. Classic jest hardcore latasz w D gradach na 40 lvlu i cieszysz się jak dziecko :) stary klimat l2 tylko pytanie do Ciebie czy jesteś na tyle twardy by znieść solo expienie bez buffa na pojedynczych mobach przez wiele godzin by kupic set C grade na 50 lvl xD

Ncsoft/Innova z kronikami po przebudzeniu dynamiczniejsza gra pełna instancji do robienia w pt
Classic monotonny grindownik na pojedynczych mobach ale ze swoim klimatem

What is your choice ?

Od siebie dodam aktualnie bawię się na polskim privie Graveland kronika h5 (ostatnia przez GOD) trochę grindu trochę instancji w mojej opinii spoko.

Witam, ja również mam zamiar odświeżyć sobie L2. Dawno nie grałem i szczerze mówiąc niewiele pamiętam. Może pogramy razem?

Btw, Ncsoft hostuje już tylko serwy NA, z poingiem 120+.

Europę oddali Innovie we władanie i te stoją na https://eu.4game.com/lineage2/landing3/?pid=5116052 (zwykły i classic)

Jeśli długo nie graliście, to raczej polecam innovę

Btw, Ncsoft hostuje już tylko serwy NA, z poingiem 120+. 

Europę oddali Innovie we władanie i te stoją na https://eu.4game.com/lineage2/landing3/?pid=5116052 (zwykły i classic)

 

Jeśli długo nie graliście, to raczej polecam innovę


Nie wiem skąd masz takie informacje że tylko NA serwery a co z Naia i Freyą z tego co pamiętam to mają GMT+1 a nie GMT -6
Nie wiem jak ty możesz mieć ping +120 mieszkasz 15km od centrali a twoje połączenie przechodzi przez kolejne 15 central? Jak tak to polecam zmienić operatora.

Bo ja jakoś nie mam.
Jak wybierasz się na innove to polecam zaopatrzyć się w mastercard gold bo tam masz total P2W i ludzie stamtąd wieją. Ostanio na streamie podczas siege miałem ciekawą konwersacje z ludźmi którzy tam grali albo kończą grać.

Popieram Nikosia :) ale gra w głupim CP :)

Nie wiem skąd masz takie informacje że tylko NA serwery a co z Naia i Freyą z tego co pamiętam to mają GMT+1 a nie GMT -6
Nie wiem jak ty możesz mieć ping +120 mieszkasz 15km od centrali a twoje połączenie przechodzi przez kolejne 15 central? Jak tak to polecam zmienić operatora.

- To że coś ma GMT europejskie nie znaczy że serwy sa w Europie, a tylko że jest przeznaczona czasem eventowym dla Europy :D:D:D

- wstaw przecinki, to może coś zrozumiem, bo ten zlepek powyżej może znaczyć cokolwiek

- to co zrozumiałem to dziecinne inwektywy, do których nie chce mi się odnosić...

Niezależnie czy wybierzesz wersję NA (lineage2.com) czy EU (eu.4game.com/lineage2/play) to obie wersje F2P - czyli najnowsze kroniki oferują nic więcej tylko P2W w najgorszej możliwej formie, nie wiem czy jakikolwiek wydawca gry MMO ma tak nieprzemyślany model biznesowy. Jednak jeżeli chciałbyś na takowych wersjach L2 zagrać to raczej wybrałbym wersję NA, ponieważ ceny end-game content itemów są 1,5-2x mniejsze niż na Innovie (4game)

Możesz również zdecydować się na wersję Classic, która jest dostępna, póki co tylko na Innovie (eu.4game.com/lineage2classic/play/) jest to model oparty o P2P abonament wynosi 10e na miesiąc (na początek jest cena promocyjna 2e jeśli dobrze pamiętam), nie ma tutaj mikrotransakcji, więc gra bez P2W - jednak bardzo, ale to bardzo monotonna - raczej solo zabawa jest niemożliwa :)

Ja obecnie gram na eu z 4game f2p, chcę ogarnąć calą mechanikę i ogólnie wiedzieć co i jak. Jeżeli ktoś gra, lub zamierza zacząć to zapraszam z chęcią się dołączę do wspólnego grania. Jeżeli wszystko ogarnę to będę celował w l2 classic, ale to w późniejszym terminie. Jeśli ktoś chche pograć na Offie eu piszcie priv.

- To że coś ma GMT europejskie nie znaczy że serwy sa w Europie, a tylko że jest przeznaczona czasem eventowym dla Europy  

- wstaw przecinki, to może coś zrozumiem, bo ten zlepek powyżej może znaczyć cokolwiek

- to co zrozumiałem to dziecinne inwektywy, do których nie chce mi się odnosić...

Ojjj kogoś poślady bolą od nadmiaru prawdy? Problem z przyjęciem prawdy na klatę mamy? Czyli to nie prawda że ruskie i europejskie serwery pustoszeją bo wprowadzają takie eventy P2W w których można zdobyć itemy których normalnie nie zdobędziesz w grze lub ich z dobycie to 0.000012% szansy jak ostatnie eventy na ruskim w 2h 7 albo 12 smoczych broni poleciało?

Popieram Nikosia  ale gra w głupim CP 

Od 1.5 miesiąca nie ma CP ;)

Witam. Sam obecnie gram na l2classic.club Serwer europejski nieoficjalny z ratami x3. Stabilny od dwóch lat, wersja 1.5, niedługo przechodzi na 2.0 (ToI, Baium). Community angielskie, w miarę przystępne.

Miałem długą przerwę w graniu lineage około 10 lat, zacząłem swoją przygodę znowu właśnie na tym serwerze, potrzebowałem trochę czasu by sobie przypomnieć, no ale takich rzeczy się raczej nie zapomina;)

A teraz ogłoszenie rekrutacja:) Jeśli ktoś nie chce zaczynać od nowa szukamy do archer cp aktywnego bd/sws 65+ mamy też konta gotowe do grania.

W razie pytań/wątpliwości zapraszam na PM.

widze NCsoft odrazu wiem zeby tam nie isc xD oszukali nas w tylu grach ... ze nie warto

goddess of destruction to straszny p2w czy ncwest czy innova (eu official).

Classic jest mniej p2w bo oficjal jest p2p - 10euro za konto, potrzebujesz obecnie do gry min 2 konta pp+dd jakis np. albo mag + ee/se. (**chyba ze grasz aktiv supportem i potem znajdziesz cp).

ew masz l2club x3 24'tego wchodzi nowy update, zaczal bym tutaj raty x3. Tylko zeby miec mozliwosc odpalenia 2 kont, potrzebujesz albo 2 komputerow albo premki za 10 euro/mc.

Witam,

Postanowiłem na nowo spróbować sił w l2. Pytanie do obecnych graczy to, który serwer wybrać? Classic czy ten od NCsoftu. Ogólnie niestrasznie mi mozolne grindowanie na Classicu. Jednak nie grałem ładnych kilka lat i nie wszystko pamiętam. Bardziej skłaniam się w stronę Classica. Jednak czy taki solo powrót ma sens dla laika tej gry, czy może serwery ncsoftu są bardziej przyjazne ? oraz jak wygląda obecnie community no obu serwerach?