RPG z rolami typu Bard

Gatunek: RPG
Sprzęt:

-AMD FX8370 BE

-NVIDIA GForce GTX 960 G4

-16gb RAM DDR3

-Hdd 1tb +SSD 256 GB


Cechy: Szukam RPG w której ważne jest odgrywanie roli w grupie i gildii, zależy mi na tym aby w grze występowała rola Barda (Buffowanie, Debuffowanie, leczenie). Gra nie może być p2w.

Przypadły mi do gustu:

- Revelation Online

- Cabal Online

- Po części Aion oraz Tera

Nie przypadły mi do gustu:

- Blade and soul

- Wszystkie gry ukazujące średniowiecze. (Bez magii)

Aion :) Bard ma tam wszystko czego szukasz. Właśnie założyliśmy Legion, zapraszamy do dołączenia, jest kilka nowych osób które expią swoje postaci.

Final Fantasy XIV. W najnowszym patchu klasa Barda dostaje mały rework i będzie wymagać odgrywania melodii (aż zaczynam się zastanawiać, czy nie przeskoczyć na tę klasę ze swojego White Mage'a).

Final Fantasy XIV. W najnowszym patchu klasa Barda dostaje mały rework i będzie wymagać odgrywania melodii (aż zaczynam się zastanawiać, czy nie przeskoczyć na tę klasę ze swojego White Mage'a).

Grałem swego czasu w Final Fantasy, ale zawsze zdawało mi się tam trochę pusto i cicho...

Pusto? Cicho? Gdzie? Przecież tam nawet w początkowych lokacjach jest od groma ludzi. Nie pomyliłeś Final Fantasy XIV z Final Fantasy XI?

Pusto? Cicho? Gdzie? Przecież tam nawet w  początkowych lokacjach jest od groma ludzi. Nie pomyliłeś Final Fantasy XIV z Final Fantasy XI?

Taa napewno.

Nie wiem, kiedy grałeś. Być może w czasie, kiedy rzeczywiście graczy było mniej, ale obecnie w Finalu żadnych pustek nie uświadczysz. Parę screenów sprzed chwili:

1. Gość złapany na levelowaniu tuż po wyjściu z miasta:

2. Targowisko w mieście:

3. Quarrymil:

W Aionie jest Bard, a do tego Aion to bardzo dobra gra. Ale czy jest tam odgrywanie ról? Tego nie wiem. Możliwe ze jest jakaś gildia, która oferuje taką zabawę.

W ArcheAge masz archetyp barda, który możesz zrobić na kilka (co najmniej) sposobów - bufy, leczenie itp.

Allods online - Sam gałem bardem kiedy jeszcze ludzie to grali, bardzo przyjemna klasa :)

Największą grą Role Play jest Mabinogi

Chodzi Ci o rolę, czy klasę Barda? Bo jeśli o klasę to np. w Eden Eternal, czy właśnie w Mabi masz barda, a jeśli o rolę, to w sumie w każdym mmo możesz takową odgrywać , wystarczy że dojdziesz o jakiejś gildii RP.

Bard jest także w Dungeons & Dragons Online, wszystkie jego najważniejsze cechy znajdziesz w tej grze. Czasami do Party jest niezbędny :)

Teso polece ! barda w prawdzie niema z prawdziwego zdarzenia ale kto bieze gitare do walki z demerami xD Role playing jak najbardziej ,cena jest nicka a gra jest 9/10 zeby nie skaling była by 10/10 ale skaling lvl psuje troche gre bo cziezko o wyzwania ale co ja z 40 lvl moge wiedziec niech sie wypowie ktos kto ma 600+ xD

Ragnarok online

Gatunek: RPG
Sprzęt:

-AMD FX8370 BE

-NVIDIA GForce GTX 960 G4

-16gb RAM DDR3

-Hdd 1tb +SSD 256 GB


Cechy: Szukam RPG w której ważne jest odgrywanie roli w grupie i gildii, zależy mi na tym aby w grze występowała rola Barda (Buffowanie, Debuffowanie, leczenie). Gra nie może być p2w.

Przypadły mi do gustu:

- Revelation Online

- Cabal Online

- Po części Aion oraz Tera

Nie przypadły mi do gustu:

- Blade and soul

- Wszystkie gry ukazujące średniowiecze. (Bez magii)