MMO z systemem łowienia

Gatunek: Dowolny
Sprzęt: Dowolny
Cechy: Lata temu grałem w metina i podobało mi się to, że można było postać ze znajomymi koło jeziorka, połowić i czasami na tym zarobić - rozwijało się skilla itp. Szukam czegoś na wzór gdzie nie muszę poświęcać 100% uwagi na to co robię w grze, np. łowienie i rozwija się też dzięki temu w danej grze.

Przypadły mi do gustu: Metin, Albion, Wow, Nostale, Tibia
Nie przypadły mi do gustu: Black desert, Neverwinter

Polecam Mabinogi, bardzo rozwinięta gra, do dziś z resztą rozwijana, mimo że swoje lata juz ma. Jedyna wada, to to, ze nie posiada juz swojej europejskiej wersji. Na amerykanskiej roznie bywa z pingiem.
Jeśli lubisz w schodnie klimaty to polecam równiez Age of Wushu, rózne opinie o tej grze chodzą po necie, jednak nei zmienia to faktu, ze gra jest dopracowa i bardzo dobra, ale tez mega trudna. No i nie wiem czy są tam jeszcze tłumy ludzi,grałam w to jakies dwa/trzy lata temu.

Polecam Mabinogi, bardzo rozwinięta gra, do dziś z resztą rozwijana, mimo że swoje lata juz ma. Jedyna wada, to to, ze nie posiada juz swojej europejskiej wersji. Na amerykanskiej roznie bywa z pingiem.
Jeśli lubisz w schodnie klimaty to polecam równiez Age of Wushu, rózne opinie o tej grze chodzą po necie, jednak nei zmienia to faktu, ze gra jest dopracowa i bardzo dobra, ale tez mega trudna. No i nie wiem czy są tam jeszcze tłumy ludzi,grałam w to jakies dwa/trzy lata temu. 

To w Mabinogi można łowić ryby xd

W ArcheAge jest to jedno z głównych źródeł zarobku jeśli się wyskilujesz i masz z kim łowić, ponieważ dużo piratów i ludzi z przeciwnej frakcji poluje na morzach, na rybaków ;) Można też łowić na jeziorkach (tak się głównie podbija skila na początku), jednak zarobek z jezior jest marny :)

To w Mabinogi można łowić ryby xd

To jest pytanie czy stwierdzenie? Bo nie bardzo rozumiem

Elder scrolls online moze?

W ArcheAge jest to jedno z głównych źródeł zarobku jeśli się wyskilujesz i masz z kim łowić, ponieważ dużo piratów i ludzi z przeciwnej frakcji poluje na morzach, na rybaków  Można też łowić na jeziorkach (tak się głównie podbija skila na początku), jednak zarobek z jezior jest marny  

Zależy od wędki i od aktualnej misji

To jest pytanie czy stwierdzenie? Bo nie bardzo rozumiem

I pytanie i stwierdzenie bo nie wiedziałem o tym

Elder scrolls online moze? 

Teso nie ma łowienia ryb chyba a nawet jeśli to co tam łowić xd

Jest lowienie :) i trzeba szukac przynety itd :D

Zależy od wędki i od aktualnej misji

 

I pytanie i stwierdzenie bo nie wiedziałem o tym

 

Teso nie ma łowienia ryb chyba a nawet jeśli to co tam łowić xd

To jak nie jesteś pewny to po co się wypowiadasz? W Mabinogi jest łowienie i skillowanie go.

Jeśli super grafika nie jest wymagana, to wypróbuj Uncharted Waters Online.

Zmienił się wydawca gry, 18 października ma być odpalony nowy serwer.

Wszystkie dotychczasowe osiągnięcia będą zresetowane.

Sporą część czasu w grze spędzamy na morzu.

W trakcie rejsów można łowić ryby, które przy umiejętnym wykorzystaniu, dają całkiem spory profit.

Gra jest bardzo rozbudowana, nie ma jednej ścieżki rozwoju.

Każdy samodzielnie może kształtować swoją karierę.

Skille rozwijają się w trakcie ich używania.

Jak wspomniałem na początku, gra odbiega od dzisiejszych standardów graficznych, ale posiada to, czego większość gier nie posiada.

Niesamowity klimat, olbrzymią zawartość, ducha, którym niektórych graczy uwiodła na wiele lat.

Jeśli super grafika nie jest wymagana, to wypróbuj Uncharted Waters Online.

Zmienił się wydawca gry, 18 października ma być odpalony nowy serwer.

Wszystkie dotychczasowe osiągnięcia będą zresetowane.

Sporą część czasu w grze spędzamy na morzu.

W trakcie rejsów można łowić ryby, które przy umiejętnym wykorzystaniu, dają całkiem spory profit.

Gra jest bardzo rozbudowana, nie ma jednej ścieżki rozwoju.

Każdy samodzielnie może kształtować swoją karierę.

Skille rozwijają się w trakcie ich używania.

Jak wspomniałem na początku, gra odbiega od dzisiejszych standardów graficznych, ale posiada to, czego większość gier nie posiada.

Niesamowity klimat, olbrzymią zawartość, ducha, którym niektórych graczy uwiodła na wiele lat.

Polecam te grę na prawdę grałem dosyć długo i gdyby nie to że przerzuciłem się na PS4 to grałbym nadal :P

W C9 można i chyba w revelation Online

Może klasycznie Oldschool Runescape albo Runescape 3?
Tam generalnie na czymś takim opiera się większość grindu.

Ja Ci mogę polecić Heroes of Three Kingdoms. Niestety pozostały już tylko prywatne serwery bo PerfectWorld parę lat temu zamknął grę, ale obecnie jest jeden stabilny serwer, trochę ludzi na nim gra i co najważniejsze możesz łowić ryby i zdobywać ciekawe rzeczy dzięki temu. Gra nie wymaga ciągłego kontrolowania poczynań bohatera, gdyż ma wbudowanego autotrackera, a także można robić chainy czyli tzw. czynności związane z podnoszeniem, otwieraniem, przekładaniem, używaniem skili itp. w 100% automatycznie.

Wymagania są niskie, ale jak na swoje lata grafika nie jest najgorsza, a nawet miła dla oka.

Jeśli lubisz orientalne klimaty zbliżone do Silkroad, i zróżnicowanie jeśli chodzi o wybór broni to Hotk powinien Ci się spodobać, w grze do wyboru jest aż 18 rodzai broni.
Jeśli jesteś zainteresowany grą to zapraszam, mój nick w grze - Vredny.

Link to prywatnego servera: http://hotkphoenix.com/add.php

Hotk wiki: https://sites.google.com/a/heroesofthreekingdoms-wiki.com/wiki/weapons

Lineage 2, Runescape'y, Dekaron chyba ma tez taki system

pokexgames, najlepszy system łowienia POKEMON :D

nie no żartuję :D

co do Uncharted W.O. zgadzam się z przedmówcami, jednakże osobiście wolę starą Tortugę singleplayer :)

Może gra typowo oparta o łowienie z elementami mmorpg?

http://store.steampowered.com/app/557780/Atom_Fishing_II/

w Pride of Taern można było łowić jeśli się nie mylę (grałem w to kilka lat temu, nie wiem czy coś się nie zmieniło)

z teog co wiem ma powstać MMo które w 100 % bedzie się skupiać na łowienu rybek xD

W archeage jest fajny fishing nawet
Jest piractwo ale zyski z sportowych ryb sa całkiem fajne
jak lubisz ogolnie morskie p[rzygody to jest jeszcze opcja polowania na zatopione statki