Szukam gry podobnej do Aiona

Gatunek: MMoRPG

Cechy : Siema wszystkim poszukuje gry podobnej do aiona bo widzę co się dzieje i temu chce zmienić gre

Przypadły mi do gustu

Aion

Metin 2

diablo 3

Hots

Wow

Overwatch

A nie przypadły mi do gustu

Tibia

hmm może Tera online? co prawda tutaj jest inny combat system ale mi w wielu innych kwestach przypomina aiona

A co się dzieje? xD

mało graczy strasznie u ukrócony drop itp na miren serwerze lagi itp

Ło to nie wiem u nas na Barusie jest ok o.O

Ogólnie z Aion'a to zawsze była kiepska gra, polecam FFXIV :).

Ło to nie wiem u nas na Barusie jest ok o.O

wiesz sklepie wszystko stoi wczoraj bylo na bitwie 140 osób masakra

wiesz sklepie wszystko stoi wczoraj bylo na bitwie 140 osób masakra

A to nie wiem, ja nie byłem za otwieraniem nowego serwera. Bez sensu to zrobili zero reklamy, zero niczego :D jakbyś chciał to na Barusie jest dużo graczy i wielu nowych/powracających widzę to po swoim Legionie także jak miałbyś chęć to wbijaj https://discord.gg/7CkRqCm

Gra podobna do aiona. Czyli co masz na myśli? Jakieś freemium, combat, jakiś konkretny system, skrzydła, śmieszne latanie czy może to, że jest po polsku?

Jeśli chodzi ci o latanie i skrzydła to Revelation Online no i możesz sobie wybrać też combat podobny do tego z Aiona i innych gierek (bo w revelation masz aż 3 style do wyboru). Osobiście to jednak odradzał bym Revelation bo zapewne bedzie to samo co w Ajonie dlatego zachęcał bym do Blade and Soul w którym masz szybowanie a nie latanie a skrzydła niedługo dodadzą jako ozdobę bo Chińczycy i Koreańczycy już mają od dawna takie duperelki. Na upartego możesz w BnS zmienić też combat (BnS ma 2) ale odradzał bym to.

Ale jeśli chcesz coś po polsku to z tego co wiem nie ma aktualnie dobrego mmo w naszym języku.

przeciez na miren nikt nie gra to moze dlatego tak ci sie wydaje, polecam zmienic serwer :D

dokładnie barus albo grendal, tylko wez pod uwagę to ze na barusie od paru dni gp kosztuje 200kk :/

Moim zdaniem lepiej zaczac na grendal poniewaz barus jest starym serwerem, zostaly tam osoby ktore graja tam od poczatku istnienia i nie chce im sie grac od poczatku.

dokładnie barus albo grendal, tylko wez pod uwagę to ze na barusie od paru dni gp kosztuje 200kk :/ 

Ceny poszły w góre bo o zarobek łatwiej :)

Ogólnie z Aion'a to zawsze była kiepska gra, polecam FFXIV :).

Bez sensu porównywać gre dla Casuali z Hardcore'ową grą mmorpg z Open World PvP. Obie gry to dwa różne światy. A co do tego, że Aion zawsze był kiepską grą polemizowałbym. W takim razie pytanie dlaczego po 8 latach od premiery dalej jest w top10 w kr? Ale rozumiem, że to zwykły troll.

Ceny poszły w góre bo o zarobek łatwiej 

Latwiej to by mozna było powiedziec jak by nie bylo limitu na tydzien a reszta jest bez zmian, trzeba chodzic na insty itp. na grendalu caly czas stoi gp za 80-110kk

Co w bilem 3postaacie na miren na 70 nie ma zkim chodzic na instacje a o zarobku to nie mowie kamienie zaklinajace albo is lub luna albo jakas insta a lune dzienie robie na 6 postaciach czasem na s a tu nie ma taki nerw poszedl

Wczoraj o 21 bylo osob 140 na asmo na bitwie

mało graczy strasznie u ukrócony  drop itp na miren serwerze lagi itp

Lagi były wszędzie. Były spowodowane atakami ddos na serwery aiona, polskie serwery to aż tak nie dotknęło, ale niemieckie serwery to co chwilę były down :/ Ataki były w związku z protestem z powodu zmniejszenia dropu na lunie. No niestety, ale tak właściwie to tylko gracze ucierpieli, bo gameforge to i tak to ma gdzieś. Drop musieli zmniejszyć, bo jednak to była przesada i zaraz nasze sety i manastony byłyby nic nie warte. Wiadomo, że dla takiego przeciętnego gracza to było duże ułatwienie, bo by się szybciej ubrał, ale no sorry co to za problem postawić 4< wiecej postaci na afk na lunie na raz, jak ktoś ma dobry sprzet, a takich cwaniakow co ma ze 100 postaci jest troche xD

Dlaczego gold packi są takie drogie? To też jest spowodowane paroma czynnikami. Po pierwsze część osób kupujących aion coiny przeniosła się na nowe serwery, po drugie na wszystkich serwerach bardzo podrożały gold packi z powodu inflacji. Wystarczy pójść 2 razy na bibliotekę czy garden, a już masz te 112kk czy jaki tam był cap na koncie z włączonym gold packiem. Ograniczenie na sprzedaż dotyczy tylko serwera, więc jak ktoś ma konto, gdzie każda postać na innym serwerze, to ma 8x 112, a że gold packi na innych serwerach sa w okolicach 90kk, to jest jednak te 8 gold packow tygodniowo, a jak ma się kilka kont... no ja sama mam 5 aktywnych, na których codziennie coś robię xD

Mnie co innego zasmuca w Aionie. Rosnący p2w :/ Już znaczna część moich znajomych przestała grać w Aiona, bo wolą sobie popykać w lola albo w coś innego. Moje party poszło grać w Black Desert, mnie tam średnio ta gra przekonuje. W zasadzie to na Barusie po stronie elków (bo na asmo to nadal wolą pvp niż pve xD) to już mało osób chodzi na jakiś grupowe pvp. Patrząc na Koreę, która jest o rok do przodu z patchami, to wiem, że się nic nie zmieni, a p2w nadal bedzię, dlatego też myśle o zmianie gry.

 Lagi były wszędzie. Były spowodowane atakami ddos na serwery aiona, polskie serwery to aż tak nie dotknęło, ale niemieckie serwery to co chwilę były down :/ Ataki były w związku z protestem z powodu zmniejszenia dropu na lunie. No niestety, ale tak właściwie to tylko gracze ucierpieli, bo gameforge to i tak to ma gdzieś. Drop musieli zmniejszyć, bo jednak to była przesada i zaraz nasze sety i manastony byłyby nic nie warte. Wiadomo, że dla takiego przeciętnego gracza to było duże ułatwienie, bo by się szybciej ubrał, ale no sorry co to za problem postawić 4&lt; wiecej postaci na afk na lunie na raz, jak ktoś ma dobry sprzet, a takich cwaniakow co ma ze 100 postaci jest troche xD

 

Dlaczego gold packi są takie drogie? To też jest spowodowane paroma czynnikami. Po pierwsze część osób kupujących aion coiny przeniosła się na nowe serwery, po drugie na wszystkich serwerach bardzo podrożały gold packi z powodu inflacji. Wystarczy pójść 2 razy na bibliotekę czy garden, a już masz te 112kk czy jaki tam był cap na koncie z włączonym gold packiem. Ograniczenie na sprzedaż dotyczy tylko serwera,  więc jak ktoś ma konto, gdzie każda postać na innym serwerze, to ma 8x 112, a że gold packi na innych serwerach sa w okolicach 90kk, to jest jednak te 8 gold packow tygodniowo,  a jak ma się kilka kont... no ja sama mam 5 aktywnych, na których codziennie coś robię xD

 

Mnie co innego zasmuca w Aionie. Rosnący p2w :/ Już znaczna część moich znajomych przestała grać w Aiona, bo wolą sobie popykać w  albo w coś innego. Moje party poszło grać w Black Desert, mnie tam średnio ta gra przekonuje. W zasadzie to na Barusie po stronie elków (bo na asmo to nadal wolą pvp niż pve xD) to już mało osób chodzi na jakiś grupowe pvp. Patrząc na Koreę, która jest o rok do przodu z patchami, to wiem, że się nic nie zmieni, a p2w nadal bedzię, dlatego też myśle o zmianie gry.

wiesz jak jest na sam ulepszenie eq musisz miec ze 100 kamieni wszech zaklinajacych a tu nie ma skąd

Czekam dalej na jakies propozycje o grach

Bez sensu porównywać gre dla Casuali z Hardcore’ową grą mmorpg z Open World PvP.

Wszystkim twierdzącym, że FFXIV jest tylko dla causali, polecam pójść na byle jaki trial... i nie zginąć w ciągu pierwszych trzydziestu sekund (a ponoć to ja jestem fanboyką).

maciqs, napisz nam dokładnie, co chcesz mieć w swojej wymarzonej grze, a łatwiej będzie Ci coś polecić.

Tera online kilka dni temu bodajże wystartowały nowe servery.Moim zdaniem to troche takie połączenie lineage2+Aion z systemem non target