MU Legend Frontier Packs

Witam, czy jest możliwość kupowania tych paczek bez VAT?

Tak trzeba najpierw wybrać innych polityków co dadzą nam oddychać a nie tylko podatek za podatkiem .

Mam kilku znajomych w kilku krajach np Australia czy USA nie płaci podatków za pakiety,abonamenty tylko w naszym grajdole 23 % .

Z tego co czytałem te paczki są przypisane do regionu z którego pochodzisz więc szczerzę wątpię czy będzie jakakolwiek możliwość żeby obejść te 23 % kradzieży zuchwałej .

Wydqje mi sie ze jak kupi ci ktos np w stanach to itemy jakos magicznie nie znikna jak sie zalogujesz w polsce. Ale to tylko przypuszczenie

jak mowił up polecam by ktos z zagramanicy ci to poprostu 'w polsce jest jak w lesie, nie ****** w polsce jak w chlewie obsranym gownem***** ' by testoviron , kazdy nawet instytucje harytatywne proboja cie wydynac w pupsko ... kraj 1/10 ludzie 10/10 tak wiec radze kombinować najlepiej znac niemca albo kogos z skandynawi i wszystkie problemy znikaja

jak mowił up polecam by ktos z zagramanicy ci to poprostu  'w polsce jest jak w lesie, nie ****** w polsce jak w chlewie obsranym gownem***** ' by testoviron  , kazdy nawet instytucje harytatywne proboja cie wydynac w pupsko ... kraj 1/10 ludzie  tak wiec radze kombinować najlepiej znac niemca albo kogos z skandynawi i wszystkie problemy znikaja

Pakiety Frontier Pack można nabyć za pośrednictwem szerokiego zakresu wyłącznie bezzwrotnych, bezpośrednich metod płatności.

Akceptowane metody płatności:

- EPIN (Cherry Credits, E-prepag, MTC, Level Up!) | US, EU i BR
- Paysafecard (GlobalCollect) | US i EU
- Paymentwall | US i EU
- SkrillCreditCard | US
- SkrillEwallet | US
- Openbucks | US
- Rixty | US
- KarmaKoin | US
- SOFORT (GlobalCollect) | EU
- Ideal (GlobalCollect) | EU
- BoaCompra | BR

Jak wyjaśniono w pierwszym artykule FAQ, dostępność naszych pakietów Frontier Pack jest podzielona według pochodzenia adresu IP użytkownika. Nasz system rozpozna adres IP konta (na naszej stronie internetowej) i automatycznie przydzieli gracza do 1 z 3 regionów:

- Europa
- Ameryka
- Azja Południowo-Wschodnia

Możesz zakupić pakiet Frontier Pack tylko dla regionu, który został dla ciebie automatycznie wybrany. System ten jest spójny z tym, co zostanie zaimplementowane na naszych serwerach dla celów otwartych beta testów.

Przykłady:
A) Gracz A loguje się z amerykańskim IP: Jako region zakupu gracz A będzie mógł wybrać tylko opcję „AMERYKA”. Po wydaniu gry gracz A zostanie automatycznie przypisany do serwerów gry znajdujących się terenie obu AMERYK.
B) Gracz B loguje się z polskim IP: Gracz B nie będzie mógł wybrać regionu „AMERYKA” jako regionu zakupu, ale będzie mógł wybrać region „EUROPA”. Po wydaniu gry gracz B zostanie automatycznie przypisany do serwerów gry znajdujących się na terenie EUROPY.

Czyli jaki widać raczej nie da się .

No to jesteśmy w czarnej d*pie.

A wiecie może skąd wziąć, bądź w jaki sposób zakupić grę za pomocą E-Pinu. Teoretycznie znalazłem E-Pin na brazylijskiej stronie, gdzie by to kosztowało ~140zł a nie 190 jak na stronie Webzenu (mowa oczywiście o gold packu). Czy jak kupie na tej stronie to kod mi normalnie zadziała jeśli mam od razu region europejski?

No to jesteśmy w czarnej d*pie. 

 

A wiecie może skąd wziąć, bądź w jaki sposób zakupić grę za pomocą E-Pinu. Teoretycznie znalazłem E-Pin na brazylijskiej stronie, gdzie by to kosztowało ~140zł a nie 190 jak na stronie Webzenu (mowa oczywiście o gold packu). Czy jak kupie na tej stronie to kod mi normalnie zadziała jeśli mam od razu region europejski?

Tego najstarsi górale nie wiedzą ale myślę że jak masz zakup przypisany do IP to raczej nic się nie da zrobić czyli na legalu za maximum szmalu :(

Tylko że te paczki to nie jest zakup gry tylko dodatki w postaci petów i wingów więc nie wiem czy to się opłaca ( ja nie kupuję ) .Grałem na closed beta i zrobienie peta czy wingów to nie był wielki problem no chyba że chcesz od razu być kozak :)

Jeśli tak mówisz, to i może w sumie nie ma sensu. Najwyżej jak już gra ruszy to w item shopie sobie kupie xD Może to taniej wyjdzie :D

Pakiety Frontier Pack można nabyć za pośrednictwem szerokiego zakresu wyłącznie bezzwrotnych, bezpośrednich metod płatności.

Akceptowane metody płatności:

- EPIN (Cherry Credits, E-prepag, MTC, Level Up!) | US, EU i BR
- Paysafecard (GlobalCollect) | US i EU
- Paymentwall | US i EU
- SkrillCreditCard | US
- SkrillEwallet | US
- Openbucks | US
- Rixty | US
- KarmaKoin | US
- SOFORT (GlobalCollect) | EU
- Ideal (GlobalCollect) | EU
- BoaCompra | BR

Jak wyjaśniono w pierwszym artykule FAQ, dostępność naszych pakietów Frontier Pack jest podzielona według pochodzenia adresu IP użytkownika. Nasz system rozpozna adres IP konta (na naszej stronie internetowej) i automatycznie przydzieli gracza do 1 z 3 regionów:

- Europa
- Ameryka
- Azja Południowo-Wschodnia

Możesz zakupić pakiet Frontier Pack tylko dla regionu, który został dla ciebie automatycznie wybrany. System ten jest spójny z tym, co zostanie zaimplementowane na naszych serwerach dla celów otwartych beta testów.

Przykłady:A) Gracz A loguje się z amerykańskim IP: Jako region zakupu gracz A będzie mógł wybrać tylko opcję „AMERYKA”. Po wydaniu gry gracz A zostanie automatycznie przypisany do serwerów gry znajdujących się terenie obu AMERYK. Gracz B loguje się z polskim IP: Gracz B nie będzie mógł wybrać regionu „AMERYKA” jako regionu zakupu, ale będzie mógł wybrać region „EUROPA”. Po wydaniu gry gracz B zostanie automatycznie przypisany do serwerów gry znajdujących się na terenie EUROPY.

 

Czyli jaki widać raczej nie da się .

Tak pieknie tu mowiles i pisałeś wiec cie nie zbesztam tylko naprostuje twój błąd w Łagodny Sposob ;]

Polak to polak chce taniej ? zna Niemca? zna łamany angielski ?ma rodzine w angli albo tych niemczech?

-Siem Zrobisz mi konto bo musze miec niemieckie ip i maila

-Niema sprawy

Tu sie konczy wasz zalosny system ;]

Tak pieknie tu mowiles i pisałeś wiec cie nie zbesztam tylko naprostuje twój błąd w Łagodny Sposob ;]

Polak to polak chce taniej ? zna Niemca? zna łamany angielski ?ma rodzine w angli albo tych niemczech?

 

-Siem Zrobisz mi konto bo musze miec niemieckie ip i maila

-Niema sprawy

 

Tu sie konczy wasz zalosny system ;]

W sumie wszystko pięknie tylko co będziesz grał u niego w domu ? Skoro jest przypisane IP do paczki więc się nie zalogujesz bez kontaktu z supportem + Niemcy i kraje UE też mają podobne podatki .

Trochę to wszystko poje.... więc jeśli już wolałbym chyba zapłacić te parę pln więcej .

ta takie tam gadanie a jest jak zwykle niema idealnego systemu i nie wmowisz mi ze na koncie zrobionym z niemieckiego ip z founderpakiem , na niemieckim mailu nie zalogujesz sie w polsce a jezeli tak jest to znaczy ze jak wyjade z polski do tych niemiec to niebde mogl grac? Bo jezeli jest jak mowie to zlamalem wasze smieszne FAQ czy jak to tam nazwales xD ja niemowie tego po zslosci tak po prostu jest

ta takie tam gadanie a jest jak zwykle niema idealnego systemu i nie wmowisz mi ze na koncie zrobionym z niemieckiego ip z founderpakiem , na niemieckim mailu nie zalogujesz sie w polsce a jezeli tak jest to znaczy ze jak wyjade z polski do tych niemiec to niebde mogl grac? Bo jezeli jest jak mowie to zlamalem wasze smieszne FAQ czy jak to tam nazwales xD ja niemowie tego po zslosci tak po prostu jest

Wiesz ja nic nie chcę nikomu wmawiać ale IP adres jest indywidualny dla każdego odbiorcy internetu oczywiście można to obejść jeśli chodzi o hakowanie itp . proxy albo inne programy co ukrywają bądź zmieniają adres IP .Problem polega na tym że kupujący paczkę będzie miał przypisany adres IP do paczki i zostanie przypisany automatycznie do danego serwera a paczkę dostanie tylko ta osoba z którego IP został dokonany zakup .Wiec ukrywanie IP czy jego zmiana = nie dostaniesz paczki . Myślę że prościej się nie da wytłumaczyć .

Jeśli masz ochotę kupić Founder Pakiet kombinując to nie ma sprawy tylko napisz jak poszło .

Powodzenia.

Nie no to jest bez sensu trochę. A co z ludźmi ze zmiennym IP? W ogóle IP może się chyba kiedyś zmienić, a jak się przeprowadzisz, albo zmienisz dostawcę internetu? Chcesz mi powiedzieć, że za każdym razem trzeba walczyć z supportem by dostać się na swoje konto w grze? Nieee to brzmi trochę absurdalnie. Inaczej duża część zakupów byłaby obarczona jakimiś problemami. A co jak kupię paczkę prze telefon? Albo siedząc sobie u kumpla na chacie? To bez sensu co mówicie, tak mi się wydaje.
Robisz zakup z konta i na tym koncie dana zawartość jest dostępna. Raczej nikogo nie będzie obchodzić skąd się na to konto logujesz.

Nie no to jest bez sensu trochę. A co z ludźmi ze zmiennym IP? W ogóle IP może się chyba kiedyś zmienić, a jak się przeprowadzisz, albo zmienisz dostawcę internetu? Chcesz mi powiedzieć, że za każdym razem trzeba walczyć z supportem by dostać się na swoje konto w grze? Nieee to brzmi trochę absurdalnie. Inaczej duża część zakupów byłaby obarczona jakimiś problemami. A co jak kupię paczkę prze telefon? Albo siedząc sobie u kumpla na chacie? To bez sensu co mówicie, tak mi się wydaje.
Robisz zakup z konta i na tym koncie dana zawartość jest dostępna. Raczej nikogo nie będzie obchodzić skąd się na to konto logujesz.

Tu nie chodzi o twoje IP, tylko o twojego dostawcę Internetu. Przecież twoim dostawcą w Polsce nie będzie jakiś Amerykanin czy Australijczyk bo jaki to ma sens? My mamy swój zakres IP, Amerykanie swój itd. Dlatego wszystkie paczki są przypisane do regionu Europa/Ameryka/Azja Południowo-Wschodnia.

Tu nie chodzi o twoje IP, tylko o twojego dostawcę Internetu. Przecież twoim dostawcą w Polsce nie będzie jakiś Amerykanin czy Australijczyk bo jaki to ma sens? My mamy swój zakres IP, Amerykanie swój itd. Dlatego wszystkie paczki są przypisane do regionu Europa/Ameryka/Azja Południowo-Wschodnia.

Skoro tak to jest szansa że jak ty kupisz a mamy tego samego dostawcę internetu to ja dostanę twoją paczkę .Super !!!

Hahahahhaa

Skoro tak to jest szansa że jak ty kupisz a mamy tego samego dostawcę internetu to ja dostanę twoją paczkę .Super !!!

Hahahahhaa

Ehh, nie zrozumiałeś co napisałem... przeczytaj jeszcze raz :)

Chodziło mu o rejonizację IP. W sensie, że na przykład nasz zaczyna się od 1 a amerykańskie od 8 i po tym poznają do jakiego regionu przypisać paczkę na konkretnym koncie. Czyli, że możesz na polskim koncie mieć paczkę na azjatycki region. Tak to zrozumiałem :P

ja mowie dalej jezeli jestem dzisiaj w niemczech np w robocie i kupuje sobie founder packa ale za tydzien np trafia mi sie fucha w norwegi angli czy szwajcarii na np pol roku to tam niemoge grac? gdzie wy macie logike...

@Edit

Chodzi mi o kraje eu

No w granicach EU nie powinno być problemu. Z tym, że kupowanie bez VAT z jakiegokolwiek źródła gdzie podatek obowiązuje będzie w jakimś stopniu ryzykowny. W każdym razie jak ktoś zza granicy kupi paczkę i za nią zapłaci jak u siebie to nie powinieneś mieć problemu z graniem na takim koncie. Więcej, konto w grze może być Twoje, polskie, tylko transakcja musi być opłacona z zagranicznego konta bankowego.

To wygląda tak:

W Polsce/Europie mamy "zakres" IP przez który można nas jakoś zlokalizować w mniejszym lub większym stopniu. Amerykanie mają swój własny zakres IP którego my nie możemy mieć. Dlatego kupując paczkę w Niemczech, czy Szwecji masz IP "Europejskie" a kupując w Los Angeles "Amerykańskie" dlatego tak nas zweryfikowali i przydzielili. Po prostu kupując od kogoś z San Francisco nie zalogujesz się w Polsce, proste. Może jeszcze być tak że Webzen dzieli nas na Państwa które mają swoje unikatowe adresy IP (Polska, Niemcy, Hiszpania itd) i na tej zasadzie będzie blokował kupno paczek (różny VAT) ale w to raczej nie wierzę. Tutaj chodzi tylko o Region Europa/Ameryka/Azja