Szukam kogoś do gry :)

Witam tak jak w tytule szukam kogoś do gry :)

Jest tam jakaś gildia polska, Pelikany chyba. Powinni być aktywni ale uprzedzam, jeśli zaczynasz dopiero to będziesz miał ciężko ;) To nie jest faceroll gra jak wow :P

Nie liczę na to , wow jest arcydziełem i nikt mu nie dorówna i to przez dłuższy czas :) mam nadzieję ,że ta gildia jest aktywna :)

No nie wiem, moim zdaniem dorównało a nawet przegoniło go dziesiątki gier na przestrzeni kilku lat ale co ja tam wiem :) Beyonce też ma dużo fanów ale czy jej piosenki są arcydziełem... Życzę powodzenia w Wildstarze :)

No nie wiem, moim zdaniem dorównało a nawet przegoniło go dziesiątki gier na przestrzeni kilku lat ale co ja tam wiem  Beyonce też ma dużo fanów ale czy jej piosenki są arcydziełem... Życzę powodzenia w Wildstarze 

Z Twojej wypowiedzi wynika że wszystkie gry z ogromną bazą graczy jak FF XIV/WoW/PUBG/LoL/CS:GO to szmiry a najlepsze są te w które gra 100 osób Kappa

W Wildstarze jest chyba aktywna gildia Pelikany po stronie bodajże Exile

Z Twojej wypowiedzi wynika że wszystkie gry z ogromną bazą graczy jak FF XIV/WoW/PUBG/LoL/CS:GO to szmiry a najlepsze są te w które gra 100 osób 

W Wildstarze jest chyba aktywna gildia Pelikany po stronie bodajże Exile

Nie, z mojej wypowiedzi kompletnie nic takiego nie wynika. Na szczęście nie odpowiadam za Twoją interpretację a jedynie za to co napisałem ;)

Panowie bez spiny :3

Z tego co wiem w Pelikanach są może z 3-6 osoby aktywne, osobiście sam usunąłem tą świetną, piękną grę z dysku bo umarła, w głównym mieście obu frakcji ledwo można z kimś pogadać bo biega z 10 osób.

Ahh ten piękny mem ded game :rolleyes: Niby ded, a gra wciąż działa... dziwne nie? Może jednak nie jest martwa? Po prostu nie ma tak dużej bazy graczy jak WoW. Szczególnie jak ktoś wchodzi o 7 rano w poniedziałek :v

Podział an Exile/Dominion teraz ma zastosowanie tylko w kontekście rasy jaką chcesz grać, lore (którego olewa 99% graczy), innego wyglądu głównego miasta i adventures, które nitk nie robi.

Co za tym idzie nie ma gildi , które są tylko dla jednej nacji

WoW jest nudny jak flaki z olejem... szczególnie jak zacznie się robić raidy w Wildstarze choć to oczywiście kwestia gustu, ale nikt nie zaprzeczy, że Wildstar to znacznie bardziej dynamiczna gra.

@PanLowca

Aktywnych jest sporo, ale Wildstar to typowa gra, gdzie nie ma zbytnio contentu do bawienia się w no-lif'a więc tak jak mówisz z 7 osób aktywnych, a reszta (ponad 20 osób) regularnie na raidach bądź na godzinkę dziennie daily sobie zrobić.

Słyszałem, że problem w wildstarze z populacja jest niski ale myślę, że jest troche wiekszy niz kolega napisal ;)

Z tego co wiem w Pelikanach są może z 3-6 osoby aktywne, osobiście sam usunąłem tą świetną, piękną grę z dysku bo umarła, w głównym mieście obu frakcji ledwo można z kimś pogadać bo biega z 10 osób.

Niestety aktywnych jest 12 osób na dzisiejszą godzinę 18 :)

Wildstar dobra giera, aż 100 osób online, a nie co ten Wow nudny jak flaki z olejem tylko kilka milionów subskrybentów.

Z tego co wiem w Pelikanach są może z 3-6 osoby aktywne, osobiście sam usunąłem tą świetną, piękną grę z dysku bo umarła, w głównym mieście obu frakcji ledwo można z kimś pogadać bo biega z 10 osób.

Ja nie zajmuje się rekrutacją ale jesteśmy aktywni. Raidy odbywają się regularnie.
PS: Coś co jest martwe nie może umrzeć

To w Pelikanach musiało coś się zmienić, bo ostatnio jak byłem to ani nikt nie pisał do mnie, nie odpisywali ani nic, patrzyłem na aktywnych to tak jak napisałem wyżej.

To w Pelikanach musiało coś się zmienić, bo ostatnio jak byłem to ani nikt nie pisał do mnie, nie odpisywali ani nic, patrzyłem na aktywnych to tak jak napisałem wyżej.

ok , ale nie którzy , którzy przeczytają ten post wyrabiają sobie opinie i piszą pózniej pod innymi postami :)
Gdy dołączyłem do Pelikanów w czwartek gdzieś 17-18 (godzina)było 6 osób online , natomiast wieczorem koło 20 godziny było już 12 online a o godzinie po 21 było online 16 (największa ilość). Pelikany robią raidy z czego się orientuje po obecności na ich discordzie. A co do odpisywania to też bez problemu mi pomogoli z pytaniami zarówno jak i na guild chat jak i na wyżej wspomnianym discordzie.Oferują pomocą zrozumieć mechaniki gry dla nowego gracza. TYLE :) Jeżeli ktoś miałby ochotę zapraszam :()

Przyjmie ktoś pod skrzydła gildii 50 Draken Warrior?

Przyjmie ktoś pod skrzydła gildii 50 Draken Warrior?

Jasne napisz do mnie w grze Kestianooo Shyback albo np do jednego z oficerów Salandor Medic lub po prostu napisz na chacie world czy jest ktoś online z Pelikanów a na pewno ktoś się odezwie bo codziennie wieczorem gra po 20 osób wiec problemu z tym nie bedzie :)

Jasne napisz do mnie w grze Kestianooo Shyback albo np do jednego z oficerów Salandor Medic lub po prostu napisz na chacie world czy jest ktoś online z Pelikanów a na pewno  ktoś się odezwie bo codziennie wieczorem gra po 20 osób wiec problemu z tym nie bedzie    

Nie wiem kiedy ostatnio wchodziłeś do gry, ale kilka dni temu gildia się rozpadła. Od dłuższego czasu były ciągłe braki do raidowania, a z randomami cofaliśmy się z progresem. Leader gildi miał już dosyć i odszedł z gry, a reszta poszła za nim tym bardziej, że gra i tak jest praktycznie w maintance mode więc prawie wszystkim się odechciało dalszej gry.

Jeśli się nie mylę Salandor stwierdził, że zprogresuje sobie z inną gildią raid rmt (nie chce być przeciągany, ale chce skończyć ten raid) i też skończy z grą.

Witam tak jak w tytule szukam kogoś do gry :)