L2classic.club x3

Szukam chętnych ludzi do grania na serwerze classic club - http://l2classic.club/ Stabilny od dwóch lat, wersja 1.5, niedługo przechodzi na 2.0 (ToI, Baium). Community angielskie, w miarę przystępne.

Jeśli chcesz poczuć hardcorowe grindowanie, przeplatane pvp to zapraszam. Classic jak to classic da radę powalczyć o wyższe cele nie dotując mocno.

Nasze CP - archers. Szukamy aktywnego bd/sws 65+ mamy też konta gotowe do grania.

W razie pytań/wątpliwości zapraszam na PM.

Po co reklamujesz to? L2 umarło teraz tylko żyją boty i klany płacone przez Admina....

Fakt dawne L2 nie wróci nigdy. Ale dużo ludzi mający sentyment do tej gry gra na classicach. Obecnie są trzy na których można grać. Oficjalne: Skelth i Einhasad, gdzie trzeba czekać w kolejce, żeby się zalogować i nieoficjalny classic club. Boty żyją i zarabiają na oficjalnych serwerach, gdzie online jest kilkanaście tys. ludzi. Na nieoficjalnych też ale nie w takim stopniu, da radę grać f2p.

Co do drugiej części zdania, widzę że słabo z czytaniem ze zrozumieniem. Nie reklamuje serwera by ktoś zaczął na nim grać. Moje ogłoszenie jest skierowane do ludzi, którzy chcieliby pograć, poczuć classica w cp, w którym sam gram - ,, mamy też konta gotowe do grania ".

Oj kolego jesteś nawiny ... tylk oboty żyją i donatorzy tyle w temacie. Ja otworzyłem oczy teraz Ty to zrób

Perfect95 jesteś walnięty mówiąc to delikatnie ;p.

Oj kolego jesteś nawiny ... tylk oboty żyją i donatorzy tyle w temacie. Ja otworzyłem oczy teraz Ty to zrób 

Perfect95 jesteś walnięty mówiąc to delikatnie ;p.

Czemu jest "walniety" ? L2 to dead game, a na classic clubie pelno botow adrenalin lata, zreszta nie tylko tam.
W L2 bylo zawsze pelno botow, zreszta jak w wiekszosci grindownikow z azji, ale to co sie dzieje od 2-3 lat... to 60% na botach lata, doszlo do tego, ze wprowadzili prostego bota w postaci automakr dla ludzi ktorzy nie botuja do gry na oficjalnych wer. gry juz 1.5 roku temu (classic, god).

Niestety muszę przyznać jako wielki fan L2 ta gra umarła i niestety już nigdy nie wstanie z kolan. Teraz trzeba czekać na nową część w owego uniwersum. Może kiedyś to nastąpi. Osobiście życzę abyś znalazł fajną i zgraną ekipę do wspólnej gry :) Trzymam kciuki :D

Ale farmazony. Gra się dalej fantastycznie, zwłaszcza na serverach classic. A o botach to słyszę tylko od graczy których nie stać na abonament. Gdy kiedyś Inova wpadnie na pomysł by postawić classica na F2P to obstawiam, że będzie po 10k+ online i kolejki :)

A perfect95 faktycznie jest walnięty.

Ale farmazony.  Gra się dalej fantastycznie, zwłaszcza na serverach classic. A o botach to słyszę tylko od graczy których nie stać na abonament.  Gdy kiedyś Inova wpadnie na pomysł by postawić classica na F2P to obstawiam, że będzie po 10k+ online i kolejki 

A perfect95  faktycznie jest walnięty.

Naiwny jesteś i graj sobie w martwą grę... boty to pikuś w porównaniu z tym , że gm daje darmowe itemy klanom lub płaci duże pieniążki , które wracają mu się z donate nastolatków podkradających kasę rodzicom z portfela. Lineage 2 w dziaiejszych czasach to tylko korupcja i bicie kasy na idiotach. Pozdrawiam; )

Po co reklamujesz to? L2 umarło teraz tylko żyją boty i klany płacone przez Admina....

 

Jak to w ogole rozumiec? Wszystkie prywatne serwery maja jednego administratora, albo ta sama baze graczy?

 

Wydawalo mi sie ze sa one zroznicowane, w przeciwnym razie po co stawiac tyle stron internetowych 

 

Masz jakis dowod na popracie tego? Cokolwiek, screen, artykul, cokolwiek? Czy to tylko jakis rodzaj placzu internetowego w blizej nieznanej mi formie?

 

 

Obecnie L2classic.club x3 jest dosc popularnym serwerem (3 400 graczy na stan 13:30), warto zajrzec na ich discorda zeby sie zorientowac co w trawie piszczy. Na serwerze Peace - RPG-club x7 jest 7.500 teraz, kilka godzin temu bylo zaledwie 200 graczy mniej, a dzisiaj o 1  godzinie  nad ranem bawilo sie tam ponad 4 tysiace ludzi. Wiec nawet jestli w nocy byly postawione jakies boty (o ile w ogole jakies byly) to wciaz pobawisz sie z 3500 aktywnych graczy, co jest wieksza iloscia niz oficjalny klasyczny serwer (choc tego nie moge akurat oficjalnie potwierdzic - moge bazowac tylko na tym co udalo mi sie wygrzebac w internetach).  Jest jeszcze jeden serwer ktory maksymalnie liczyl 13275 graczy co moze robic wrazenie.

 

Jedyne co moze naprawde irytowac na tego typu serwerach to fakt ze sa one w wiekszosci stawiane przez Rosjan i cyrylica jest wszechobecna na forach portali, w poza growymi marketami, fanpageami i tak dalej.

Nie odbierz mnie zle,  nie probuje bronci tej gry czy cos, w sumie dopiero ja dzisiaj zainstalowalem i sam szukam serwera dla siebie, stad ten research, tylko tak glupio to wyglada jak sie pisze cos takiego na forum gdzie sa osoby ktore szukaja obiektywizmu.

Skoro oficjalny L2 Ne żyję to jak ma żyć priv z lol adminami zresztą szkoda czasu na dyskusję o tej martwej grze ... na internecie jest tysiące darmowych paczek serwerowych wiec nie wiem jaki sens jest w to grać skoro w kilka minut można mieć swój serwer za free.

Mi sie zawsze podobalo w L2, ze nie wazne czy donat czy jakis bot, jak ma czerwony nick, dostaje backstaba i sie sypie jak nowicjusz :D

Osoba zakładająca temat szuka ludzi do gry, a nie specjalistów od prognozowania przyszłości danych gier. Proszę trzymać się tematu albo nie udzielać się w nim w ogóle.

Szukam chętnych ludzi do grania na serwerze classic club - http://l2classic.club/ Stabilny od dwóch lat, wersja 1.5, niedługo przechodzi na 2.0 (ToI, Baium). Community angielskie, w miarę przystępne.

Jeśli chcesz poczuć hardcorowe grindowanie, przeplatane pvp to zapraszam. Classic jak to classic da radę powalczyć o wyższe cele nie dotując mocno.

Nasze CP - archers. Szukamy aktywnego bd/sws 65+ mamy też konta gotowe do grania.

W razie pytań/wątpliwości zapraszam na PM.