Manager piłkarski

Witam,

naszła mnie ochota, aby spróbować znowu popykać w jakiegoś menadżera piłkarskiego. Chodzi mi coś w stylu hattrick czy managerzone. Kto z was się orientuje jaki menadzer piłkarski jest najbardziej ogrywany w 2017 roku?

Była z 1-2 sensowne gry poza hattrickiem, ale wszystkie umarły :(

Jeśli ktoś zna coś SENSOWNEGO (nie te crapy facebookowe) to tez prosze o cynk

Cześć :)

Możę goalunited? Grywalem swego czasu i widać ze gra zyje i ciagle dodaja cos nowego

Goalunited - raczej nie polecam. Aktualnie są dwie wersje, classic i pro, na żadnej nie opłaca się grać - jest spore p2w, bez boosterów nie ma sensu grać (mówie to jako gracz który przegrał ponad 4 lata i z sukcesami grał w 1 lidze).

Również bym prosił o cynk, jak ktoś zna coś dobrego - United Eleven było całkiem ciekawa propozycją, niestety nexon postanowił zamknąć tego managera.

Football Team ale też chyba powoli umiera.

Witam,

naszła mnie ochota, aby spróbować znowu popykać w jakiegoś menadżera piłkarskiego. Chodzi mi coś w stylu hattrick czy managerzone. Kto z was się orientuje jaki menadzer piłkarski jest najbardziej ogrywany w 2017 roku?

Witam serdecznie! Złapałem się ostatnio za pewną gierkę typu menedżer piłkarski - GOALTYCOON. Opierając się na dobrym zarządzaniu można podobno nawet wyciagnąć jakieś grosze, więc włączył mi się Janusz i póki co testuje :slight_smile:

Gdyby to kogoś zachęciło to podaję swój link do rejestracji
http://www.goaltycoon.com/bestfootballgame/nikosix

Zapraszam do wspólnej zabawy lub chociaż do zarejestrowania się!
Jeśli będą jakieś pytania również chętnie na nie odpowiem :wink:

Pozdrawiam!