Serwer Prywatny!

SIema!

Szukam ciekawego serwera prywatnego, wiadomo jak to priv cudów się nie spodziewam bo wszędzie są jakieś bugi ale by był w miare ogarnięty i dobrze zbudowany cieszył się rzeszą graczy nie koniecznie nasi rodacy muszą być na pierwszym planie ale miło gdyby również tam widnieli, exp nie duży ogólnie fajna atmosfera ogarnięty by przyjemnie się grało. Czy macie jakiś swoich faworytów? Grywałem na Firestormie ale nie wiem czy kontynuować tam rozgrywkę dlatego zgłaszam się do was o poradę :)

Nie znam się ale temat niżej sporo osób się wypowiedziało. Ja sprawdzę dziś/jutro Freakz na legionie i choć jestem przekonany, że połowa rzeczy tam nie działa to z racji totalnie fanowskiego podejścia pewnie mnie to nie przerazi. Niby nie szkoda mi 55zł na prepaid ale jak się okażę, że zagram dwa dni i będzie trzeba odejść to się za bardzo wkurzę :P

Accession wow ;) sam robisz builda I swoja klass zaczyna sie w vanilli ale maja plany na kolejne 5 lat :D

Sam obecnie szukam jakiegoś dobrego privka. Grałem na Atlantiss - ale trochę mały online. Zacząłem grać na Elysium drugi raz i bum, szkoda bo vanilla jest według mnie najlepsza :) Szukałem coś z WTLK ale wszędzie albo IS, albo mały online. Co do MOP to nie grałem na żadnym. Żeby nie było mam konto na globalu ale niestety obecny wow stał się zbyt casualowy jak dla mnie dlatego też szukam privka :P

Sam obecnie szukam jakiegoś dobrego privka. Grałem na Atlantiss - ale trochę mały online. Zacząłem grać na Elysium drugi raz i bum, szkoda bo vanilla jest według mnie najlepsza   Szukałem coś z WTLK ale wszędzie albo IS, albo mały online. Co do MOP to nie grałem na żadnym. Żeby nie było mam konto na globalu ale niestety obecny wow stał się zbyt casualowy jak dla mnie dlatego też szukam privka 

bredzisz glupoty, to ze levelowanie jest prostrze nie oznacza ze stal sie casualowy

Dla przykladu

ty monotonnie meczysz sie levelujac, potem parę LATWYCH rajdow na endgejm

Ja na Globalu przyjemnie leveluje by potem meczyc sie na rajdach które mają zdecydowanie więcej mechanik od tych z Vanilli

Z milionów graczy tylko 7-9% populacji kończy mythik rajdy, to bardzo malo co bardzo dobitnie pokazuje że era typowo hardkorowych graczy WYGINELA

Jeśli dla Ciebie casualowość to tylko levelowanie to zostań na privie

bredzisz glupoty, to ze levelowanie jest prostrze nie oznacza ze stal sie casualowy

Dla przykladu

ty monotonnie meczysz sie levelujac, potem parę LATWYCH rajdow na endgejm

Ja na Globalu przyjemnie leveluje by potem meczyc sie na rajdach które mają zdecydowanie więcej mechanik od tych z Vanilli

Z milionów graczy tylko 7-9% populacji kończy mythik rajdy, to bardzo malo co bardzo dobitnie pokazuje że era typowo hardkorowych graczy WYGINELA

 

Jeśli dla Ciebie casualowość to tylko levelowanie to zostań na privie

Ale levelowanie na prywatnych trwa wieczność. Dobijasz maksymalny i musisz iść na nowy serwer grać od nowa bo ten już zamykają.
Sam kiedyś poszedłem grać na jakimś prywacie waniliowym (dawno temu) ale traktowałem to jako CIEKAWOSTKĘ. Nie grałem na vanilli nigdy (zacząłem od TBC) i chciałem zobaczyć co i jak. Dobiłem cap, poszedłem na stare Naxxramas i wróciłem na serwery oficjalne. Teraz znów wracam po dłuższej przerwie aby rozpocząć grę na nowo.
Nie polecam nikomu prywatnych. Zawsze jest tak, że postoi, postoi a tu nagle z dnia na dzień informacja o zamknięciu. Prądu w domu szkoda na taką rozgrywkę.
Ja wiem, że zaraz trafi się jakiś oszołom i napisze: "W gry gra się dla przyjemności" i OK! Ja to rozumiem. Ale idź wyjaśnić to tym płaczkom z Elysium co teraz robią nagonkę bo 1426754 godzin grania poszło się j-bać :)

Generalnie na privach to opłaca się grać tylko z mid/high-rate.

Tak jak ktoś pisał wyżej Freakz-WoW jest spoko, aczkolwiek dla mnie szkoda, ze na Legionie się skupili i MoP trochę leży u nich odłogiem teraz. Na Panda-WoW też można pograć, jak na "jakiś tam ruski serwer" oskryptowane nawet znośnie.

Wotlk i tam inne dodatki to Warmane. Są różne opinie o tym serwerze, że niby P2W i inne takie, ale raczej jak ktoś chce sobie pograć tylko "for fun" to nie będzie mu to zbytnio przeszkadzać.

bredzisz glupoty, to ze levelowanie jest prostrze nie oznacza ze stal sie casualowy

Dla przykladu

ty monotonnie meczysz sie levelujac, potem parę LATWYCH rajdow na endgejm

Ja na Globalu przyjemnie leveluje by potem meczyc sie na rajdach które mają zdecydowanie więcej mechanik od tych z Vanilli

Z milionów graczy tylko 7-9% populacji kończy mythik rajdy, to bardzo malo co bardzo dobitnie pokazuje że era typowo hardkorowych graczy WYGINELA

 

Jeśli dla Ciebie casualowość to tylko levelowanie to zostań na privie

Nic Ci mistrzu na to nie poradzę, że obecne dodatki mi się w ogóle nie podobają, może to z racji wieku. Poza tym nie gram 24/7 więc szkoda mi wydawać kasę na coś co nie jest używane przynajmniej 3x w tygodniu po kilka h. Taka rada na przyszłość, nie próbuj nikomu wciskać na siłę coś co Tobie się podoba.

Wotlk i tam inne dodatki to Warmane. Są różne opinie o tym serwerze, że niby P2W i inne takie, ale raczej jak ktoś chce sobie pograć tylko "for fun" to nie będzie mu to zbytnio przeszkadzać. 

Wiesz niby tak, ale jeśli wchodzisz na BG i ktoś Cię niszczy bo ma najlepszy gear za kasę to trochę się odechciewa ;)

"Poza tym nie gram 24/7 więc szkoda mi wydawać kasę na coś co nie jest używane przynajmniej 3x w tygodniu po kilka h." - Najsłabsza wymówka odnośnie grania w privy jaką widziałem xD Jeśli szkoda Ci kasy na konsolę, bo będziesz mógł na niej grać 2 dni w tygodniu, to po prostu weźmiesz ją sobie w sklepie i wyjdziesz? Czy raczej jej nie kupisz i znajdziesz sobie inne zajęcie?

"Wiesz niby tak, ale jeśli wchodzisz na BG i ktoś Cię niszczy bo ma najlepszy gear za kasę to trochę się odechciewa" - A jednak szukasz PRIVA, zdajesz sobie sprawę, że każdy musi na czymś zarabiać? Więc na każdym będziesz miał tą samą sytuację.

Ogólnie odradziłbym Ci granie na serwerach prywatnych tego typu gier, bo po prostu doświadczenie z serwerów prywatnych jest strasznie żałosne, połowa rzeczy na raidach nie działa, przez co raidy są dużo prostsze niż powinny być, połowy questów nie będziesz mógł zrobić i nawet nie zdasz sobie z tego sprawy, przez co będziesz się meczył, aż ktoś Ci da znać, że ten jeden akurat nie działa, itp. jeśli jednak dalej obstajesz przy szukaniu priva to najlepiej wypada ten, który poleca PanZeus. Ten serwer brzmi jak typowe "coś" do grania w pełni 4fun, mieszanie klas i umiejętności brzmi jak fajna zabawa na kilka dni.

Btw.

"Nic Ci mistrzu na to nie poradzę, że obecne dodatki mi się w ogóle nie podobają, może to z racji wieku." - Nikt dorosły nie napisałby nigdy czegoś takiego (Chyba, że chodzi właśnie o niski wiek, wtedy mój błąd). Jak wiek może wpływać na to, czy dany dodatek w grze Ci się podoba, czy nie? + Pod jakim względem może się nie podobać dodatek, który ma w sobie masę zawartości i rzeczy do roboty, a jednocześnie podobać się taki, w którym nie masz nic oprócz 3 raidów (w dodatku jeszcze okrojonych, bo w końcu priv) do robienia na krzyż? xD

"Poza tym nie gram 24/7 więc szkoda mi wydawać kasę na coś co nie jest używane przynajmniej 3x w tygodniu po kilka h." - Najsłabsza wymówka odnośnie grania w privy jaką widziałem xD Jeśli szkoda Ci kasy na konsolę, bo będziesz mógł na niej grać 2 dni w tygodniu, to po prostu weźmiesz ją sobie w sklepie i wyjdziesz? Czy raczej jej nie kupisz i znajdziesz sobie inne zajęcie?

 

"Wiesz niby tak, ale jeśli wchodzisz na BG i ktoś Cię niszczy bo ma najlepszy gear za kasę to trochę się odechciewa" - A jednak szukasz PRIVA, zdajesz sobie sprawę, że każdy musi na czymś zarabiać? Więc na każdym będziesz miał tą samą sytuację.

 

Ogólnie odradziłbym Ci granie na serwerach prywatnych tego typu gier, bo po prostu doświadczenie z serwerów prywatnych jest strasznie żałosne, połowa rzeczy na raidach nie działa, przez co raidy są dużo prostsze niż powinny być, połowy questów nie będziesz mógł zrobić i nawet nie zdasz sobie z tego sprawy, przez co będziesz się meczył, aż ktoś Ci da znać, że ten jeden akurat nie działa, itp. jeśli jednak dalej obstajesz przy szukaniu priva to najlepiej wypada ten, który poleca PanZeus. Ten serwer brzmi jak typowe "coś" do grania w pełni 4fun, mieszanie klas i umiejętności brzmi jak fajna zabawa na kilka dni.

 

Btw.

 

"Nic Ci mistrzu na to nie poradzę, że obecne dodatki mi się w ogóle nie podobają, może to z racji wieku." - Nikt dorosły nie napisałby nigdy czegoś takiego (Chyba, że chodzi właśnie o niski wiek, wtedy mój błąd). Jak wiek może wpływać na to, czy dany dodatek w grze Ci się podoba, czy nie? + Pod jakim względem może się nie podobać dodatek, który ma w sobie masę zawartości i rzeczy do roboty, a jednocześnie podobać się taki, w którym nie masz nic oprócz 3 raidów (w dodatku jeszcze okrojonych, bo w końcu priv) do robienia na krzyż? xD

1) Możesz sobie tą wymówkę wziąć na własność, pozwalam, a tak poza tym drogi moderatorze to Twój system porównywania jest dość idiotyczny, no ale brnijmy w to. Płacąc za konsolę mam ją cały czas tzn. wydaję pieniądze raz i konsolę mam na np. X lat. Płacąc abonament, który teraz jest w cenie 100+ zł za 2 miesiące, z czego pogram z 2 tygodnie, więc ponad połowa kasy jest wyrzucona w błoto.

2) Jest wiele privów, które nie mają w sobie rażącego IS oraz dobrowolny donate - strzelaj sobie w kolano dalej.

3) Cieszy mnie fakt, że tak troszczysz się o to aby ktoś nie grał na privach, ale skoro go ktoś szuka to może było by prościej ruszyć mózgownicą i zastanowić się dlaczego ? Gdybym chciał grać na globalu to nie pisał bym posta. Szukam priva dlatego, bo czasami wieczorami mam czas w coś pograć, a że lubię wowa do dodatku jakim jest WOTLK to też dlatego poszukuję priva na tym dodatku. Co do tych Twoich wypocin, że to niby połowy Q nie da się zrobić itd.... No popatrz jak dotąd grałem na 5-6 privach i na każdym wszystko działało (przynajmniej to co robiłem), ale próbuj dalej :)

4) No widzisz, a jednak piszę to dorosła osoba. Już śpieszę ze sprostowaniem dlaczego wiek ma znaczenie czy dodatek się podoba czy też nie. W gry, które grałem gdy byłem w wieku 15-16 lat oferowały to co właśnie Vanilla - ciężko zdobywało się lvle, trzeba było wszędzie latać "z buta". Więc jeśli dalej nie rozumiesz o co mi chodzi no cóż to tłumaczę dalej - W obecnym wowie wszędzie można latać na mountach, Dungeon Finger zepsuło latanie na instancje/raidy (a przy tym open pvp, bo lecąc na taki raid czy instancje można było siekać przeciwną frakcje), szybkie lvlowanie ? Dla mnie za szybkie, jedni lubią złoto, a inni jak im skarpetki śmierdzą.

Jeśli dalej nie wiesz do czego zmierzam to już nie mój problem.

Ps. Człowiek wchodzi na to forum by uzyskać normalną formę odpowiedzi na zadane przez siebie pytanie, a w zamian otrzymuje referat o tym jak to jest źle i niedobrze na priv.... Ogar ludzie.

1) Możesz sobie tą wymówkę wziąć na własność, pozwalam, a tak poza tym drogi moderatorze to Twój system porównywania jest dość idiotyczny, no ale brnijmy w to. Płacąc za konsolę mam ją cały czas tzn. wydaję pieniądze raz i konsolę mam na np. X lat. Płacąc abonament, który teraz jest w cenie 100+ zł za 2 miesiące, z czego pogram z 2 tygodnie, więc ponad połowa kasy jest wyrzucona w błoto.

2) Jest wiele privów, które nie mają w sobie rażącego IS oraz dobrowolny donate - strzelaj sobie w kolano dalej.

3) Cieszy mnie fakt, że tak troszczysz się o to aby ktoś nie grał na privach, ale skoro go ktoś szuka to może było by prościej ruszyć mózgownicą i zastanowić się dlaczego ? Gdybym chciał grać na globalu to nie pisał bym posta. Szukam priva dlatego, bo czasami wieczorami mam czas w coś pograć, a że lubię wowa do dodatku jakim jest WOTLK to też dlatego poszukuję priva na tym dodatku. Co do tych Twoich wypocin, że to niby połowy Q nie da się zrobić itd.... No popatrz jak dotąd grałem na 5-6 privach i na każdym wszystko działało (przynajmniej to co robiłem), ale próbuj dalej 

4) No widzisz, a jednak piszę to dorosła osoba. Już śpieszę ze sprostowaniem dlaczego wiek ma znaczenie czy dodatek się podoba czy też nie. W gry, które grałem gdy byłem w wieku 15-16 lat oferowały to co właśnie Vanilla - ciężko zdobywało się lvle, trzeba było wszędzie latać "z buta". Więc jeśli dalej nie rozumiesz o co mi chodzi no cóż to tłumaczę dalej - W obecnym wowie wszędzie można latać na mountach, Dungeon Finger zepsuło latanie na instancje/raidy (a przy tym open pvp, bo lecąc na taki raid czy instancje można było siekać przeciwną frakcje), szybkie lvlowanie ? Dla mnie za szybkie, jedni lubią złoto, a inni jak im skarpetki śmierdzą.

 

Jeśli dalej nie wiesz do czego zmierzam to już nie mój problem.

 

Ps. Człowiek wchodzi na to forum by uzyskać normalną formę odpowiedzi na zadane przez siebie pytanie, a w zamian otrzymuje referat o tym jak to jest źle i niedobrze na priv.... Ogar ludzie.

Dungeon Finder zepsulo latanie na dungeony/rajdy? nie wiem czy wiesz ale przez dungeon findera mozesz isc na rajd poziomu Raid Finder, rajdy normal/heroik/mythik musisz iść pod wejście na dany rajd, nie masz pojęcia nawet o czym piszesz więc nie pisz tych bzdur wcale

I nic nie zepsuło Open PVP bo wprowadzili w Legionie świetne World Questy dzięki którym możeswz się popisać na Open PVP

No chyba że jesteś takim "hardkorowym" privowiczem(#starywowlepszybotrudniejszy) że bierzesz pod uwage najłatwiejszy poziom rajdu to rzeczywiście Finder wystarczy

1) Możesz sobie tą wymówkę wziąć na własność, pozwalam, a tak poza tym drogi moderatorze to Twój system porównywania jest dość idiotyczny, no ale brnijmy w to. Płacąc za konsolę mam ją cały czas tzn. wydaję pieniądze raz i konsolę mam na np. X lat. Płacąc abonament, który teraz jest w cenie 100+ zł za 2 miesiące, z czego pogram z 2 tygodnie, więc ponad połowa kasy jest wyrzucona w błoto.

2) Jest wiele privów, które nie mają w sobie rażącego IS oraz dobrowolny donate - strzelaj sobie w kolano dalej.

3) Cieszy mnie fakt, że tak troszczysz się o to aby ktoś nie grał na privach, ale skoro go ktoś szuka to może było by prościej ruszyć mózgownicą i zastanowić się dlaczego ? Gdybym chciał grać na globalu to nie pisał bym posta. Szukam priva dlatego, bo czasami wieczorami mam czas w coś pograć, a że lubię wowa do dodatku jakim jest WOTLK to też dlatego poszukuję priva na tym dodatku. Co do tych Twoich wypocin, że to niby połowy Q nie da się zrobić itd.... No popatrz jak dotąd grałem na 5-6 privach i na każdym wszystko działało (przynajmniej to co robiłem), ale próbuj dalej 

4) No widzisz, a jednak piszę to dorosła osoba. Już śpieszę ze sprostowaniem dlaczego wiek ma znaczenie czy dodatek się podoba czy też nie. W gry, które grałem gdy byłem w wieku 15-16 lat oferowały to co właśnie Vanilla - ciężko zdobywało się lvle, trzeba było wszędzie latać "z buta". Więc jeśli dalej nie rozumiesz o co mi chodzi no cóż to tłumaczę dalej - W obecnym wowie wszędzie można latać na mountach, Dungeon Finger zepsuło latanie na instancje/raidy (a przy tym open pvp, bo lecąc na taki raid czy instancje można było siekać przeciwną frakcje), szybkie lvlowanie ? Dla mnie za szybkie, jedni lubią złoto, a inni jak im skarpetki śmierdzą.

 

Jeśli dalej nie wiesz do czego zmierzam to już nie mój problem.

 

Ps. Człowiek wchodzi na to forum by uzyskać normalną formę odpowiedzi na zadane przez siebie pytanie, a w zamian otrzymuje referat o tym jak to jest źle i niedobrze na priv.... Ogar ludzie.

Wyżej srasz niż d*pę masz. Chcesz konkretnej odpowiedzi? Proszę bardzo - granie na prywatnych serwerach to oszustwo i kradzież, udostępnianie czyjejś pracy jako własnej dotkliwie godzi w prawa autorskie i jest naruszeniem. Propagowanie pirackich treści należy tępić i gnoić. Nie stać cię płacić twórcom za produkt to nie graj. Jak wchodzisz do McDonalda to też chcesz frytki za darmo bo i tak je za godzinę wysrasz?

Ja pier..... ilu się filozofów znalazło. Czyżbym trafił na urażonych graczy globala ? :(

@Motasina - jak wchodzę do McDonalda i proszę o McRoyala to go dostaje, a nie słucham pier..... kasjera, że może jednak Chicker bo ma ładniejszy sos w środku.

Tak czy siak już znalazłem co chciałem znaleźć więc kończę temat w tej jakże zażartej dyskusji.

Proszę o trzymanie się odpowiednio tematu. Jak chcecie robić wywody na temat global vs priv, to zróbcie sobie odpowiedni temat.

Jesli chodzi o servery prywatne polskie to Sunwell. Obecnie gram, średnio popołudniu 2k graczy. Servery opiera sie o dodatek Wotlk i jest chyba największym działającym na tym dodatku :)

Wiesz niby tak, ale jeśli wchodzisz na BG i ktoś Cię niszczy bo ma najlepszy gear za kasę to trochę się odechciewa 

Jak chcesz grać PvP na privach to szukasz Instantów, które stawiają tylko na to, a nie normalne serwery. Kiedyś bardzo, ale to bardzo popularne były Instanty 80 bo PvP na Wotlk było najbardziej balanced, niestety wiem, że aktualnie większość z tych serwerów niestety została zamknięta. Sama długi czas PvPowałam na Arena-Tournament i Zhyper-WoW. Czy aktualnie jest jakiś dobry only PvP serwer to szczerze nie wiem.

SIema!

Szukam ciekawego serwera prywatnego, wiadomo jak to priv cudów się nie spodziewam bo wszędzie są jakieś bugi ale by był w miare ogarnięty i dobrze zbudowany cieszył się rzeszą graczy nie koniecznie nasi rodacy muszą być na pierwszym planie ale miło gdyby również tam widnieli, exp nie duży ogólnie fajna atmosfera ogarnięty by przyjemnie się grało. Czy macie jakiś swoich faworytów? Grywałem na Firestormie ale nie wiem czy kontynuować tam rozgrywkę dlatego zgłaszam się do was o poradę :)